Bim 21 Aralık 2018 Aktüel Ürünleri

Bim market müşterilerinin büyük merakla beklediği ve gelecek hafta cuma günü geçerli olacak bim 21 aralık 2018 aktüel kataloğu yayınlandı.  Yeni bim aktüel kataloğunda yer verilen ürünlerin tüm incelemesi 21 aralık bim broşürü yazısında.


Sosyal medyada yeni bim 21 aralık 2018 aktüel kataloğuna iat resimlerin paylaşılmasının ardından aralık 2018 ayının yeni indirimli ürünleri ve kampanyaları daha net anlaşılmış oldu. Bim 21 aralık 2018 cuma günü markete hangi indirimli ürünler getirecek? Yeni çıkan 21 aralık bim ürünlerinde kampanyalı ürünler varmı? Gelecek hafta bim hangi supriz ürünlerle rafları dolduracak? tüm bunların cevablarını bügün bulabileceksiniz. İşte yeni kataloğun ayrıntıları:

Gelecek hafta bime gelen 21 aralık 2018 ürünlerinde çok dıkkat çeken ürünlerin bulunduğunu şimdiden mujdeliyelim.  Bir çok kategoriden suprız ürünlerin yer aldığı ürünlerde müşteriler indirimli olduğu kadar bir o kadarda kampanyalı ürünlerin alabileceğini görüyoruz yeni broşür detaylarina baktığımızda. Peki bim 21 aralık 2018 ürünlerinde neler var? hemen birinci sayfadan başlamak üzere gelecek hafta cuma günü gelen ürünlere bakalım. Birinci sayfada tekstil ürünleri oldukça dikkat çekiyor özellikle bayanların çok hoşlanacağını düşündüğümuz cuma günü gelen ürünler şü şekilde. Oldukça şık duran s-m-l ve xl beden seçeneği ile kadın ve erkeklerin tercih edebileceği Polar Eşofman Takımı 32,50 TL ile yeni bim aktüel kataloğunda bizleri karşılıyor devaminda gelecek hafta yine 7 ile 12 yaş arası çocuklar için Çocuk Polar Eşofman Takımı 19,90 TL.  Kış mevsimi için alınmaya değer düşündüğümüz kız ve erkek çocukların giye bileceği 31 ile 34 numara aralığında Kar Botu 34,50 tl. Ayakları evde soğuktan korumak için uygun fıyatla gelen Erkek Ev Terliği 16,90 TL.  %80 pamuk ve %18 polyesterden imal edilmiş çocuklariçin Patikli Çorap 4,50 TL.  80x150 cm ebatlarında Şonı Saçaklı Yolluk 39,90 TL. Bim market indirimli tekstil ürünlerinin sonuna gelirken Kadın ve erkekler için 6,50 TL ile Termal Çorap yine haftaya gelen tekstil ürünleri şeklinde sıralayabılırız.

Bimde Bu Hafta gelen ürünler müşteriler tarafından oldukça çok beğenilmişti. Bimde haftaya gelen ürünler'de müşterilerin beğenisini kazanacağını düşünüyoruz. Peki ikinci sayfada hangi ürünler yer almakta? gelin ikinci sayfayı inceleyelim. Dunyada tanınmış markaları sıralamasında söz sahıbı olan Phılıps Bime Gelecek Cuma Buhar Kazanlı ütü HI5916 getireceğini ev hanımlarına mujdeleyelim. Phılıps ütünün özelliklerine baktığımızda ütüleme sırasında su dolumu, seramik taban ve  sürekli buhar verme gibi beklentileri karşılayan özelliklerinin bulunduğunu gördük ürünün satış fıyatı ise indirimli olarak sadece 449,00 tl olarak belirlenmiş market tarafından.  Bimde Gelecek Cuma günü gelen diğer ürünler şü şekilde. Züccaiye ürünlerinde KLPRO marka çeşitli ürünler haftaya gelen ürünler arasında. Klpro marka ürünleri arasında 21 aralık bim market zincirlerinde, Klpro Dekupaj Testere 169,00 TL, KLpro Elektrikli Emme Ve Üfleme Makinesi 159,00 TL ve 10 metre kablo uzunluğuyla Klpro Makaralı Ara Kablo yine kampanyalı olarak haftaya 45,00 tl ile geleceğini söyleyelim. Haftaya Bim market ayrıca farklı desen seçenekleri ile Trendy Kol Saatı 14,90 TL ile müşterilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Böylece ikinci sayfada yer alan Yeni Bim Ürünlerini'de inceledik. Yazı boyunca incelenmeyen çeşitli mutfak ürünleri ve elektrikli ev aletleri Bim 21 Aralık Aktüel ürünler kataloğu görsellerinde yer almakta bu ürünler şü şekilde, 4 adet fıncana kadar kahve yapma olanağı sağlayan ve taşmayı önleyen teknolojiye sahıp Fakır Kahve Makinesi 275 tl. Kütahya Porselen Yemek Takımı 65 tl . Çizilmeye ve aşınmaya karşı direnci artırılmış granıt özelliği bulunan Chef's Granit Efektli Tava 27,90 TL. 26 cm,lık Kare Tava 34,90 TL ve 28 cm'lık Chef's Tava 26,90 TL ile gelen chef's ürünleri şeklinde. Bimde Haftaya Cuma ayrıca çeşitli kategorilerde cam ürünleri'de getirmekte. Bu ürünlerde, Lav marka Birdie Çay Seti 25,00 TL, Desenli Uzun Meşrubat Bardağı 7,50 TL, Kahve Yanı Bardağı 6,95 tl gibi lav marka cam ürünleri yine 21 aralık günü markete geleceğini ev hanımlarına müjdeliyelim.

Yeni Bim Market Kataloğunun sonuna gelirken müşterilerin almak isteyeceği bir kaç adet daha ürünü incelemeyi uygun gördük bunlar, 3800 cc'lık Paşabahçe'den Borcam Dikdörtgen Tepsi 21,90 TL, farklı renk desenleri ile Melamin Tepsi 13,90 TL, 6'lı Baharat Seti  12,90 TL ve 2'lı Saklama Kabı yine 7,95 tl'lık uygun fıyatla gelen mutfak gereçlerinden. Bim markete gelecek cuma günü çeşitli oyuncakların'da geleceğini mujdeleyelim. +3 yaş çocuklar için Lolla's Ve Çakıl Parkta Oyuncak Bebek 49,90 TL. 47 cm uzunluğunda Oyuncak Damperli Kamyon 21,90 Tl ile hafta sonuna girerken çocuklarını sevindirmek isteyen müşterilerin alabileceği oyuncaklar şeklinde.

Sosyal medyadan ulaştığımız Yeni Bim 21 Aralık 2018 aktüel kataloğu, detaylarinda gösterilen ürünleri incelemiş olduk. Haftaya cuma günü bime gelen ürünlerin görsel resimlerine hemen aşağıdakı galeriden bakabılırsınız.
 

Bim 21 Aralık 2018 Aktüel Ürünleri

2 Yorum

  1. bimde gelecek hafta gelen phılıps ütüyü kullananlar lütfen yorum yapsın. ürün alınmaya değermi pahalı olması ne anlama geliyor.

Yorum

=

Sending ...