A101 21 Eylül 2017 Aktüel Ürünler

Ev ekonomisi hanımlardan sorulur ve hanımlar da nereden, neyi, en uygun fiyatla, nasıl alacaklarını bilirler. Bu soruların tek yanıtı aslında A101 Mağazalarıdır. Hanımlar markanın ürün kataloglarını da dikkatlice takip ederler ve A101’nn sürdürdüğü “Aldın Aldın, Haftanın Yıldızları, İkincisi %50 Bedava” gibi indirim kampanyalarını da dikkatlice takip ederler.
 
A101 21 Eylül 2017 Aktüel Ürün Kataloğu da hiç şüphesiz hesabını bilen hanımlar tarafından dikkatle incelenecek. Bu sayıda hemen göze çarpan ürün evlerin olmazsa olmazı televizyon oluyor. Vestel servis güvencesinde olan, HD uydu alıcılı, 48 inç yani 122 cm. LED TVYi kampanya dahilinde aldınız aldınız. Duvara asma aparatı hediye olarak verilen televizyonun fiyatı 1399 lira olarak belirlendi. Bonus, Maksimum ve World karta altı taksit yaptırabilirsiniz. Cihazda ayrıca 1 adet SCART girişi, 2 adet HDM girişi, 1 USB giriş var.
 
Söz elektronik aletlerden açılmışken 21 Eylül A101 ürünleri içinde Piranha marka LED ekranlı park sensörü ve gene Piranha marka Titan C Type ekranlı oto teybi olduğunu da eklemek gerek. Elektronik değil, bana tezgah seviyesi buzdolabı lazım diyorsanız da bu katalog size yardımcı olacak. ALTUS AL1090 kodlu mini buzdolabını 325 liraya alıp yazlıkta, ofislerde, dar mutfaklarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
6950 mağazası ile Türkiye’nin en büyük mağaza zincirini kuran A101 21 Eylül katalogunu incelemeyi sürdürüyoruz. Aldın aldın kampanyası devam ediyor. Altis imzalı eliptik bisiklet ile evinizde spor yapmanın zevkine varabilirsiniz. Hız, zaman, mesafe ve kalori göstergeleri olan cihazın ayarlanabilir selesi ve gene istenilen sertliğe göre ayarlanabilen bir pedal sistemi var. Ön taraftaki küçük tekerlekler sayesinde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. 2 yıl garanti, 249 liralık gayet uygun fiyat ve yukarda da sayılan kredi kartlarına 8 taksit imkanı ürünün diğer özellikleri.
 
A101 ürünleri bu hafta içinde çocukları da mutlu edecek.
  • Oyuncak mutfak ve tamir seti,
  • Oyuncak ev setleri,
  • Oyuncak tamir çantası,
  • Çekbırak scooter oyuncaklar,
  • Dünya masalları dizi kitapları,
  • Yuvarlak oyuncak sepetleri ve
  • Boyama kitapları çok uygun fiyatlarla satışa çıkıyor. 


A101 21 Eylül 2017 Aktüel Ürünler

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...