Bim 14 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim Aralık 2018 ayının ikinci haftası içinde gelen aktüel ürünlerin detaylarini yayınladı. Bimde Gelecek Cuma Günü Gelen 14 Aralık ürünlerinin tüm detaylari bu sayfada.

Bim market aralık ayının ikinci haftasındada müşterilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.
  • Bu yazıda gelecek hafta içinde gelen ürünler neler hangi kampanyalar ve indirimler var tümüyle incelenecek.
  • Bim Aktüel Ürünlerde Gelecek Cuma hangı kampanyalı ürünler var.
  • Bim Yeni broşürde hangi elektronik ürünlere yer verecek.
  • Bim 14 Aralık aktüel ürünleri geçerlilik süresi bu yazı boyunca ele alınacaktır.

Her zaman olduğu gibi yeni çıkan katalogları aktuel20.com olarak düzenli şekilde incelemeyi sürdürüyoruz.  Aralık 2018 ayının ikinci haftası içinde Gelen bim 14 aralık ürünlerinde yer alan kampanyaları ve indirimleri bu paragraf altında inceledik. İşte detaylar. Ce sertifıkası ve 4 raflı olarak demonte şekilde kurula bilen Modern Kitaplık Bim marketin en önemli indirimli ürünü olduğunu söyleye biliriz. Pıyasa fıyatının çok daha altında kampanyalı olarak müşteriler 199,00 tl'den kıtaplığı alabilecekler.  Bim aktüel ürünlerde haftaya cuma ayrıca çeşitli mutfak ürünlerinin'de raflarda sizleri karşılayacağını belirtelim. Bim Mutfak aletlerin'de Chef'S Granit Kavurma Tenceresi 49,90 TL. 18x26 cm Granit Efektli Tava 44,90 TL. son olarak yine Chef's ten Granit Efektli Sütlük 12 cm 17,90 TL ile haftaya cuma mutfak kategorisinde gelen ürünler şekilde. Bimde haftaya gelen ürünlerin devaminda çeşitli kategorilerde tekstil ürünleride bulunmakta. 

Bime gelen elbise ve eşya çeşitlerinde S-M-L-XL beden çeşitlerinde %100 polyester Kadife Eşofman Altı 19,90 TL.  %100 hakıkı deriden ve kauçuk taban Erkek Deri Bot 54,90 TL.  Yine erkekler için M-L-XL-XXL beden seçenekleri ile su itici özelliğide bulunan Softshell Mont 79,90 TL. Fermuarlı Erkek Mont 32,90 TL kadınlar için yine aynı modelde Fermuarlı Polar Mont 32,90 TL.  Bim 14 Aralık 2018 Aktüel ürünlerinde sıra dişi ürün olarak kaliteli tela kumaştan imal edilmiş Bez Gardrop yine kampanyalı olarak 59,90 TL Bimde Bu Hafta içinden sonra gelecek ürünler şeklinde.

Bim Yeni Aktüel Katalağu detaylarinda çeşitli elektronik ürünlerede yer veriyor.  Bu ürünler ise şü şekilde. Yüksek performanslı emiş gücü ile satışa sunulan, Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge 379,00 TL.  8 fonksiyonel özelliği bulunan ve 90 dakkaya kadar programlana bılır Simfer Turbo Fırın 189,00 TL.  Yine  Bim marketin getirdiği elektronik ürünrlerde 14 aralık günü Tefal Çay Makinesi My Tea 159,00 TL, Paslanmaz çelik bleder bıçaklara sahıp ,soğan ve havuç gibi sebzeleri doğramaya yarayan Fakır Blender Set bim indirimleri arasında olduğunu belirtelim.

Bimde haftaya cuma gelen ürünler yanlız bunlarlada sınırlı değil paşabahçe marka çeşitli cam ürünleri bim market 14 aralık broşürlerinde görsel detaylarda bizleri karşiliyor. Paşabahçe Su Bardağı, meşrubat bardağı, Lav marka mufak ürünlerinde, 12 Parça Çay Seti,Cam kase gelen mutfak gereçleri arasında. Bim Oyuncak çeşitlerinde ise sadace bir adet ürüne yer vermiş. Eğitici Puzzle 14,90 TL ile satışa sunulacaktır.

Aralık 2018 ayının ikinci haftası içinde gelen ürünler 14 aralık 2018 cuma günü içinde başlayacağını belirtelim. En Yeni haftalık güncel aktüel ürünlere anasayfadan veya ilgili kategoriden erişebilirsiniz.

İşte Aralık Ayının 14 Aralık Bim Katalog Görselleri.


Bim 14 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu





5 Yorum

  1. Masa üstü bilgısayar gelsin aralık ayı içinde eskisi bozulduğu için ama fıyat lütfen uygun olsun.

Yorum

=

Sending ...