Bim 17 Ağustos 2018 Aktüel Ürün Katalogları

Bim aktüel ürünlerde 17 ağustos cuma günü içinde gelecek ürünlerin detaylarina bu sayfadadan veriyoruz. İşte bim 17 ağustos 2018 katalog detaylari.


Kurban bayramına günler kala çıkacak bim 17 ağustos ürünlerinde yine bir birinden ilgı çekici ürünler yer alıyor. 3 adet broşürden oluşan bim aktüel ürünlerine hemen giriş yapıyoruz. Birinci katalogda yer alan önemli ürünler arasında, A++ enerji sınıfı ile çalışan Regel Derin Dondurucu İlk sırada yer alıyor.  429 TL ile satışa sunulan regal derin dondurucunun 2 yılda fırma garantısı bulunuyor. Öğrencilerin en fazla talep gösterdiği Tost Makinesi bimde bu hafta'da raflarda yerini alacak. Fakır Marka Olan Tefal Tost Makinesi indirimli olarak sadece 109 TL'den satışa çıkacak. Geştiğimiz hafta cuma günü gelen Fakir Blender Robot Set gelecek haftanın mutfak ürünleri arasında.

Bim 17 ağustos aktüel ürünlerinin devaminda mutfak ürünleri bolca yer almakta. 29.90 TL ile Baharat Öğütücü Değirmen , Paşabahçe Dilimli Kek Kalıbı 11.50 TL. 6'li Porselen Çay Tabağı 16.90 TL Ve Kütahya 21 Parça Porselen Kahvaltı Seti yine indirimli olarak yalnızca 59 TL ile rafları süsleyecek.  Yaz aylarında çok satılan ürünler arasında yer alan Valiz bimde gelecek cuma günü içinde ayrı ayrı çeşitlerde bunlar Orta, büyük ve küçük boy olmak üzere tüketicilere sunulacak.

Böylece birinci katalogda yer alan bim ürünlerini inceledik. Şimdı sıradakı 17 ağustos bim katalog detaylarina bakalım. İkinci katalogdada mutfak ürünlerinin yanı sıra elektrikli ürünlerde gelecekler arasında. Taş Motoru 79 TL. 129 TL ile Kılıç Testere ,mutfak gereçlerinde Bonera Düdüklü Tencere Seti 89 TL, Bonera Kavurma Tencere Seti 44.90 Tl, kurban kesiminde iş görecek ürünler'de Chef's marka Paslanmaz Çelik Satır 18.50 TL, Masat 8.95 TL, Et Döveceği 14.95 TL yine 17 ağustos günü bime gelen ürünler arasında. Bu kataloğun devaminda ayrıca , Mutfak Tipi Çakmak 8.90 TL, Tepsili Bambu Kesme Tahtası 29.95 TL, 6 kişilik olarak imal edilmiş Orta Boy Kapaklı Güveç , Katlanır Masa, 3'lü Saklama Kapı bimde cuma günü gelecek mutfak gereçlerinden. 

Bimde haftaya gelen diğer ürünlerde Saç Şampuan , Sıvı Sabun, Bay Bayan Parfum Çeşitleri, Havlu Kağıtlar, Nitril Eldiven çeşitleri'de yer almaktadır. Böylece bim 17 ağustos 2018 kataloğunun detaylarini sizlere aktarmış olduk. En güncel aktüel ürünlerin detaylarina her zaman ulaşmak için aktuel20.com'u takıp etmeye devam edin.

Bim 17 Ağustos 2018 Aktüel Ürün Katalogları

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

=

Sending ...