Bim 1 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Gelecek hafta bim 1 Mart 2019 aktüel ürünlerinde neler var?  Bimde Haftaya Gelen Ürünler neler? Tüm ayrıntılar bu sayfada.


Bu günkü yazımızda bimde gelecek hafta gelen ve mart ayınında ilk kataloğu olan bim 1 Mart 2019 aktüel kataloğu incelenektir. Mart ayıyla beraber market haftaya neler getiriyor? Hemen yeni kataloğun detaylarına geçelim.

BİM MARKET 29 MART 2019
BİMDE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER neler sorusunu müşteriler bugün itibari ile arama motorlarında aramaya başladılar. Mart ayının ilk gününde geçerli olacak, bim 1 Mart 2019 katalog detaylarına geçmeden önce Bu Hafta Cuma günü marketin getirmiş olduğu ürünleri özet bir şekilde bir daha inceleyelim öncelikle, bakalım Bim Cuma Günü müşterilere hangi sürpriz ürünler getirecek.

Bimde Bu Hafta Cuma gününün en öne çıkan ve müşteriler tarafından en çok talep edilecek ürünün Lg K9 Cep Telefonu olduğunu düşünüyoruz. Peki, lg cep telefonunun özellikleri neler ve hangi fiyatla satılacak? Hemen katalog detaylarına bakalım. 849 TL ile gelen ürünün en önemli özellikleri arasında,8 mp arka kamera,5 mp ön kamera,2 GB ram,8 GB dahılı hafıza,1.3 ghz ve 4 çekirdek işlemciside bulunmaktadır. Bim Market Lg K9 cep telefonunu haftaya Cuma günü 2 yıl garanti desteği ile şubelerde getireceğini müjdeleyelim telefonu almak isteyen tüketicilere. Haftaya Bim ’in getirdiği elektronik ürünler yalnız bunlarla da sınırlı değil, Trust Selfie Çubuğu, Hp Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık ’da Bim 1 Mart Aktüel ürünlerinden bir hafta önce yine gelen elektronik ürünler arasındadır. Yolculukta ve elektrik bulunmayan tatil yerlerinde telefonun şarj olmasını sağlayan, 20.000 mah gücünde Xiomia Taşınabilir Şarj Aleti 129 TL ile alıcılarını bekliyor olacak ayrıca.  Haftaya Cuma gününün en iyi fırsat ürünü ise oldukça uygun fiyata satılan AAA ve AA kalem pil seçeneği olduğunu müşterilere söyleyelim. Duracell Sımply AAA Kalem Pil 12 li ve AA 12 li pil sadece 22,90 TL’ye satılacaktır; BİMDE CUMA GÜNÜ.

BİMDE GELECEK HAFTA gelen 1 Mart ürünleri öncesinde gelen katalog detaylarını incelemeyi sürdürüyoruz. Yeni kataloğun ikinci sayfasında müşterileri çok uygun fiyat oranlarına sahip fırsat oyuncaklar ve diğer sıra dışı ürün seçenekleri bekliyor. Peki, Bim Cuma Kataloğu ayrıntılarında hangi oyuncaklar var? Hemen başlayalım.  +3 yaş çocukların oynaması için tasarlanmış 100 parçadan oluşan Oyuncak Ahşap Bloklar 22,50 TL. 32 cm uzunluğu ile tam anlamıyla bebek gibi görünen Lolla’s Oyuncak Bebek 29,90 TL.  + 12 ay üzeri çocukların oynaması için uygun olan ve 108 adet parçadan oluşan Pilsan Oyuncak Tren Seti 23,90 TL.  Ve son olarak oyuncak seçeneğinde Bimde Haftaya Cuma Günü 24 adet görüntüye sahip Oyuncak Projektör Video Kamera yalnızca 18,90 TL’ye satılacaktır. 1 Mart bim ürünleri öncesinde gelen diğer ürün seçeneklerinde bu broşürde ayrıca beyaz sunta lamdan imal edilmiş Çekmeceli Ekmeklik 129 TL. Kaymaz taban özelliğine sahip 2’Li Banyo Paspası 33,90 TL.  Farklı renk seçenekleri ile 175x210 cm Kanepe Örtüsü 19,90 TL.  Kadın ve erkekler için %50 pamuk içeren Eşofman Altı 19,90 TL ve son olarak Bimde Bu Hafta Cuma Üst ve alt taraflı kullanıla bilen Kapı Arkası Askılık 11,50 TL ile Türkiye genelindeki marketin şubelerinden alına bilecektir.

BİM 1 MART 2019 aktüel ürünlerinden bir hafta önce gelen diğer katalog ayrıntılarında mutfak ürünleri oldukça dikkat çekici, son katalog ayrıntılarında neler gelecek inceleyelim. Doğalgazla çalışa bilen ve gaz emniyet sistemi nede sahip Kumtel Cam Set Üstü Ocak 299 TL. Bir diğer kumtel marka ürün ise LED aydınlatma özelliğine sahip Aspiratör 109 TL’ye alınabilecektir. Diğer ürün seçenekleri arasında gelecek Cuma bimde Luxel 39 Litre Hacimli Turbo Fırın sadece 199 TL vererek tüketiciler alabilecektir. Cam mutfak ürünlerinde Cuma günü Lav Derin Kase 9,95 TL. Granit Efektli Karnıyarık Tencere, granit efektli tava ve krep tava ’da hanımların alabileceği uygun fiyat etiketlerine sahip mutfak ürünleri arasındadır.

BİM 8 MART 2019 KATALOGU
Mart ayının ilk haftası içinde geçerli olacak, Bim 1 Mart 2019 aktüel katalogları maalesef şu an için yayınlanmadığı için ayrıntıları veremiyoruz. Çok kısa bir süre içerisinde yeni broşürler aktuel20.com’a eklenecektir. Güncel olan diğer marketlerin haftalık aktüel kataloglarına ana sayfadan ulaşabılırsınız.

İşte Bimde Gelecek Hafta Gelen 1 Mart 2019 Ürün Görselleri

Bim 1 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

21 Yorum

  1. Surahili meşrubat bardak ve kadeh bardak setini istiyorum ve bekliyorum en kısa zamanda gelirmiş acaba bime.

  2. Bim mutfak ürünleri çok güzel . Lakin tekstil ürünleri kalitesiz biraz daha kaliteli ürünler getirsin lütfen.

  3. Hisar tencere seti Hisar çaydanlık cezve kaşık çatal bıçak seti nehir çatal kaşık bıçak seti yemek takımı casilda home yaldızlı serbet seti aynalı tepsi gelsin lütfen çeyizlik ürünler getirin.

Yorum

captcha=

Sending ...