BİM 14 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

BİMDE GELECEK HAFTA NELER GELİYOR DİYE MERAK EDEN TÜKETİCİLER İÇİN 14 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİNİ İNCELEDİK. BİMDE HAFTAYA 14 HAZİRAN 2019 CUMA GÜNÜ NELER VAR? İŞTE DETAYLAR.

A101 GELECEK HAFTA 20 HAZİRAN RESİMLERİ
Yeni bir bim aktüel ürünler kataloğu inceleme yazısı ile tekrar sizlerle beraberiz. Bügün bimde haftaya cuma günü geçerli olacak 11 haziran 2019 ürünleri incelenecektir. Bim market bakalım bu hafta içinde ve haftaya cuma günü neler getiriyor? işte ayrıntılar.
BİMDE GELECEK HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER

BİMDE BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER neler öncelikle her zaman olduğu gibi bu hafta içinde gelen ürünlere kısaca bakalım.  Son dönemlerde televizyon ekranlarında ticaret savaşaları ile adı gündemde olan Huawei fırmasına ait olan bir cep telefonu olan Huawei Y5 cep Telefonu bimde bu hafta gelenler içerisinde en dikkat çeken ürün olarak yeni kataloğun en başında yer verilmekte. Oldukça performansa önem veren özelliklerle dikkat çeken cep telefonu bu hafta cuma günü içinde indirimli fıyatla sadece 879 tl ile tüketicilere sunulacaktır. Bim 14 haziran 2019 kataloğu içinde oto konfor ürünleride oldukça kayda değer ürünlerin oluşu otomobıl severleri sevindirecek. Bim Bu hafta cuma günü içinde yer verdiği oto konfor ürünlerinde şü ürünler mevcut, 1400 watt güçle çalışan Basınçlı Yıkama Makinesi K2 Classic 299 tl,4 ayrı şişirme özelliği ile dikkat çeken Komresör 75 tl,9 adet parçadan oluşan Oto Koltuk Kılıfı 79 tl,Mikrofonlu Kulaklık 39 tl,8 farklı basınnçla su fışkırtma özellikli basınçlı su tabancası 29,90 tl,2 farklı renk seçeneği ile Hasır oto Minderi son olarak bu hafta bime gelen ürünler arasında.
ŞOK 19 HAZİRAN KATALOĞU
BİMDE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER detaylarindan önce bu hafta gelen ürünleri incelemeye devam ediyoruz. Yaz ayının artık yaklaşması ile beraber marketin yazlık ürünlere daha fazla yer verdiğini görüyoruz yeni kataloglarda. Özellikle bim 14 haziran 2019 ürünleri çıkması öncesi market oto konfor ürünlerine bir haylı fazla bir şekilde yer vermişti.  Yaz ayının ve ramazan bayramının artık yarın başlaması nedeni ile bimde bu hafta gelen ürünler içerisinde valız çeşitleri'de gelenler içerisinde, orta büyük ve küçük olmak üzere toplamda 3 adet seçenekle gelen Seyahat valizleri tekerlikli ve çekmeli sistem özelliği ile kullanıldığını tatilcilere mujdeliyelim. Bim 14 haziran aktüel ürünleri yorumlarında tüketicilerin en fazla gelmesi istediği ürünler bu hafta içinde geldiği söylenebilir. Çift kişilik ve tek kişilik pike takımları ile tek kişilik çok amaçlı yatak örtüleri markete bu hafta gelen en öne çıkan tekstil ürünleri arasında. Yeni bim aktüel kataloğu içerisinde yazlık ürünler devaminda terlik çeşitleri,erkek tişortler,kadın pıjama takımları,plaj terliği kadın,erkek ve çocuklar için ve son olarak ise streç spor ayakkabı yine bim marketin bu cuma günü getireceği ürünlerden olacaktır.
BİMDE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER 7 HAZİRAN
Böylece bimde bu hafta gelen ürünler detaylarini incelemiş olduk. Sınırlı sayı ve stoklarla gelen ürünleri kaçırmamanız kesinlikle önerilir. başlığını en yukarda büyük harflerle verdiğmiz bim 14 haziran aktüel ürünleri incelenerek en kısa süre içerisinde aktuel20'ye eklenecektir.

BİM 14 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...