Bim 13 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim aktüel kataloglarını merakla bekleyen müşteriler bu yazımızda 13 Nisan 2018 aktüel kataloğunun tüm detaylarını bu sayfadan bulabilirler.


Bim aktüel ürünlerde gelecek hafta neler var sorusunu büyük bir merak içinde bekleyen müşterilere bu yazımızda detayları aktarmaya çalışacağız. Bim 13 Nisan aktüel kataloğu 2 adet katalogdan oluşuyor. Birinci katalogda yer alan ürünlere hemen giriş yapalım.

ım.
BİM MARKET 29 MART 2019

Yerli malı cep telefonu almak isteyenler için Vestel firmasının üretmiş olduğu android 7.0 işletim sistemiyle kurulu olarak gelen ve 5.5 inç ekran boyutuna sahip Vestel Venus V4 Cep Telefonu sadece 825 TL gibi çok uygun bir fiyata tüketicilerin alımına sunulacak.

13 Nisan bim kataloğu ayrıntılarında gelecek hafta birçok elektronik ve elektrikli alet müşterilere sunulacak.  Kataloğun devamında hangi ürünlerin geleceğini incelemeye devam ediyoruz.  Dikkat çeken bir diğer ürün ise LG marka 360 derece ses efektli, LED ışık aydınlatması ’da bulunan dahili mikrofonlu PH1 Bluetooth Hoparlör 6 taksit seçeneğiyle ’de sadece 89 TL. Yolculuk esnasında veya elektrik olmayan yerlerde yardımımıza koşan ve oldukça çok rağbet gören taşına bilir şarj aleti seçeneğinde Trust Taşınabilir Şarj Aleti Bim aktüel ürünlerde bu hafta'dan itibaren yayınlanacak kataloglarda geçerli olacak. Akıllı telefon ve tabletlerle uyum içerisinde çalışan şarj aletinin güvenli ve hızlı şarj için akım koruma desteği ’de sunmakta. Pil durumu göstergesi ve el feneri fonksıyonuda bulunan Trust Şarj Aleti 39 TL’lik indirim seçeneğiyle satışta olacak.

Bilgisayar ve telefonlarda kullanılacak çeşitli aparatlar bim aktüel 13 Nisan 2018 katalog detaylarında görsellerde yer alıyor. Earpods marka kulaklık adaptör ve 1 metre ile 2 metre seçeneğiyle gelen USB kablolarda bimde gelecek hafta satışa sunulacak ürünler arasında. Bim, hırdavat kategorisinde çeşitli ürünler 13 Nisan Cuma günü içerisinde raflarda yerini alacak.  800 watt gücünde 3 farklı boyda matkap ucuyla gelen Kırıcı Delici Matkap 149.90 TL.  Amatör kullanıcılar için işlerini kolayca görecek Lazerli Daire Testere 139.90 TL.  Ölçüm esnasında -2 mm hassiyetle ölçüm yapabilen, uzunluk,alan,hacim Pisagor ölçümlerini ’de çok rahatça yerine getiren Lazer Metre 99 TL.  800 ml boyayı içine alabilen ayarlanabilir başlıklı Boya Püskürtme Makinesi 65 TL. Galvenezden üretilmiş 4+1 Basamaklı Merdiven yine bim katalog detalarinda en alt bölümde bizleri karşılıyor.

13 Nisan bim market kataloğunda birinci broşürde son inceleyeceğimiz ürün ise 4 raflı, 2 kapaklı birinci sınıf suntalam’dan imal edilmiş Çok Amaçlı Dolap 109 TL ile tüketicilere sunulacak. Böylece 1’ci broşürde yer alan bim market kataloğu detaylarina kısaca değinmiş olduk. Şimdi ikinci broşürde yer alan aktüel ürünlere bakalım.

bim bebek arabası mama sandelyesi

Bizleri sayfanın başında karşılayan Bebek Arabası özelliklerine baktığımızda oldukça fonksiyonel kullanım seçeneklerinin bulunduğunu gördük. Tam yatabilen sırt dayanağı, üç noktalı emniyet kemeri sistemi , ön bariyer, açılıp kapanabilen tente,15 kg taşıma kapasitesi gibi özellikler bim markete gelen Bebek Arabası özelliklerini ’de bulunmakta.  Bim 13 Nisan 2018 kataloğunda bebeklerin büyümesinde katkı sağlayacak ürünler oldukça çok beğenileceğini düşünüyoruz. Bunlardan biri olan Mama Sandalyesi 6 ay ve üzeri çocuklar için oldukça ideal. Üç noktalı emniyet sistemli ve ayaklarında kaymayı önleyen zemin tutucularla gelen Mama Sandalyesi 44.50 TL’lik kampanya fiyatı ile anne ve baba adaylarına sunulacak.

Bim oyuncak reyonunda gelen ürünler ise şu şekilde olacak. Hem iterek hem ayakta sürülebilen 8 ay üzeri çocuklar için imal edilmiş İlk Arabam 49.90 TL. 3 yaş ve üzeri çocuklar için Römorklu Pedallı Traktör 125 TL ile 13 Nisan Cuma günü kataloğunda çocukları sevindirmek isteyen kişilerin alabileceği başlıca oyuncaklar arasında.

Bimde neler var? sorusunu merakla bekleyen müşteriler için 13 Nisan 2018 kataloglarını incelemeye devam ediyoruz. Broşür incelemelerinin sonlarına yaklaşırken ev hanımlarının gelmesine çok sevineceği Mehtap marka derin tencere ve tava setleri gözümüze çarpıyor.  Bunlar şü şekilde sıralanmış.  Derin tencere 22 cm, Karnıyarık Tencere 24 cm, Kapaklı Sahan 20 cm, Tava 26 cm,Work Tava 24 cm  seçenekleriyle reyonlarda yerini alacak.  Bahar aylarının artık iyiden iyiye his edildiği bu günlerde bu mevsimde kullanılmak üzere gündelik Bay Streç Ayakkabı ve Bayan Streç Günlük Ayakkabı bim 13 Nisan aktüel ürünleri görsellerinde yer verilip, gelecek haftanın favori tekstil ürünleri arasında.

Böylece geniş bir şekilde bim 13 Nisan 2018 aktüel kataloglarını incelemiş olduk. İncelenen ürünler gelecek hafta Cuma günü içerisinde geçerli olacağını tekrar belirtelim. Büyük boy bim katalog ve broşürlerine hemen aşağıdan bakabılırsınız.

Bim 13 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...