Bim 23 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim aktüel ürünlerde gelecek hafta içinde geçerli olacak 23 şubat  2018 kataloğunda bir çok  cazip fiyatli ürün tüketicileri bekliyor olacak. İşte bim 23 şubat aktüel kataloğu detaylari..


Gelecek hafta bim ürünlerinde nelerin geleceğini merak eden müşteriler sayfanın devaminda 23 şubat kataloğunda yer alan ürünlerin listesine ve incelemelerine erişebilecekler. 23 şubat 2018 bim kataloğunu incelemeye başlıyoruz.
Marketin çıkarmış olduğu aktüel ürünler kataloglarına ilk baktığımızda gelecek hafta 23 şubat ürünlerinde mutfak araç ve gereçlerinin bir haylı ağır bastığını söyleye biliriz. Bim aktüel 23 şubat kataloğunda yer alan ürünlere hemen giriş yapıyoruz.Doğalgaz bulunan evlerede bağlanan ,4 gözlu, çakmaklı'da çalişabilen Kumtel Set Üstü Ocak iki yıl garantılı olarak 199 liradan satışa sunulmuş. Hemen peşinden gelen bir diğer kumtel ürünü ise 2*95 watt motor gücüyle çalişan ve çift motor sistemli Kumtel Aspiratör 89.90 tl.  Çizilme ve aşınmaya karşın dirençli malzemeden üretilmiş Chef's Çift Taraflı Balık Börek Tavası 34.90 tl.  Granit Efektli Turta-Kek Kalıbı 12.90 tl ile yine müşterilere sunulacak diğer chef's marka ürünlerden.  

Yazımızın hemen başında 23 şubat bim aktüel kataloğu detaylarında mutfak araç ve gereçlerinin ağır bastığını belirtmiştik.  Geriye kalan kısımda bim aktüel ürünlerde  bu hafta'dan itibaren gelecek diğer mutfak ürünlerini inceleyeceğiz.  23 şubat bim aktüel kataloğu detaylarında geriye kalan tüm ürünlerin nerde ise tümü cam ürünleri şeklinde.  3500 cc'lik Borcam 2'li Kare Set 21.90 tl. Borcam Yuvarlak Kapaklı Tencere 12.90 Tl.  set  olarak içinde 6 adet bardak bulunan Heybeli Çay Seti yine 17.90 Tl'lik indirimli fiyatla satışa sunulacak. 

Böylece bim 23 şubat 2018 kataloglarından birinci katalogda yer alan ürünleri incelemiş olduk . Şimdi hemen ikinci aktüel ürünler kataloğunun detaylarına geçelim.  Su filtreli ve toz torbalı kullanım özelliğiyle gelen , 4 litre toz alma kapasitesine sahip Fantom Su Filtreli Elektrikli Süpürge 3 yıl garantılı olarak bim müşterilerine sunulacak. Elektikli süpürgenin fiyati ise yalnızca 139 tl.  bim 23 şubat kataloğunda yer alan 2 adet elektronik ürün müşterilerin ilgisini çekecek türden. Bunlardan ilki Trust Kablosuz Mouse 14.90 tl ile ve Starcom 55 Led Işıldak 39.90 tl'lik fiyat etiketine sahip. Nem Alıcı Rutubet Giderici sıradişi ürün arayanlar için alabilecekleri ilk üründen.  Bime gelen oyuncaklar'da gelecek hafta bir çok seçenek olacak. Bunlardan ilki ve en dikkat çekeni ise 35 parçadan oluşan Handy Tommy Tamir Seti 22.90 tl ile satılacak. 

23 şubat 2018 cuma günü bim markete gelen ürünleri kaçirmak istemeyen müşteriler, mutlaka sabahın erken saatlarında şübelerde olmalarını kesinlikle öneriyoruz. Bim 23 şubat 2018 aktüel katalog ve broşürlere aşağdaki görsellerden erişebilirsiniz

Bim 23 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...