13 Aralık Şok Aktüel Ürünler

Şok 13 aralık 2017 aktüel ürünler kataloğunun yayınlanmasıyla beraber, müşterilerin alabileceği en uygun indirimli ve kampanyaları incelemeye başlıyoruz. 13 aralık şok aktüel ürünlerin listesini sayfanın sonunda bulabılırsınız.


Aralık ayında aktüel ürünler yayınlayan market zincirlerinin kataloglarında kışlık ürünleri artık bolca görmek mümkün. Diğer büyük marketlerden geri kalmayan şok, bu hafta başında getireceği 13 Aralık Çarşamba kataloğunda kışlık ürünlere epeyce yer vermiş. Hemen şokta bu  hafta Çarşamba günü içerisinde gelecek 1 katalogda yer alan ürünlere gırış yapalım. En öne çıkan ilk ürünler arasında Sinbo Dkiey İnfrared Isıtıcı bırıncı sırada. Bu ürünün kullanım özelliklerine baktığımızda, çok önemli bir husus olan devrilmeye karşı emniyet, yaz aylarında havaların ısınmasıyla beraber yer kaplamamak için 2 parçaya ayrılabilme, termostat ısı ayar düğmesi gibi özellikleri ile gelmekte. Ayrıca Sinbo ısıtıcı 2 yıl garanti ve 119 TL’lik indirimli fiyatıda bulunuyor.

Gezer marka kız ve erkek çocuklar için Çizme, 13 aralık şok aktüel kataloğunun fırsat ürünlerinden. 25 ile 30 numara arasında gelen çizmeler 19.50 tl ile satılacak. Kış aylarında bayanları sıcak tutacak Bayan Boyunluk farklı renk seçenekleri ile markete gelecek ve adet fiyatı 6.95 tl olacak. Diğer kışlık ürünler arasında Bayan Bere 7.95 tl adet. Ve Erkek bere yine 5.95 tl ile satılacak. Ekstra kalın örgü, kaymaz taban, özel iç yüzey ve ısıyı içerde tutan Şardonlu Termal Çorap bay bayan çocuk seçenekleri ile adet fıyatı 5.95 tl. İç yüzeyi yumuşak üründen imal edilmiş ve aynı zamanda çift kat olan Termal Eldiven 9.95 tl. Ve son olarak şok 13 aralık aktüel ürünler kataloğu içerisinde yer verilen S-M-L-XL beden seçeneği ile Bayan Termal Tayt 9.95 tl,ile geçerli olacak.
 
Şok aktüel 13 Aralık kataloğu broşürlerinin devamında ayrıca, Silikon dolgulu 195*215 ebatlarında Çift Kişilik Yorgan 39.90 TL. 155*215 ebadında Tek Kişilik Yorgan yine 34.95 TL’lik indirimle geçerli olacak. Sıvı geçirmeyen 150*200 cm ebadında Çift Kişilik Alez ve Tek Kişilik Alez 8.50 ile 6.59 TL’lik fiyatlarla geçerli olacak şok market şubelerinde. Termal Bay/Bayan Uzun Kol Üst İçlik S-m-l-xl beden seçeneği ile 14.90 TL. Ve son olarakda şok aktüel ürünler kataloğu detaylarında yer verilen Bayan Şardonlu Kişlik Eşofman Takımı 19.90 tl ile geçerli olacak Çarşamba günü şoka gelecek ürünlerde.
Şok 13 aralık aktüel ürünler kataloğunun büyük boy katalog ve broşürlerinde aşağıdan erişebilirsiniz.

13 Aralık Şok Aktüel Ürünler

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...