Bim 1 Aralık 2017 Aktüel Kataloğu

Haftalık aktüel ürünler kataloglarını incelemeyi sürdürüyoruz. Bugün bimde gelecek hafta içerisinde geçerli olacak ve aynı zamanda aralık ayanında birinci gününe denk gelen bim 1 aralık 2017 aktüel ürünler kataloğu görsellerinde yer alan ürünleri inceleyeceğiz.


Bimde Cuma günü gelecek ürünlere genel olarak baktığımızda sizleri sevindirecek ürünlerin geleceğini müjdeleyebiliriz. Peki, bim aktüel  1 aralık 2017 listesinde neler var hemen kısaca ürenlerin detaylarına geçelim. Birinci katalogda yer alan seyahat esnasında kullanılan çeşitli ürünler kataloğun önemli ürünleri arasında. Bunlar neler hemen bakalım. Pamuklu kumaştan üretilmiş visko dolguluda olan Seyahat Yastığı 14.90 tl ile markete gelen ve katalogda yer verilen ilk ürün olarak göze çarpmakta. Hemen peşinden içinde 6 parça düzenleyici set’te barındıran Bavul İçi Organizer 29.90 tl. Oda sıcaklığını gösteren panelli ve düşük yüksek yük göstergesini ’de panelde görebileceğiniz Dijital Bavul Kilo Ölçer 14.90 tl. Su geçirmez malzemeden üretilmiş Kabin Tipi El Çantası yine 14.90 tl ile yine seyahat esnasında kullanılabilecek ve bimde gelecek hafta Cuma günü içerisinde alabileceğiniz ürünlerden olacak.


bim aktüel

Bim aktüel ürünlerde 1 aralık 2017 Cuma günü gelecek ürünler yalnız bunlarla ’da sınırlı değil. 2 metre uzunluğunda Şifreli Bavul Kemeri 7.50 tl. Petek üstü ısı yönlendirici 19.90 tl. 180 cm genişliğinde ve 220 cm uzunluğunda Çift Kişilik Battaniye 24.90 tl ile yeni bim kataloğunda yer verilen kişilik ürünleri arasında. Bime gelecek ürünler arasında yer alan tekstil ürünleride oldukça dikkat çekmekte. 6 ile 10 yaş aralığında çocuklar için Nakışlı Eşofman Takımı 23.90 tl. 2-5 yaş çocuklar için yine eşofman takımı biraz daha düşük fiyatla yalnız 19.90 tl ile geçerli olacak.

1 aralıkta bim şübelerine gelecek ürünler listesinde yer alan bay ve bayan giyim ürünleri kataloğun en sonunda listelenmiş. S-M-XL beden çeşitleriyle ve aynı zamandada gri ile lacivert renk seçeneği ile reyonlarda yerini alacak Polarlı Bayan Tayt 19.90 tl. Askerlik yapan erkeklerin çok iyi ve yakından bildiği gibi sıcacık tutan erkek kısa kol Yün Fanila 23.90 tl ile bimde gelecek hafta içerisinde Cuma günü gelenlerde en öne çıkan indirim fiyatıyla göze çarpmakta.a101 aktüel

Bim 1 aralık 2017 aktüel ürünlerde gelecek oyuncak çeşitlerinde baktığımızda, gayet kaliteli oyuncakların geleceğini söyleyebiliriz. 6 yaş çocuklar için Oyuncak Maket Bloklar 11.90 TL’lik indirim fiyatıyla ilk öne çıkan oyuncak çeşitlerinden. Hemen peşinden gelen dede marka Lisanslı Müzik Seti yine 19.90 tl ile şubelerde geçerli olacak.
Bim markete 1 aralık 2017 günü gelen ürün listesi detaylarında yer alan diğer aktüel ürünler şü şekilde. PVC alt tabanlı Erkek Terliği 13.90 tl. kadın terliği 13.90 tl.  Farklı renk ve model seçenekleri ile ev içi Örme Patık yeni bim kataloğu görsellerinde yer alan ev içi giyim ürünlerinden olacak. Aktüel kataloğunun en sonunda yer alan bitki ve kahve Demleme Bardağı 7.90 tl’lik fiyatla geçerli olacak.

Bim market mağazalarına 1 aralık günü gelen regal 102 cm ultra hd LED televizyon ikinci katalogda yer edinen tek ürün. Regal Televizyon Vestel servis güvencesi ile 1.3999 TL’den satılacak.
Ayrıntılı şekilde incelenen bim 1 aralık aktüel ürünler kataloğunda yer alan ürünler gelecek hafta Cuma günü içerisinde geçerli olacağını sizlere belirtelim.

Bim 1 Aralık 2017 Aktüel Kataloğu

2 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...