10 Kasım 2017 Bim Aktüel Kataloğu

Bazı zamanlarda getirdiği devrim niteliğinde elektronik ürünlerle dikkat çeken bim, 10 Kasım 2017 aktüel ürünlerde çıkarma yapmış. İşte bim 10 kasım 2017 günü gelecek ürünlerin incelemeleri.


Bim aktüel  indirim kataloğunda erken erken zamanlarda elektronik ürünler kategorisinde piyasa fiyatının çok altında satılan fırsat ürünlerini görmek mümkün. Bu fırsat ürünlerinin çokluğuyla dikkat çeken bim 10 kasım 2017 görsellerinin yer alan ürünleri tek tek sizlere aktaracağız.

10 kasım günü için market 2 katalog çıkarmış. İlk kataloğun öne çıkan ürünleri şu şekilde. Regal dahili uydu alıcılı smart LED televizyon Vestel servis güvencesi ile 1499 lira ile ilk görselde bizleri karşılayan bim Aktüel’de gelecek ürünler ’den. Bime gelecek regal televizyonun önemli özellikleri arasında şunlar gösterilebilir. Dahılı uydu alıcılı olması, LED ekran, USB ile kullanabilme gibi önemli özellikleri ’de bulunuyor. Ayrıca regal televizyon ücretsiz kurulum ve askı aparatı ile birlikte bulunduğunu belirtelim.

Axes, World kartlarıyla 6 taksit olarak satışa sunulan, kablosuz 160 W sound bar subwoofer bluetooth lg haftanın ikinci öne çıkan ürünü olarak yer alıyor. Kutu içerisinde optik kumanda ile beraber satışa sunulan ürünün 160 w güçlü bar sesi ’de bulunmakta. Bu ürüne tüketiciler 399 lira vererek sahip olabilecekler. Artık herkesçe kubul gören kablosuz klavyeleler kablolu klavyelerin pabucunu dama atmış durumda.10 kasım bim aktüel ürünlerde yer verilen Microsoft kablosuz smart TV uyumlu klavye 79.90 liralık etiket fiyatı bulunuyor. Bu ürünü cazip kılan kullanım seçenekleri arasında bunlarda mevcut. Özelleştirilmiş medya kısa yolları, dayanıklı su geçirmez tasarım, kablosuz bağlantı ve 10 metreye varan güvenilir kablosuz bağlantı seçenekleride sunmakta.

Bim 10 Kasım 2017 birinci katalogda yer verilen ürünlerin nerde ise tümü elektronik kategorisinde yer alan ürünler şeklinde. Ayrıca yine 1 metre uzunluğunda USB şarj kabloları markete gelen diğer indirimli ürünlerden. Earpods kulaklık ’ta 49.90 liradan satılacak.

Bimde gelecek hafta gelecek ikinci katalogda yer verilen aktüel ürünlere baktığımızda yine çok güzel ürünlerin bulunduğunu görüyoruz.2 adet paslanmaz çelik yoğurma aparatı bulunan fakır el mikseri 59.90 lira ile bizi katalogda karşılayan ilk ürünlerden. Hemen peşinden mandal kullanmak için özel aparatla birlikte gelen rayan m çamaşır kurutmalığı 39.90 lira.40*117 cm uzunluğunda %100 kumaşla bezenmiş ütü masası 49.90 lira. Lisanslı açılır kapanır oyuncak sepeti disney marka 11.90 lira.

Hanımların rağbet göstereceği 10 kasım bim markete gelecek ürünler şu şekilde. Kütahya Porselen’den ege 12 parça yemek seti 39.90 lira. İçinde 4 kişilik 4 adet kase,4 adet servis tabağı,4 adet çubuk tabakla geldiğini ’de belirtelim ege 12 parça yemek Seti’nin. Lav marka ürünler ’de 5 parçadan oluşan saklama ve sürahi seti 10.50 lira ve son olarak diamond 3’lu bardakta 11.90 lira ile bim aktüel kataloğunda yer verilip market raflarını süsleyecek mutfak ürünleri şeklinde.

Bim aktüel 10 kasım günü gelecek diğer ürünler tekstil ürünleri şeklinde. s-m-l-xl bedenlerde erkek puf yelek su geçirmez kumaş ve iç cep fermuarlı özelikleri ’de yer alıyor. Havaların soğumasıyla beraber tüketicileri düşünen bim çeşitli kişlık ürünlere ’de yer vermiş katalog’da. İç kısım polardan üretilmiş 3-8 yaş aralığındaki çocuklar için çocuk mont 26.50 lira.S-M-L bedenlerde bayan polar pijama takımı 26.50 lira ile yine gelecek hafta gelecek kişilik ürünler şeklinde.

Bim 10 kasım Cuma günü için çocuklarıda es geçmemiş çeşitli oyuncaklara yer vermiş katalogda.+3 yaş erkek çocuklar için Ferrari lisanslı model araba 14.90 lira ve son olarak Lisanslı açılır kapanır oyuncak sepeti 11.90 lira ile bimde gelecek oyuncaklar arasında.

Bim 10 kasım 2017 Cuma günü içerisinde gelecek ürünlerin görsel resimlerine hemen alt tarafta yer verdik.

10 Kasım 2017 Bim Aktüel Kataloğu

3 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...