Bim 20 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Merakla beklenen BİM 20 Ekim 2017 aktüel ürünler katalogu yayınlandı. Müşterilerine uygun fiyatlardan kaliteli hizmetleri en uygun fiyat garantisi ile sunan BİM’in 20 Ekim katalogunda yer alan ürünleri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

20 Ekim Cuma gününden itibaren BİM raflarında yerini alacak ürünler arasında en dikkat çeken ürünün Kütahya Porselen kalitesi ile satılan 12 Kişilik yemek takımı olduğunu belirtmek istiyoruz. Özellikle 48 parçadan oluşan bu takım içerisinde,  12 adet servis dekorlu servis tabağı, 12 adet çorba tabağı yani çukur tabak, 12 adet kâse, 12 adette pasta tabağı yer almaktadır. Fiyat olarak ise sadece 159 TL’den satılacak olan bu ürünü almak için Cuma günü erken saatlerinde BİM mağazalarında yerinizi almanız gerekmektedir.

Paşabahçe ürünlerinin de yer aldığı bu katalogda 7 parçalık su seti de satılmaktadır. Şişe ve bardaklardan oluşan bu set içerisinde yer alan şişe hacminin 1260 cc, bardakların ise 380 cc hacmi kapasitesi bulunmaktadır. Fiyat olarak ise sadece 19.90 TL olan bu set en uygun fiyat garantisi ille sizlere ulaşmaktadır.
Aynı zamanda bardak olarak da farklı ürünlerin karşımıza çıkacağı 20 Ekim Cuma günü 3’lü Elegan Uzun Meşrubat bardağı 5.25 TL’den, 3’lü Arella Meşrubat bardağı 5.50 TL’den ve tekil Tropik Meşrubat bardağı da 1.85 TL’den satışa sunulacaktır.

Tepsi ve servis tabakları kısmında da BİM’in 20 Ekim Cuma günü aktüel ürünler kategorisinde satacağı Borcam kulplu Yuvarlak tepsinin fiyatı sadece 14.85 TL, Lacy Oval Servis tabağı 4,20 TL, Borcam Kulplu Dikdörtgen Tepsi 15,90 TL’den ve pastoral ayaklı servis tabakları ise sadece 7,90 TL’den satışa sunulacaktır.

Çocuklarınız için son derece şirin olan Niloya ve Mete desenli pipetli pet şişelerde reyonlarda yerlerini alacaktır. Niloya ve Mete desenli olan bu pet şişelerin fiyatlarında müşterilerin hizmetine sadece 2,15 TL’den çıkmaktadır. Ölçekli kavanoz almak isteyen müşterilerin ise ödemesi gereken tutarın 5,75 TL olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu kavanozların hacimleri ise 1,4 Litredir. Aynı zamanda desenli kavanoz olarak karşımıza çıkan ürünlerde ise 1 litrelik kavanozun satış fiyatı sadece 3, 25 TL’dir.

Bim 20 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...