A101 market honor 7c cep telefonu getiriyor gelecek hafta


A101 market honor 7c cep telefonu getiriyor gelecek hafta

A101 market şübelerinde 11 ekim 2018 perşembe günü içinde Honor 7C Cep Telefonu geliyor. Peki akıllı telefon severler bu ürünü almak için kaç para ödemeliler ve cep telefonu hangı özellikleri içeriyor. Cep telefonu hakkında tüm merak edinelenler yazının devaminda.

Gelecek hafta a101 markete gelen ürünler arasında en cazip ve indirimli fıyatıyla dikkat çeken Honor Cep Telefonu sadece 1.399 TL'lık uygun fıyatla satıldığını belirtelim. Ürünün internet ortamında sitelerde satılan fıyatlarina baktığımızda aşağı yukarı aynı fıyatla satıldığını fark ettik. Fakat ürünü görerek ve dokunarak almak isteyen tüketiciler 11 ekim perşembe günü içinde bunu canlı olarak yaşıyabilirler. Peki A101 markete gelecek perşembe gelen honor 7c cep telefonu hangi özellikleri içeriyor. İşte detaylar. 

A101 Honor 7C Cep Telefonu Özellikleri

a101 honor 7c cep telefonu özellikleri

Hemen hemen 6 inç boyutunda olan telefonun arka kamerası 13 px ve ön kamerasıda 8mp özelliği yer almakta.  3000Mah batarya desteği ile gelen telefonun parmak izi okuyucu ve çift hat özelliği'de bulunmakta. Diğer daha bir sürü özelliği bulunan honor 7 cep telefonu 2 yıl garantılı olarak a101 markete geldiğinide belirtelim. 11 ekim a101 market kataloğu detaylarinda en baş koşede yer alan ürünün tüm özelliklerine hemen aşağıdakı linke tıklayarak gidebilirsiniz.

A101 Gelecek Hafta Gelen Ürünlerin Broşürleri

11 ekim a101 market broşürleri


Böylece bir aktüel ürün incelemesini daha sonuna gelmiş bulunmaktayız yeni bir aktüel ürün inceleme yazısıyla görüşmek üzere hoşçakalın.

1 Yorum

  1. Tam aradığım telefon hem özellikleri çok güzel gelecek hafta a101 markete gelmesi çok isabetli olmuş hemen alacağım .

Yorum

captcha=

Sending ...