BİM 12 NİSAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU YAYINLANDI

BİMDE GELECEK HAFTA NELER VAR? SORUSUNU MERAK EDEN TÜKETİCİLER İÇİN BİM 12 NİSAN 2019 KATALOĞUNU İNCELEDİK. BİMDE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER NELER? DETAYLAR BU YAZIMIZDA.

 
Her zaman olduğu gibi bahar ayında bim market yep yeni ürünlerle müşterilerin karşısına çıktı. Bu yazımızda bimde haftaya gelen ürünler ayrıntılı bir biçimde incelenecektir. Bim 12 Nisan aktüel kataloğunda bakalım Nisan 2019 ayına özel bahara özgü ürünler haftaya gelecekmi? Yeni katalog detaylarına geçelim.

BİMDE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER neler olduğuna geçmeden önce Bimde Bu Hafta Cuma günü gelen ürünleri kısaca inceleyelim. Birinci sayfada yer lan katalog detaylarinabaktığımızda daha çok bahar ayına ürünlerin ağırlık verildiğini gözlemledik. Bu sayfada ayrıca birkaç adet elektronik ürün seçeneği de mevcut. Bim 12 Nisan aktüeli öncesi gelen elektronik ürünler seçeneğinde Nordıca Solar Aydınlatma Seti 139 TL ile yeni kataloğun hemen başında sol köşede bizi karşılıyor. Nordıca solar Aydınlatma Seti önemli özellikleri arasında, çoklu telefon şarj kablosu, geniş voltaj aralığı ve 2 yıl garanti desteği ilede geldiğini elektronik ürünleri takıp eden takipçilerimize müjdeleyelim. Bim Piknik Ürünleri kategorisinde gelecek hafta getirdiği ürünler ise şu şekilde olacak. Çift kademeli ızgara özelliğine sahip 44x29 cm genişliğinde Mangal 45 TL.  Katlanabilir özelliği ile Katlanabilir Piknik Masası 39 TL.  Kolay taşınabilir ve kurulabilir özelliğiyle katlanabilir Piknik Taburesi 14,95 TL.  12 Nisan Bim ürünleri çıkması öncesi ayrıca piknik ürünlerinde 5 metre uzunluğuyla 7 farklı şekilde su püskürtme seçeneği bulunan Spiral Bahçe Hortumu 45 TL ile gelecektir.
A101 AKTÜEL GELECEK HAFTA 18 NİSAN
 
BİM AKTÜEL ÜRÜNLERDE GELECEK HAFTA gelen bahar ayına özel ürünler kategorisinde katlanabilir ve kaymaz taban kullanım özelliğine sahip 3 Basamaklı Merdiven 69 TL. Demonte kurulumla bir çırpıda kurulabilen Çiçeklik sehpa 67 cm boyutunda 69 TL. 3 litre toprak alma özellikli Taş Desenli Beyaz Saksı 4,50 TL her birisi.  Farklı ebat ve boyutlarla bim market saksı çeşitleri haftaya ayrıca çeşitli fiyat seçenekleri ile yine gelecektir. Bahar ayında müşteriler taşıma ve saklama kaplı Budama Testeresi 25 TL ilede alabileceklerdir bimde aktüel haftaya Cuma günü.
 
BİMDE BU HAFTA CUMA günü özellikle bayan takipçilerimizin yüzlerini epey güldürecek ürün seçenekleri geliyor. Bim 12 Nisan 2019 kataloğu öncesi gelen bu ürünleri şimdi tek tek inceleyelim. Kumtel marka ürünler bimde bu hafta Cuma günü damga vuracak. Talep yoğunluğu yaşatacak kumtel ürünlerinde en başta 60 cm cam davlumbaz ve siyah seçenekle ilk sırada bulunuyor. Diğer bir kumtel mutfak ürünü ise 4 gözlü gazlı, siyah cam gövde ve gaz emniyet sistemli ücretsiz kurulumla gelen Kumtel Cam Ocak bulunuyor. Kumtel Cam Ankastre Set içerisinde son olarak full cam panel özellikli ve 57 litre iç hacimli Cam Panel Fırın bulunuyor. Tüm bu saydığımız ürünler bu hafta bimde sadece 999 TL gibi çok uygun bir fiyata satılacaktır. Mutfak ürünlerinde haftaya Cuma günü içerisinde 1.8 litre su alma kapasitesi bulunan ve elektrik tasarrafuda sağlayan Kiwi Çay Makinesi 89 tl’de gelecektir. İkinci yeni bim katalog detaylarında son olarak yer verilen ürün ise çırpma ve yoğurma aparatlı şekilde gelen Fakir El Mikseri 300 watt gücünde indirimli olarak 75 TL ile satılacaktır.
Bİ 19 NİSAN 2019 AKTUEL URUNLERİ
 
BİM 12 NİSAN 2019 kataloğu çıkmasından bir hafta önce gelen son katalogda yer alan ürünler ise daha çok talep görecek ürünler seçeneğinde. Hemen kataloğun başında 270 ml su alma özelliğine sahip Tefal Buharlı Ütü 179 TL.  Bahar ayı çok yağmurlu geçtiği için neyse ki bim market yine müşterilerini düşünmüş ve erkek ve bayanlar için Şemsiye 21,95 TL ile getiriyor olacak. Bim Aktüel 12 Nisan öncesi gelen en kayda değer ürün seçeneği ise farklı renk ve desen seçenekleri ile şubelere gelen ve merdiven ile kaldırımları ergonomik tasarımla kolayca çıkan 3 Tekerlekli Pazar Arabası 45 TL ile Cuma günü içinde geliyor olacak. Tekstil ürünleri kategorisinde Bimde Bu Cuma Günü Gelenlerde s-m-l-xl beden seçeneği ile Kadın Triko Hırka 24,95 TL. 40 ile 44 numara aralığında Erkek Keten Ayakkabı 16 TL. Kaymaz taban özelliğine sahip farklı ebatlarla ve fiyatlarla son olarak tekstil ürünlerinde bim 12 Nisan öncesi Brillife Yıkanabilen Halı Gelecektir. Bim market oyuncak seçeneğinde haftaya Cuma günü 2 adet ürün getiriyor bunlardan ilki +3 yaş çocukların oynamasına göre tasarlanan ve max 35 kg taşıma kapasiteli Oyuncak Pilsan Kontrollü Bisiklet 79,90 TL. İkincisi ise 1 ile 3 yaş arası çocuklar için max 25 kg taşıma kapasiteli Pilsan Tahta revalli yine 59 TL ile raflarda yerini alacak.
 

Böylece bimde gelecek haftaya gelen ürünler uzun bir biçimde detaylıca incelenmiş oldu. Bim 12 Nisan 2019 aktüel kataloğu detaylari hemen aşağdakı galeriden göz atabılırsınız.

İşte bim 12 nisan 2019 aktüel katalog gorselleri

BİM 12 NİSAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU YAYINLANDI

13 Yorum

  1. Ankastre cam ocak bekliyorum alıcam inşallah gelir hep takım getiriyor yara set üstü ama tekli ankastre ocak gelmiyor hiç bir zaman.

  2. bim market iphone telefon ve tablet niye getirmiyor artık. nisan veya mayıs ayı içinde getirin lütfen.

Yorum

captcha=

Sending ...