BİM 19 NİSAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

 

BİMDE GELECEK HAFTA NELER GELİYOR? BİMDE BU HAFTA İNDİRİMDE NELER VAR? BİM 19 NİSAN 2019 GÜNÜ NELER GETİRİYOR? YENİ KATALOĞUN TÜM AYRINTILARI VE DAHA FAZLASI BÜGÜNKÜ YAZIMIZDA.

A101 GELECEK HAFTA 25 NİSAN 2019 KATALOĞU
Bugünkü yeni aktüel incelememizde bimde gelecek hafta gelecek ürünlerin yanı sıra bimde bu hafta neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler içinde tüm ayrıntıları vermeye çalışacağız. Bimde haftaya gelen ürünler neler? Detaylara geçmeden önce bu hafta Cuma günü nelerin geleceğini kısaca bir daha özetleleyelim.
HAKMAR AKTÜEL 18 NİSAN 11 NİSAN 2019

BİMDE BU HAFTA NELER VAR?  Bu başlık altında tek tek incelenecektir. Nisan ayıyla beraber marketin daha fazla bahar ayına yönelik ürünlere ağırlık verdiğini bim 19 Nisan 2019 kataloğu öncesi çıkan kataloglar dada görmekteyiz. Bunun yanında elektronik ürünlere market daha önceki haftalara nazaran bir hayli ağırlık verdiğini yine bimde bu hafta neler var? Sorusunu merakla bekleyen tüketicilere müjdeleyelim. Bimde Haftaya Gelen Ürünlerin katalog detaylarında 3 adet sayfanın yer verildiğini gözlemliyoruz. İlk sayfada yer alan ürünler daha çok elektronik ürünlerden ikinci sayfada ise mutfak ürünlerinde kalan son bim aktüel kataloğu ayrıntılarında ise çocukların daha çok sevineceği oyuncaklara ağırlık verildiğini görmekteyiz. Peki, gelecek hafta içinde hangi ürünler raflarda yerini alacak? Hemen ayrıntılarına geçelim.
ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER 17 NİSAN
BİMDE GELECEK HAFTA gelen ürünler içerisinde yoğun bir şekilde elektronik ürünlere ağırlık veriliyor oluşu en çok elektronik ürünleri sevenleri sevindirecek. Gelecek Hafta Bimde neler var? Elektronik ürünlere diye baktığımızda ise yeni kataloğun hemen başında bizi 1 usb girişli ve aynı zamanda usb’ye kayıt yapma sistemi'de sunan Keysmart 40 Full Hd Dahili Uydu Alıcılı Led TV karşılıyor. 1450 TL ile satışa sunulacak keysmart uydu alıcılı led TV arçelik servis güvencesi ile aynı zamanda 2 yıl garanti desteği ilede satıldığını belirtelim. Bim 19 Nisan aktüeli çıkmasından 1 hafta önce gelen ürünlerin diğer öne çıkan ürünleri arasında samsung Türkiye servis garantili olarak satılan Samsung Galaxy j7 Prime 2 Cep Telefonu olduğunu görmekteyiz. Samsung j7 prima 2 cep telefonu özellikleri arasında parmak izi okuyucu, dahili hafıza 32 GB, FM-radyo ve 5.5 inç ekran özelliğinin de bulunduğunu görmekteyiz.
A101 AKTÜEL GELECEK HAFTA 18 NİSAN
BİMDE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER daha çok elektronik ürünler ve elektrikli e aletleri şeklinde. Mutfak ürünlerinde 19 Nisan bim ürünleri öncesi gelen seçenekler arasında en ön sırada3 yıl garantili olarak satılan Arnıca Cylone Elektrikli Süpürge 349 TL ile yer alıyor. 2.5 litre toz alma kapasitesi sunan ve dar üçlü boru aparatı sayesinde dar ve ulaşması zor yerlerde temizlik olanağı sunan cylone süpürge aynı zamanda 2 yıl garantili olarak satışa çıkacaktır. Bimde Haftaya Cuma günü. Elektronik ürünlerin devamında bim aktüel 19 Nisan öncesi gelen bir diğer ürün ise 2 farklı hız ayarı ve 3 farklı sıcaklık ayarı ile çalışan Fakir Saç Kurutma Makinesi 75 TL ile yer almaktadır. Yeni bim aktüel kataloğu içerisinde haftaya Cuma ayrıca Kadın Erkek Kol Saati ve farklı renk desen ve renk seçenekleri ile gelen Taşlı Anahtarlık hanımlara müjdeleyelim.

BİM 19 NİSAN 2019 ürünleri çıkmasından bir hafta önce gelen mutfak ürünleri kategorisinde kayda değer pek çok ürün yer almakta. Şimdi bunları tek tek bu bölüm altında inceleyeceğiz.  Yeni Bim Kataloğu ikinci sayfanın hemen başında 1.3 litresi alma kapasiteli bir İngiliz markası olan Stanley Termos bizi karşılıyor. Paslanmaz çelik su haznesi bulunan ve sızdırmaz iç tabanlı stanley termos satış fiyatı ise sadece 149 TL olarak belirlenmiş.  Stanley haftaya bimde ayrıca bir diğer ürününü yine 19 Nisan 2019 ürünleri öncesi satışa çıkartıyor bu ürün ise 2 kademeli hız ayarı ile çalışan ve aynı zamanda paslanmaz çelik gövdeli üretilen Stantlı Blender Set ikisi bir arada 129 TL yer alıyor.  Mutfak ürünleri devamında bimde haftaya gelenler'de 700 ml doğrayıcı hazneye sahip ve yıkanabilir parçaları bulunan İkili Blender set 169 TL. 1800 watt güçle çalışan ve 6 dilim ekmeği kolayca tost yapma olanağı sunan Altus Tost Makinesi AL759 yalnızca indirimli olarak 149 TL. 20 ile 26 cm boyutunda gelen Chef’s Tava Seti bim 19 Nisan ürünlerinden önce gelen bir diğer mutfak ürünü olacak. Bim Mutfak Ürünleri devaminda yeni broşür detaylarında Tek Fiyat Çelik Ürünleri chef’s ten 22,50 TL den. Lav marka desenli kase ve büyük kase, desenli baharatlık’te yine haftaya gelenler içerisinde olduğunu tüketicilere belirtelim.

BİMDE BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER olduğu kadar haftaya gelen ürünlerde bir o kadar kaliteli ve aynı zamanda ucuz olduğunu katalog detaylarından anlamaktayız. Son katalog detaylarında bim 19 Nisan 2019 aktüel kataloğu çıkması öncesi özellikle oyuncaklar oldukça dikkat çekmekte. Bimde Haftaya Cuma gelen oyuncaklar içerisinde ilk sırada ön sepetli 12 Jant Bisiklet bizi karşılıyor. Hemen peşinden +3 yaş çocukların oynamasına uygun ve max 50 kg taşıma kapasiteli Dolu Römorklu Traktör 149 TL. Oyuncak çocuk masası 29,60 TL. Son olarak bim oyuncak kategorisinde 100’Lü Oyun Havuzu Topu 14.9 TL ile satışa çıkartıyor.


Böylece bimde haftaya gelen ürünler uzun ve kapsamlı şekilde incelemiş olduk. Başlığını verdiğimiz bim 19 Nisan 2019 aktüel kataloğu bir dahaki hafta veya bu hafta içinde eklenerek kategoriye eklenecektir. Büyük boy kataloglar şeklinde haftaya gelen ürün resimlerine galeriden bakabilirsiniz.

BİM 19 NİSAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

8 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...