A101 Aktüel Ürünler Kataloğu 7 Aralık 2017

A101 aktüel ürünler ’de gelecek hafta gelen ürünler neler? Bu sorunun cevabını eğer merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü 101 aktüel 7 aralık kataloğunu sizler için kapsamlı bir şekilde inceledik.


Her hafta milyonlarca müşteri tarafından takip edilen bim aktüel kataloğu, şok aktüel ürünler kataloğu ve a101 aktüel ürünler kataloğunu sitemizde her hafta düzenli bir şekilde incelemeye çabalıyoruz. Son günlerde halk arasında en çok konuşulan konulardan biri olan marketlerin sunmuş olduğu ucuz et tüketiciler tarafından çok olumlu karşılandı. Fakat a101 ucuz et market reyonlarında bulunmasına rağmen, müşteriler tarafından adeta bir çırpıda tükeniyordu. Geçen günlerde hükümetin aldığı bir kararla tonaj miktarı artırılmıştı buda müşterilerin dahada ucuz et alması anlamına geliyor. Peki, ucuz et konusunu aydınlattığımıza göre a101 aktüel ürünlerde 7 aralık 2017 Perşembe günü neler gelecek hemen kataloğun detaylarına geçelim.

Öncelikle her zaman olduğu gibi birinci a101 kataloğu ile giriş yapalım. Markete gelen kışlık ürünler arasında en dikkate değer ürün arasında 40 ile 44 numara aralığında gelen Erkek Deri Bot yer alıyor. Soğuk kış günlerinde ayaklarını sıcak tutmak isteyen beyler 44.95 tl ayırmak zorundalar. Bu ürünün hemen peşinden Akıllı Bileklik 49.95 tl ile geçerli olacak. A101 aktüel ürünler kataloğu detayında geçmiş haftalar içerisinde bir çok defa gelen Vestel Venus 5530 Cep Telefonu 7 aralık kataloğunda yine mevcut. Bir diğer dikkat çeken elektronik ürün ise Samsung Smart Kavisli Led Tv 2 yıl samsung Türkiye garantili olarak 3.599 TL’den satılacak.
 
şok aktüel ürünler


7 aralık günü a101 markete gelen ürünlerin devaminda evlerde çok ihtiyaç duyulan bir çok elektronik ve elektrikli alet gelecek hafta a101 gelen ürünler kataloğunda yer verildi. Bunlardan 4’lü Anahtarlı Topraklı Grup Priz 10.95 tl ile birinci sırada hemen peşinden Nilson Golyat 3’lü Priz yine 3.95 tl ile reyonlarda yerini alacak. Atlas marka Avuç Taşlama Makinesi, bir diğer gelecek elektrikli zücaciye aleti olacak.

A101 aktüel kataloğu görsellerinde kışlık giyim ürünlerin çokluğu müşterileri tatmın edecek düzeyde. Bay ve bayan Şapka ile çeşitli renk seçenekleri ile Bere çeşitleri perşembe günü gelen ürünler arasında. Hanımların gelmesini çok olumlu karşılayacağı Kaymaz Taban Saçaklı Halı ve Yuvarlak Halı katalogda yer verilmiş. A101 gelen oyuncaklar ise 3 ile 5 yaş aralığında olan çocukların oynamasına göre ürünler geleceğini belirtelim.

bim aktüel

A101 7 aralık 2017 aktüel ürünler kataloğunda ikinci broşürde yer alan ürünlere giriş yaptığımızda ise daha önceki haftalarda yer verilen ürünlerin, bir kısmının tekrar geleceğini görüyoruz. 4 Kapaklı Çekmeceli Dolap bu sefer 129 TL’lik indirim fırsatı ile geçerli olacak. Sinbo marka ürünleri her ne kadar şok aktüel ürünler kataloğunda görmeye alışsakta zaman zaman a101 aktüel ürünler kataloğu görsellerinde ’de görmek mümkün. Sinbo Saç Düzleştirici 19.95 tl ve Sinbo Ssm-2539 Tost Makinesi 89.95 tl’ile gelecek hafta Perşembe günü gelecekler listesinde.
A101 aktüel listesi içerisinde yer alan ürünler ‘de daha pek çok indirimli ürün mevcut. 7 aralık günü gelecek ürünlerin bulunduğu, yeni a101 kataloğunun görsel resimlerine hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

A101 Aktüel Ürünler Kataloğu 7 Aralık 2017

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...