Bim 17 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

YENİ BİR AKTÜEL KATALOĞU İLE TEKRAR BERABERİZ. BÜGÜN BİM’DE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER AYRINTILARI TÜKETİCİLERE AKTARMAYA ÇALIŞACAĞIZ, BAKALIM BİMDE GELECEK HAFTA 17 MAYIS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİNDE NELER VAR? İŞTE DETAYLAR.

bimde haftaya gelen ürünlerHer hafta içi düzenli şekilde incelenen bim aktüel kataloğunun yeni serisi ile tekrar marketin müşterileri ile beraberiz. Bugünkü incelememizde bimde gelecek hafta gelen ürünler kataloğu ayrıntılı bir biçimde incelenecektir. Fakat her zaman olduğu gibi yeni çıkan bim 17 Mayıs 2019 kataloğu ayrıntılarına geçmeden önce bimde bu hafta gelen ürünler de geniş bir şekilde incelenecektir. Hemen yeni kataloğun incelemesine başlayalım.
 
 
BİMDE BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER geçen hafta sitemize incelenerek eklenmişti. Fakat mayıs ayının ikinci haftası içinde gelen ürünleri kaçıran müşteriler için tekrar bim 17 Mayıs aktüel kataloğuna kadar geçerli ürünlerde neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler için kısa bir giriş yapmayı uygun gördük. Bimde bu Cuma günü yediden yetmişe tüm bireylerin gelmesini memnuniyetle karşılayacağı pek çok ürün seçenekleri ile dolu olduğunu öncelikle müjdeleyelim. Broşürün birinci sayfasına baktığımızda bimde bu hafta en kayda değer ürünlerin birinci katalogda bulunduğunu gözlemledik, diğer aktüel ürünler içerisinde ise yine hanımların daha çok ilgisini çekecek mutfak ürünleri şeklinde. Peki, gelecek hafta bim 17 Mayıs 2019 kataloğuna kadar geçerli supriz ürün seçeneklerinde neler var? Birinci broşürde kısaca özetleyelim.
 BİM 28 MAYIS 2019 KATALOĞU
BİM’DE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER öncesi gelenler seçeneğinde kataloğun hemen başında damlama önleyici sistemle üretilen alman malı olan Phılıps Buharlı Ütü 189 TL ile bizi karşılaşıyor. Bim aktüelde bu hafta diğer elektronik ürünler seçeneğinde gençlerin gelmesini en çok sevineceği ürünlerin başında gayet indirimli fıyatıyla’da öne çıkan Samsung marka j4 plus cep telefonu öne çıkıyor bu ürün market şubelerinde sadece 999 TL ile ve 2 yıl garantili olarak satılacak tüketicilere. 17 Mayıs bim ürünlerinde kadar geçerli olacak üçüncü öne çıkan ürün ise bayanların bakımlarını kusursuz bir biçimde yerine getirmesi ile ünlenen ve aynı zamanda yıkanabilir özelliği bulunan yine Phılıps marka epilatör makinesi bulunuyor. Havaların artık Türkiye genelinde epeyce ısınmasından dolayı bim marketin yazlık ürünlere daha ağırlık verdiğini yeni çıkan katalog detaylarından gözlemliyoruz. Özelikle oto içerisinde buzluk bulundurmayı seven tüketiciler bimde bu hafta Cuma günü 24 litrelik oto buzluğu 149 TL vererek sahip olabilecekler.
 ŞOK AKTÜEL GELECEK HAFTA
BİM 17 MAYIS 2019 CUMA tarihine kadar geçerli diğer ürün seçeneklerine baktığımızda ise daha çok ev içinde gündelik kullanım için gelen ürünlerle dolu olduğunu görüyoruz kalan katalogların.  Bimde gelecek hafta gelmesi istenen bir çok ev ürünü bu Cuma market zincirlerinde tüketicileri bekliyor olacak. Bu Cuma fakır marka iki ürün satışta olacak, bunlardan ilki bim market zincirlerinde genelde her hafta içi gelen fakır dik durabilen süpürge ilk sırada, ikinci sırada bayanların saç bakımlarını kullanmada bolca kullandığı saç kurutma makinesi satışta olacak ürünlerden. Son fakır marka ürün ise çırpma ve yoğurma özelliğine sahip el mikser’de 75 tl’lık fiyatıyla ev hanımlarının tercih edeceği son fakır marka ürünler kategorisinde yer alan ürün şeklinde. Bu katalogda bulunan diğer ürün seçeneklerinde kadınlar için casıo marka kol saati ve taşınabilir şarj aleti raflarda bekleyen ürünler olacaktır.

 BİM'DE GELECEK HAFTA GELEN 17 MAYIS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER LİSTESİ

Arçelik  Keysmart 32″ Uydu Alıcılı Televizyon 1099 TL.
16 Jant Bisiklet 249 TL.
Masa 129 TL. 
Sandalye 59.90 TL.
Tabure 9.95 TL.
Sehpa 19.95 TL. 
Sırtlıklı Sandalye minderi 12.95 TL.
Sandalye minderi 8.95 TL.
Çekmece düzenleyici 7.95 TL. 
Çekmece iki gözlü 14.95 TL.
Raf düzenleyici 8.50 TL.
Çok Amaçlı Büyük kutu 15.95 TL.
Mini Sırt Çantası 14.95 TL. 
Lisanslı Çocuk Pijama Takımı 19.95 TL. 
Kot Terlik Kadın 12.50 TL. 
Kot Terlik Erkek 12.50 TL. 
Kadın Spor Ayakkabı 29.95 TL.
Mini Sırt Çantası 14.95 TL.
Chefs Çelik Omlet Seti 3’lü 79 TL. 
Chefs Tek fiyat ürünler 12.95 TL.
Mimilos Katlanır Yer Sofrası 49.95 TL. 
Metal raf düzenleyici 12.95 TL


 A101DE GELECEK HAFTA KATALOĞU
Her hafta düzenli şekilde incelenen bir bim aktüel kataloğu inceleme yazısının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Başlığını yazının en girişinde verdiğimiz bim 17 Mayıs 2019 kataloğunun çıkmasını market müşterileri bir süre daha bekleyecekler. Fakat yeni çıkan aktüel ürünler kataloglarını merak eden tüketiciler aktuel20 ana sayfasına veya hemen üst bölümde yer alan menü seçeneğinden yeni çıkan broşürleri bakmaları kesinlikle önerilir.  

İŞTE BİM 17 MAYIS 2019 BROŞÜRLERİ

Bim 17 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

3 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...