Bim 13 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

13 Ekim Cuma günü BİM market raflarında yerini alacak olan aktüel ürünler hakkında merak ettiğiniz ürünlerin detaylarını buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Son zamanlarda oldukça merak edilen ve müşterilerin çok fazla talep ettiği ürünlerin mağaza reyonlarında satışa sunan BİM marketlerinde yerlerini alacak ürünler hakkında bilgi verelim. İşte merak ettiğiniz BİM 13 Ekim 2017 aktüel ürünleri.

2 yıl garantili satılan ve set üstü ocak almak isteyen müşterilerine özel KUMTEL marka ınox set üstü ocak getiren BİM’de bu ürünü sadece 179 TL’den alabilirsiniz. Doğalgaz ayarlı olan ve LPG’ye dönüştürülmesi mümkün olan bu ürünün buton çakmaklı, ınoks gövdesi ve cezvelik kısmı da bulunmaktadır. Axess ve World kart kullanıcılarına peşin fiyatına 6 taksit imkanı da sunan BİM’den bu ürünü almak için erken saatlerde markete uğramanız gerekmektedir.
Heifer marka aspiratörde 13 Ekim Cuma günü BİM mağazalarında satışa sunulacak ürünler arasında gelmektedir. 420 m3/ saat hava debisi bulunan bu aspiratörün yıkanabilir alüminyum çift kasetli filtresi bulunmaktadır.3 farklı hız kademesi de bulunan bu ürünün 2 dereceli aydınlatması da bulunmaktadır. Fiyat olarak 89,50 TL’den satışa sunulacak olan bu aspiratör en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır.
Mutfaklarınızın olmazsa olmazı tava ve tencere setleri de BİM 13 Ekim 2017 aktüel ürünleri arasında yer almaktadır. Granit serisi iç kaplama ile karşımıza çıkan bu ürünlerden 2’li granit tava seti sadece 24,90 TL’den satışa sunulacaktır. 22 ve 26 cm’lik boyutları ile satışa sunulan bu tavaların yanında Granit tava olarak 28 cm’lik boyutta bulunan ürünün fiyatı da 16,90 TL’dir. Granit Mini tencere setinde ise fiyatın sadece 19,90 TL olduğunu açıklamak istiyoruz.

Tüplü katmer gözleme sacı da Cuma günü raflarda yerini alacak ürünler arasında geliyor. Geniş pişirme yüzeyi bulunan bu sacın maximum sıcaklığı ise 800 derecedir. 2 yıl garantili olan bu sacın fiyatı ise sadece 49,90 TL’dir.
Mutfaklarınızda son derece dekoratif duracak olan 4 katlı rafta reyonlarda karşımıza çıkacaktır. 4 katlı metal raf olan bu ürünün tekerlekli olduğunu ve fiyatının ise sadece 19.50 TL olduğunu belirtiyoruz.

Bim 13 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...