Bim 1 Ocak 2019 Aktüel Kataloğu

Yeni Yıl Bim Aktüel Kataloğu yayınlandı mı? Bim 1 Ocak 2019 kataloğunda neler var? Yeni yılda geçerli olacak ürünlerin tüm detayları bu sayfada.


Yeni yıla girerken müşteriler 2019 senesinin ilk haftası içinde marketin getireceği ürünler marketten alışveriş yapan müşteriler tarafından merakla beklenilmekte. Peki, BİM 1 OCAK 2019 aktüel broşürlerinde neler var? Yeni Yıl Bim kataloğu ayrıntılarına girmeden önce Bu Hafta Cuma Günü bim neler getiriyor? Kısaca tekrar inceleyelim.

11 Ocak Bim Kataloğu Ayrıntıları Resimlerde
bimde gelecek hafta cuma 11 ocak 2019

Bu hafta yeni yıla girmeden önce market sürpriz ürünlere şubelere getireceğinden söz edebiliriz. Yeni yıla özel birçok indirimli ürün Türkiye genelindeki şubelere ulaştırılacak. Bu Cuma gününün en öne çıkan ürünleri arasında aktuel20 olarak şu ürünleri seçtik. Kısa boyutlarda TV ünitesi almak isteyen müşteriler için Bim TV Ünitesi setine bu hafta şubelere getireceğini müjdeleyelim. TV ünitesi sadece peşin fiyatına 6 ay taksitle, hemen al ile ise 175,00 TL. Bakımlarını her hafta düzenli şekilde yapan beyler için çok uygun fiyata gelen Braun Erkek Bakım Seti 119,00 TL ile haftanın favori ürünleri olarak seçtik.

Bim Yeni Yıl 2019 kataloglarından hemen önce getirdiği pek çok indirimli oyuncaklarda mevcut.  Özellikle Oyuncak Altını Islatan Bebek kız çocuklarının çok hoşuna gideceğini düşünüyoruz.  Oyuncak Bebek ile çek bırak sürtmeli arabalar Bim 1 Ocak 2019 kataloğunun gelecek hafta çıkmasından hemen önce yine şubelere gelecek oyuncaklar arasında yarın bimde. Yarın gelecek ürünlerin devamında daha incelenmeyen pek çok mutfak kategorisi ve tekstil kategorisinden ürünlerin yer aldığını belirtelim. Bu ürünlerin resimlerine galeriden erişebileceksiniz.


HAKMARDA GELECEK HAFTA 3 OCAK 2019


Not: Bim 1 Ocak 2019 Kataloğu çok kısa bir zaman içerisinde sitemize eklenecektir. Bimde yarın gelecek ürünlerin görsellerine aşağıdan bakabılırsınız.

Bim 1 Ocak 2019 Aktüel Kataloğu

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...