A101 1 AĞUSTOS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

AĞUSTOS 2019 AYININ İLK YENİ A101 1 AĞUSTOS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİNİ İNCELEDİK. PEKİ, A101DE GELECEK HAFTA NELER GELİYOR? İŞTE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER.
 
             A101 gelecek hafta gelen ürünler detaylarına geçmeden önce bu Perşembe neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler sitemizin kategoriler bölümünden bu hafta gelenlerin detaylarına ulaşabileceklerini tekrar hatırlatalım. Peki, a101 1 ağustos 2019 ürünlerinde neler gelecek? Şimdi hemen ayrıntılara geçelim.
 
A101de haftaya gelen ürünler yaz ayının artık dahada sıcak geçeceğinden dolayı marketten yazlık ürünlere daha ağırlık vereceğini düşünüyoruz. A101 1 ağustos aktüel ürünlerin detaylarına geçmeden önce bu hafta gelenlerin nelerin olduğunu bir daha kısaca açıklama yaparak tüketicilerin hafızalarını tazeleyelim. Toplamda 9 adet katalogdan oluşan ve a101de bu hafta Perşembe günü gelen ürünler ayrıntılarına baktığımızda elektronik ürünlerin çokluğu en çok gençlerin yüzünü güldüreceğini düşünüyoruz. Bunun yanı sıra zücaciye kategorisin dede köyde ve kasabada yaşayan kişilere göre çok indirimli olduğu kadar yine kaliteli ürünlerin geleceğini müjdeleyelim. A101 1 ağustos 2019 kataloğu öncesi bu hafta gelenlerde hangi ürünler mevcut peki şimdi ürünleri tek tek bakalım.
 bim 2 ağustos 2019 aktuel
A101 aktüel ürünlerde bu hafta gelen ürünlere baktığımızda yine televizyon seçeneğinin en başrolde yerini aldığını görüyoruz birinci katalogda. 1adet scart girişi ile 1 adet hdm girişi bulunan hı level uydu alıcılı led TV sadece indirimli olarak 1099 TL ile tüketicileri bekliyor olacak bu Perşembe günü içinde. Atlas marka ürün seçeneğinde a101de bu hafta toplamda 3 adet ürün seçeneği ile tüketicileri karşılamaya hazırlanıyor. 1 ağustos a101 kataloğu öncesi gelen atlas marka ürünlerde atlas 4 zamanlı benzinli jeneratör, atlas büyük taşlama makinesi ve atlas benzinli motorunda geleceğini zücaciye ürünlerini marketten almak isteyen müşterilere müjdeleyelim. A101 market bu hafta içinde biri dağ bisikleti ile diğeri normal bisiklet olmak üzere toplamda 2 adet’te bisiklet getirdiğini müşterilere belirtelim. Marka ve model olarak bianchi olan bisikletler 1099 ile satışta olacaktır. Yaz ayında en çok tercih edilen ürünlerde yer alan güneş gözlüğü bu hafta içinde bay ve bayan olmak üzere adeti 15,95 TL ile tüketicilere sunulacaktır.
 ŞOK MARKET YENİ AKTÜEL KATALOGLAR
Kurban bayramı yaklaşması öncesi böylece a101de bu hafta gelenlerin nelerden oluştuğunu incelemiş olduk. A101 1 ağustos 2019 kataloğu maalesef şu an için yayınlanmadı. Yeni kataloğun bu hafta içinde ve gelecek hafta yayınlanacağını düşünüyoruz. Yeni aktüel broşürler çıkar çıkmaz a101 aktüel kategorisine eklenecektir.

A101 1 AĞUSTOS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

3 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...