21 Aralık 2017 Hakmar Market Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu hafta perşembe günü içerisinde hakmar markete gelecek ürünlerin görsel resimlerinin yer aldığı 21 aralık hakmar market kataloğu yayınlandı


2 adet broşürden oluşan hakmar market aktüel ürünler kataloğu inceleme yazısına başlıyoruz. Yeni hakmar aktüel kataloğunu elimize alıp genel olarak incelediğimizde diğer marketlere nazaran daha iyi ürünlerin katalogda yer verildiğini gözlemledik. Şimdi tek tek 21 aralık perşembe günü gelecek ürünlere hemen bakalım. 3 kat daha uzun ömürlü sloganı ile markete gelen,Saç Düzleştirici Tarak 59.90 tl.  Diş yüzeyi fazla ısı tutmayan CVS marka Fön Makinesi 2200 w güçle çalışıyor. Bu ürünün indirimli fıyatı ise sadece 49.95 tl olarak belirlenmiş.  

Hanımların her hafta merakla beklemiş olduğu hakmar aktüel ürünler kataloğu içerisinde çeşitli seçeneklerle çeşitli mutfak aletleri'de yer alıyor. Bunlardan, Sessiz çalışan ve dayanıklı paslanmaz çelikden imal edilmiş farklı renk seçenekleri ile Ultramix Blender Set 79.90 tl'lik fiyatiyla listenin başında yer alıyor.  Hakmar market aktüel fırsatlarında yer alan daha pek çok mutfak ürünü yer alıyor. Biz sadece bir kısmını inceledik. Hepsini incelemeye kalksak çok uzun süreceği için sadece en öne çıkanlarını incelemeyi uygun gördük.

Peki, 21 aralık hakmar aktüel ürünler kataloğunda başka hangi ürünler var? . Hemen bakalım.  Birinci katalogda bol bol tekstil ürünleri yer alıyor. 80*140 cm Bukle Kilim 24.95 tl. Kinetix marka Çocuk Spor Ayakkabı 39.95 tl. 36 ile 40 numaraları arasında %100 deriden üretilmiş  Bayan Kışlık Deri Bot 59.95 tl. Farkklı farklı renk seçenekleri ile Bay Kazak 23.95 tl.  Farklı desen seçenekleri ile Bayan Panço 19.95 tl ile yine hakmar markete perşembe günü içerisinde gelen ürünler arasında.

22 Aralık Bim Kataloğu Çıktı Resimler  İçin Resme Tıklayınız

22 aralık bim aktüel ürünler

Perşembe günü içerisinde gelen hakmar market aktüel ürünlerin tüm büyük boy resimlerine aşağdan ulaşabilirsiniz. 


21 Aralık 2017 Hakmar Market Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...