Bim 21 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

 TÜKETİCİLERİN SABIRSIZLIKLA BEKLEDİĞİ BİM 21 EYLÜL 2018 AKTÜEL ÜRÜN KATALOĞU BÜGÜN İTİBARİ İLE ÇIKTI. YENİ BİM KATALOĞU GÖRSELLERİNDE YER VERİLEN TÜM ÜRÜNLERİN İNCELEMELERİ YAZININ DEVAMİNDA.

 

Bim 21 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğuna ait detaylara bugün ulaşmamızın ardından müşterilerin alabileceği ürün çeşitleride netleşmiş oldu. 21 Eylül 2018 bim kataloğunda neler var?  Bim 21 Eylül 2018 aktüel ürünleri neler? Bimde gelecek Cuma günü mağazalardaki reyonlara hangi indirimli ürünlerle dolacak? İşte tüm bu soruların cevaplarının yer aldığı Yeni Bim Aktüel Kataloğu ayrıntılı incelemesi bu sayfada.

Yeni bim 21 Eylül 2018 aktüel kataloğunu ilk göz gezdirdiğimizde gelecek Cuma günü gelen ürünlerin müşteriler tarafından çok beğenileceğini düşünüyoruz. Gelecek Cuma günü gelen ürünler arasında elektrikli ev aletlerinin yanı sıra gelen mutfak ürünleride oldukça iyi seçenekler barındırıyor. Şimdi yeni kampanya döneminde Cuma günü gelen ürünlere tek tek bakalım.  LED aydınlatma sistemi bulunan ve 14 farklı dikiş ve nakış işleme özellikleri bulunan Japon harikası Brother Dikiş Makinesi bim aktüeli kataloğunda 550 TL’lik fiyatla karşımıza çıkmakta.  Hemen peşinden gelen Türkiye’de en çok satılan elektrikli ev aletlerinin markası olan Tefal Firmasına Ait Tefal Esygliss Fv3951 Ütü Yer alıyor. Kireç temizleme, 120 gram buhar çıkışı gibi özellikleri bulunan tefal ütünün satış fiyatı ise sadece 135 TL.  Bim ’de bu hafta gelecek 21 Eylül 2018 broşürlerinin devamında görsellerde yer verilen ürünlerin devamında, 8 farklı renkte dikiş ipliği ve makas ile dikiş iğneside bulunan Makaslı Dikiş Seti 8 Makaralı 4,90 TL. %100 polyester kumaştan imal edilmiş farklı desen seçenekleri ilede Cuma günü gelen Polar Battaniye 10.50 TL. Ortopedik kullanım içinde uygun olan Banyo Paspas Seti 29.50 TL.  %100 pamuktan yapılmış ,su emici özelliği bulunan Kadın-Erkek Bornoz 29.90 TL. 

Bim 21 Eylül aktüel katalog ve broşürlerde yer alan tekstil ürünlerinin devamında daha pek çok seçenekler bulunmakta.  Polyester içeren kapıtoneli, 5 ile 12 yaş çocuklar için Soft Figürlü Çocuk Bornoz 22.50 TL.  70-140 cm boyutunda jakarlı saçaklı Banyo Havlusu 12.50 TL.  Kaymaz tabam özelliği bulunan mikrofiberli Ayak Havlusu 4.90 TL. 700 gram ağırlığında Silikon Elyaf Yastık 9.95 TL.   %100 oranında pamuk içeren Tek Kişilik Penye Lastıklı Çarşaf 14.50 TL ile yine Bimde Gelecek Hafta Gelen Ürünler arasında. Böylece birinci Bim Aktüeli Kataloğunda yer alan tekstil ve elektrikli ev ürünlerini incelemiş olduk.

İkinci bim 21 Eylül 2018 broşür detaylarında elektrikli mutfak ürünlerinin öne çıktığından bahsede biliriz.  Ayarlanabilir termostat sistemli, 57 litre iç hacmı bulunan 2 yıl Garantili Kumtel Ankastre Fırın yeni katalog detaylarında görselin başında bizleri karşılıyor. Hemen peşinden ön aydınlatma lambası ve 2 yıl garanti özelliği ile gelen Kumtel Davlumbaz yer alıyor son olarak Kumtel ürünler arasında Gaz emniyet sistemli, 4 gözlü ve paslanmaz emayeden imal edilmiş kolay temizlenebilir özeliklere sahip Kumtel Ankastre Setin gelecek Cuma günü bime gelecek ürünler arasında olduğunu görüyoruz. Kumtel 3’Lü Ankastre Set 699 TL’lik fiyatla ve Ücretsiz kurulum LPG-Doğalgaz dönüşüm seçeneği ile birlikte satılacağını bizleri takıp eden tüketicilere belirtelim.

Bim'de Bu Hafta gelen ve müşteriler tarafından oldukça çok rağbet gören Phılıps Erkek Bakım Sakal Kesme Makinesi  Bt1209 gelecek Cuma günü 69.90 TL’lik daha uygun fiyata sahip olduğunu görüyoruz. Fakır firmasının ürettiği iki ürün yeni bim kataloğu detaylarında karşımıza çıkıyor, Bu ürünlerden biri 200 dereceye ulaşan sıcaklık verme özelliklerine Sahip Fakır Saç Düzleştirici 75 TL.   Peşin olarak 6 taksit seçeneği ilede satılan Fakır Saç Maşası 75 TL.  Böylece bim markete gelecek hafta gelen ürünler arasında olan elektrikli ev aletlerini incelemiş olduk. 

Bim’de Bu Hafta gelen ürünler arasında oyuncaklar fazla yoktu neyseki bim, müşterilerin bu küskünlüklerini giderecek olan oyuncak çeşitlerine 21 Eylül Kataloğu detaylarında giderecek oyuncaklar getiriyor. Peki, Bim hangi Oyuncak Çeşitleri getirecek Haftaya Cuma Günü hemen bakalım.  8 farklı Türkçe ses çıkarma özelliği ile gelen Piccolo Mondi Oyuncak Bebek Ses Fonksiyonlu 35.50 TL.  +3 yaş çocuklar için oynamasına uygun olan 3’lü Oyuncak Traktör Seti 18.90 TL.  1 adet figürlü Oyuncak Oturma Odam Ve Mutfağım 29.90 TL.  Boyamalı Maket Oyun Evi 24.90 TL.  İçinde 5 adet davul, 1 adet zil ve 2 adet baget bulunan Oyuncak Bateri Seti son olarak Bim marketin haftaya Cuma günü getireceği oyuncaklar arasında.

Bim markete haftaya gelen ürünler yalnızca bunlarla da sınırlı değil daha incelenmemiş 3 adet daha ürün yer almakta. Bunlardan biri %100 deriden imal edilmiş 40 ile 44 numara aralıklarında satışa çıkacak olan Klasik Deri Ayakkabı Erkek 39.90 TL.  Kaymaz tabanlı ve 37-40 numara aralığında Fiyonklu Kaymaz Taban Babet 12.90 TL. 30 ile 35 numara seçeneği ile Kaymaz Taban Welsoft Çocuk Terlik 9.90 TL. İle yine Haftaya 21 Eylül 2018 Cuma günü içinde bime gelen ürünler arasında yer alıyor. 

İncelenen bim 21 Eylül 2018 aktüel ürün ve broşürlerde yer alan ürünler sınırlı stok ve sayılarla geldiği için müşterilere önerimiz marketin açılma saatına yakın market şubelerindeki yerlerini almaları şeklinde olacaktır. 

İşte Bim 21 Eylül 2018 Aktüelinin Büyük Boy BroşürleriBim 21 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

1 Yorum

  1. bim markete brother dikiş makinesinin geliyor olması beni mutlu etti yalnız bakalım marketen almayı başarabilecekmiyim haftaya cuma onu merak ediyorum.

Yorum

=

Sending ...