Bim 24 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM’DE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER NELER? SORUSUNU MERAK EDEN TÜKETİCİLER İÇİN BİM 24 MAYIS 2019 AKTÜEL KATALOĞUNU İNCELEDİK. BİMDE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER AYRINTILARINA BU YAZI BOYUNCA İNCELİYORUZ. İŞTE 24 MAYIS BİM KATALOĞU DETAYLARİ.

ŞOKTA HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER


Mayıs ayının son haftası içinde bime gelen ürünler neler? Sorusunu merak eden tüketiciler bu yazı boyunca detaylı bir şekilde gelecek hafta geçerli olan bim 24 Mayıs 2019 kataloğunun detaylarına ulaşabilecekler. Birçok kategoriden yep yeni ürünlerle dikkat çeken bimde gelecek hafta gelen ürünler incelemesine esine başlıyoruz.

BİM 31 MAYIS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ

BİMDE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER ayrıntılarına bugün sosyal medyadan nihayet ulaştık. Yeni çıkan bim 24 Mayıs 2019 aktüel broşürlerine genel itibari ile baktığımızda haftaya gelen ürünlerin müşterilerin oldukça dikkatini çekeceğini düşünüyoruz.  Peki, bimde gelecek hafta gelen ürünler hani kategorilerden ürünleri içeriyor? Hemen ayrıntılara geçelim. Yeni aktüel kataloğun en başında bizi +3 yaş çocuklar için tasarlanan ve max 35 kg. kadar çocukları taşıma kapasitesine sahip Pilsan Akülü Araba yalnızca 599 tl’lık indirimli fiyatla bizi karşılıyor. Yaz aylarında müşterilerin bim market zincirlerinden en çok talep ettiği ürünlerin en başında yer alan Otomatik Çadır, su geçirmez özelliği ve kolay kurulum için birçok fonksiyonel seçenekleri ile beraber indirimli olarak sadece 129 TL ile yine bimde gelecek hafta gelen ürünler içerisinde olduğunu gözlemliyoruz. Yaz aylarının yakınlaşması ile beraber yeni çıkan bim 24 Mayıs 2019 kataloğu içinde tüketicilerin sivrisineklerden ve haşaratlardan koruyan farklı türde ürünlerinde içinde bulunduğunu görüyoruz.  Sivrisinek ve böcekleri bir çırpıda yok eden özelliğe sahip Sinek Ve Haşere Öldürücü Cihaz 5w gücü seçeneğiyle 29,90 TL gibi çok uygun bir fiyat geldiğini yine mujdeliyelim.
 
A101DE GELECEK HAFTA

BİMDE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER ayrıntılarında sıra dışı ürünlerin yanı sıra önceki hafta içinde gelmeyen daha farklı türde ürünlerinde haftaya geleceğini görüyoruz. Bu kategoride en dikkat çeken ürün ise güneş enerjisi ile çalışan Salar Lamba 29 TL ile bizi karşılıyor. Sıra dişi ürünlerin devamında bimde haftaya gelen ürünler devamında 750 ml kapasiteli Çelik Termos ve kamp ürünleri seçeneğinde birkaç adet ürününde yine Cuma günü içinde geleceğini gözlemliyoruz. Bim kamp ürünleri seçeneğinde haftaya Cuma günü max 100 kg a kadar kişileri taşıma kapasiteli katlanabilir Kamp Sandalyesi ve 50 cm yükselliğiyle dikkat çeken böylece eğilmeden mangal yapma özellikli mangal 49,90 TL, son olarak ise bim piknik ürünleri kategorisinde 4400 çelik kalitesi ile imal edilmiş Çakmaklı Taşlı Kamp Bıçağı yine 29 TL gibi cüzi bir fiyatla haftaya gelen ürünler içerisinde bulunduğunu kamp ve piknik sever tüketicilere mujdeliyelim.
 
ŞOK AKTÜEL GELECEK HAFTA

BİM 24 MAYIS 2019 broşür ayrıntılarına genel itibari ile baktığımızda gelecek hafta elektronik ürünlerinde geleceğini gözlemliyoruz. Her evde mutlaka olmasa olmaz stok ürünler arasında yer alan Duracell pil seçeneğinde bimde gelecek hafta büyük, orta ve küçük olmak üzere toplamda 3 Adet duracell pilinde geleceğini belirtelim.  Uzun bir ay boyunca oyuncaklara yer vermeyen market nihayet bim 24 Mayıs aktüel kataloğu ayrıntılarına baktığımızda oyuncaklarında haftaya geleceğini çocuklara mujdeliyelim.  Oyuncak kategorisinde bimde bu hafta gelen ürünler içerisinde hiç bir şey yoktu fakat bunun yerine market haftaya Cuma günü bunu telafi ettiğini görüyoruz.  Haftaya bimde Cuma günü getireceği ürünler arasında, oyuncak mutfak seti, oyuncak plastık salıncak, farklı markalarda 5’Li arabalar 25 TL ile son oyuncak olarak yer verilmektedir.  24 Mayıs bim elektronik ürünlerde Mikrofonlu Stero Kulaklık ve 1 usb kablosunun'da yine birinci katalog ayrıntılarında en sonda yer veriliyor.


 
BİMDE BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER her ne kadar güzel seçenekler içersede gelecek hafta içinde gelen ürünlerin daha çok müşteri kitlesini çekeceğini düşünüyoruz market şubelerine. İkinci yeni çıkan katalog ayrıntılarına baktığımızda bunu doğrulayacak ürünlerin geleceğini ikinci katalogdan anlıyoruz.  Uzun bir süre boyunca markete gelmeyen büyük, küçük ve orta boy valizler nihayet haftaya Cuma günü farklı fiyat etiketiyle geldiğini bol bol seyahat eden müşterilere mujdeliyelim. Ev hanımlarının bimde bu hafta gelen ürünler seçeneğinde yorumlarda gelmesi yönünde talep ettiği tekstil ürünleri ile mutfak ürünleride yine bim’de 24 Mayıs 2019 günü içinde geliyor. Arnica Marka Cylone Elektrikli süpürge 349 TL ile bu broşürde en başrolde bulunuyor.  Mutfak kategorisinde bimde gelecek hafta gelen ürünler seçeneğinde ise Granit Efektli kek kalıbı çeşitleri ve tavalar, Kütahya porselen'den 21 parçadan oluşan kahve seti ve Paşabahçe marka cam ürünleri seçeneğinde tereyağlık, dondurmalık, su şişesi ve en son saklama kutusu gibi mutfak ürünlerinin2de indirimli olarak geleceğini söyleyelim.
 
 
Sınırlı stok ve sayılarla gelen bim 24 Mayıs 2019 ürünlerini mutlaka market zincirlerinde yerinde görmeniz önerilir. İncelenen ve bugün sosyal medyadan ulaştığımız bimde haftaya gelen ürünler resimlerine hemen aşağıdan büyük boy kataloglar şeklinde göz atabilirsiniz.
 

Bim 24 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...