Bim 22 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Merakla beklenen bim 22 aralik 2017 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. 22 aralik bim aktüel ürünler kataloğunda bulunan indirimli ürünlerin incelemeleri bu sayfada.


Bim 22 aralık aktüel kataloğunda müşterilere değişik ürünler getirerek sürpriz yapacak. Salı gününün kapsayacak şekilde market 4 katalog yayınlamış gelecek ürünler için. Biz ilk bim kataloğu başlamak üzere tüm katalogları inceleyeceğiz. Öncelikle ilk katalogda yer alan o muhteşem ürünlere geçelim.  Tüketicilerin ilk yoğunlaşacağı ilk ürünler arasında, cyclone teknolojisi ile tozu tek seferde alan ve 3 farklı temizlik ayarı hareketi sunan Philips Power Compact Torbasız Elektrikli Süpürge Fc 8478 2 yıl Türkiye Philips garantili şekilde 299 TL.  2600 w gücünde çalışan, kendi kendini temizleye bilme özelliği bulunan Fakır E110 Buharlı Ütü 90 TL.  Ütü tabanını koruyan yanmaz kumaştan imal edilmiş Mira Ütü Masası 59 TL ve bu ütü masasına örte bileceğiniz 48*130 cm ebadında Rayan Ütü Masa Örtüsü tanesi 4.50 TL ile yine indirimli alınabilecek ürünlerden.

22 aralık bim aktüel kataloğunda yer alan fırsat ürünlerinin devamında, farklı renk seçenekleri ilede alınabilecek Saraylı Çok Amaçlı Çanta Sepeti 8.90 TL.  Mandal kullanmak için özel plastik aparatla gelen ve aynı zamanda gömlek asmk içinde özel aparatı bulunan Yayan M Çamaşır Kurutmalığı 39.90 TL’den geçerli olacak. Bu incelenen 6 parça ürün bim aktüel ürünlerde gelecek hafta Cuma günü gelecek ürünler arasında kendine yer edindiğini sizlere tekrar aktaralım.

Şimdi bim 22 aralık aktüel kataloğunun ikinci broşüründe yer alan ürünleri kısaca inceleyelim. Bu katalogda yer alan alan ürünler daha çok hanımların beğenisini kazanacak mutfak ürünlerinden oluşuyor. Bu nedenle gelecek hafta Cuma günü bimde yoğunluk bakımından bir hayli kalabalık olacağını düşünüyoruz. Peki, bim aktüel ürünlerde bu hafta mutfak ürünlerinden hangi aletler bizleri bekliyor, hemen açıklamaya başlayalım. Paslanmaz çelik gövdeli Katı meyve Sıkacağı 99 TL. 1.2 litre su alma kapasiteli, sıcak tutma özelliği de sunan Filtre Kahve Makinesi 2 yıl garantili 59.90 TL ile bu iki ürün gelecek elektrikli mutfak ürünleri arasında.

Bim 22 aralık 2017 aktüel ürün ve broşürlerde tencere, tava setleri ve diğer mutfak gereçlerini ’de bolca görmek mümkün.  Görgel markalı bu ürünler arasında, 5 litrelik Düdüklü Tencere 49.90 TL. Karnı yark tencere 29.90 TL. 304 çelikten üretilmiş Çaydanlık 32.90 TL.  Dekorlu tekli tabak çeşitleride gelecek hafta bimde oldukça popüler olacağını düşünüyoruz. Servis tabağı, çukur tabak ve kase tabak çeşitleri gibi gelen tabak çeşitleri tanesi 4.50 TL’den geçerli olacak.

Bim aktüel kataloğu detaylarında yer verilen oyuncak ve tekstil ürünlerine baktığımızda ise, %100 akrılıkdan imal edilmiş ve 12 farklı renk seçeneği ilede alınabilecek Erkek Kaşkol 9.90 TL. Çizgi film kahramanı figürlü Lisanslı Çocuk Patik Çorap 5.95 TL. Lisanslı Çocuk Polar Alt 9.90 TL. 5,6 ve 7 yaş çocuklar için Lisanslı Çocuk Eldiven 5 TL ile yine geçerli olacak tekstil ürünlerinden. 18 ay üzeri çocukların severek oynayacağı 31 parçadan oluşan Oyuncak Mini Yol Seti 19.90 TL. +3 yaş ve üzeri çocuklar için Oyuncak Dev Kamyon 34.90 TL ile bim 22 aralık 2017 cuma günü kataloğunda yer verilen oyuncak çeşitleri arasında.

Gelecek Cuma günü içerisinde geçerli olacak bim 22 aralık 2017 aktüel katalog ve broşürlerine aşağıdan büyük boy resimler şeklinde erişebilirsiniz.

Bim 22 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...