Bim 22 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Katalog Detaylari

Türkiyenin en büyük marketi bim, 22 haziran 2018 aktüel ürünler kataloğunu yayınladımı?. Tüketiciler tarafından büyük bir merakla beklenen ve gelecek hafta cuma günü geçerli olacak aktüel ürün katalog detayları yazımızın devaminda.


Bim 22 haziran 2018 broşürlerini incelemeye başlamadan önce bimde salı günü içerisinde gelecek ürünlere kısaca göz atalım. Bim marketin salı günü için hazırladığı broşürlerde babalar günü nedeni ile erkek parfumlere yüklüce yer verilmiş. Bunların yanında yine bakım ürünleride gelecekler listesinde. Peki bimde gelecek salı günü içinde hangi ürünler gelecek başka. Hemen kataloğun ayrıntılarına geçelim.

Orjınal İthal Erkek Parfumu 100 ml kapasite ile 34.90 tl ile raflarda yer verilen ilk erkek bakım ürününden. Hemen peşinden Men's Tıraş Kopüğü 3.95 tl. 200 ml kapasite ile Tıraş Jeli 5.45 tl. 6 adet yedek biçaklarla gelen Gillette Blue 3 Tıraş Makinesi 18.90 tl.  Bimde gelecek hafta neler var? sorusunu merak eden tüketiciler için aktüel ürün kataloglarını incelemeye devam ediyoruz. Markete gelen erkek parfumleri arasında ayrıca Erkek Deodorant Sprey 10.90 tl. Parfumlu Kolanya 8.90 tl ile yine salı günü gelen aktüel ürünlerden.

Bim 22 haziran aktüel ürünler kataloğundan 3 gün önce gelen diğer ürünler arasında Tuvalet Kağıdı 3 katlı 19.95 tl. 3 katlı imal edilmiş Havlu Kağıt 15.95 tl. Signal marka Ağız BakımSeti 9.90 tl. Duru marka parfumlu Kalıp Sabun 5.95 tl ile yine bim aktüel ürünlerde gelecek salı gelen temizlik ürünlerinden. 

Bim salı kataloğu detaylarında ayrıca Penye Çorap erkekler için adet 6.95 tl. Kadınlar için Soket Çorap 2.45 tl ile yine 22 haziran bim kataloğundan hemen önce marketin salı günü içerisinde getireceği tekstil ürünlerinden.
Böylece bimde gelecek hafta gelen tüm ürünlerin detaylarini vermiş olduk. Başlığını yukarda verdiğimiz bim 22 haziran aktüel ürünler kataloğu malesef şu an için yayınlanmadığı için detaylarını veremiyoruz. 

En Güncel Bim Aktüel Ürünler Katalog Detaylari

bimde gelecek hafta gelen ürünler


Bim 19 haziran ve 12 haziran katalog detaylari

Bim 22 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Katalog Detaylari

1 Yorum

Yorum

=

Sending ...

DMCA.com Protection Status