BİM 26 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU YAYINLANDI

BİM MARKET 26 TEMMUZ 2019 GÜNÜ İÇİN TÜKETİCİLERE NE GİBİ SÜPRİZ ÜRÜNLER GETİRECEK? İŞTE BİMDE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER DETAYLARİ.

 
Temmuz ayının son haftası içinde gelen bim 26 Temmuz 2019 aktüel ürün broşürlerini tüketiciler için inceledik. Peki, bimde haftaya neler var? Tüm ayrıntıları bu yazı boyunca cevaplamaya çalışacağız.
 
BİM’DE HAFTAYA GELEN AKTÜEL ÜRÜNLER bugün itibari ile nihayet Türkiye genelinde yayınlanmaya başlandı. 3 adet sayfadan oluşan bim 26 Temmuz aktüel ürün broşürlerinde neler var? Hemen ayrıntılara geçelim. Çın telefon markaları arasında önemli bir satış oranını yakalayıp huawei, samsung gibi dev markalarla yarışır hale gelen Xiaomi şirketi bimde bu hafta ufak cep telefonu ile tüketicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Xiaomi Redmi Go Cep Telefonu kullanım özelliklerine baktığımızda gayet performansa ödün vermeden çalışan özelliklere sahip olduğunu gözlemliyoruz. 599 TL ile gelen Xiaomi cep telefonu 16 GB depolama alanı ve 4 çekirdek işlemci desteği ile bimde haftaya gelen ürünler arasında başı çekiyor.  Haftaya sıra dışı ürün almak isteyen müşteriler ve ayrıca evde parti veren gençler için uygun olan Polosmart parti gözlüğünün geldiğinide mujdeliyelim. Bimde gelecek hafta gelen ürünler seçeneğinde elektronik ürünler oldukça dikkat çekiyor. 10.000 mah batarya gücü ile Trust Taşınabilir Şarj Aleti sadece 59,90 TL. 1800 mah batarya alanı ile ve ergonomik tasarımı ilede dikkat çeken Power Bank Polosmart Oyun Joistik 29,90 TL ile yine bim marketin 26 Temmuz aktüel ürünlerinde getireceği ürünler arasında.
 
BİMDE BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER fazla elektronik ürünler içermiyordu, neyseki elektronik ürünlere önem veren müşteriler bimde gelecek hafta Cuma günü içinde çok kaliteli elektronik ürünleri alabilecek. Gelecek hafta içinde yanı 26 Temmuz bim market şubelerinde geçerli olacak diğer elektronik ürünler arasında farklı kategorilerden seçeneklerde yer almakta.120 cm kablo uzunluğuna sahip ve hızlı resim ile müzik aktarımı desteği sunan Lighting Kablo 1.2 metre apple lisanslı 29,90 TL. 2 yıl garantili Mikrofonlu stereo Kulaklık 14,90 TL ile yine haftaya bime gelen elektronik ürünlerden olacak. Uzun bir aradan sonra bim market 26 Temmuz ürünlerinde bolca oyuncaklarda yer ayırıyor. Çocukların hoşça vakit geçireceği Dedektif Oyunu 32,50 TL. 50x70 cm ebatinda Dev Puzzle 24 adet parçadan oluşan 12,50 TL. Ahşapdan imal edilmiş ve çocukların problem çözme yeteneğini geliştiren oyuncak tangram 6,95 TL.  Bimde Bu hafta gelen ürünler seçeneğinde tekstil ürünleri nede fazla bir seçenek görmemiştik, bim gelecek hafta içinde farklı kategoriden sürpriz tekstil ürünlerinide getiriyor. %100 pamuktan üretilmiş ve birçok beden seçeneği ilede haftaya Cuma günü gelen Atlet Şort Pijama Takımı 14,90 TL. 32x50x11 cm ebatinda üretilmiş ve farklı renk seçeneği ilede alabileceğiniz Ortopedik Yastık 24,90 TL. Farklı renk ve model seçeneği ile çocuklar için güneş gözlüğü 14,90 TL. 30 ile 35 numara aralığında kız ve erkek çocuklar için keten ayakkabı 12,90 TL ve son olarak birinci bim aktüel ürünler kataloğu içinde 1 sınıf yerli ağaçtan imal edilen dekoratif ahşap çiçeklik’de bulunmakta.
 bim 2 ağustos 2019 aktuel
BİM 26 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER seçeneğinde televizyon almak isteyen müşteriler için gayet kaliteli televizyonda bulunmakta. Arçelik servis garantisi ile Türkiye genelinde yer alan bim market şubelerinden alabileceğiniz Keysmart 32 uydu alıcılı LED TV şu özelliklere sahip; Hd uydu alıcı desteği,400 Ghz, usb ve Hd TV özellğide bulunmakta.  899 TL ile gelen keysmart televizyon 2 yıl garanti desteğide sunmaktadır. Yazın en çok talep gösterilen ürünler arasında başrolde dikkat çeken vantilotor seçeneğinde ise bim market 26 Temmuz günü fakır vantilatör ile müşterilerini karşılamaya hazırlanıyor. 3 farklı hız seçeneği, 2 saatlik zamanlayıcı ve yüksekliği ayarlanabilir özelliklerle gelen fakır vantilatör indirimli fiyatla bimde haftaya sadece 179 TL ile satılacaktır. Bim’de haftaya gelenler arasında bulunan son ürün seçeneğinde 26 jant belderia bisiklette yer almakta. Mutfak ürünlerinde hanımlar haftaya Cuma günü fakır marka karıştırıcı set ile 7 parçadan oluşan granit efektli montellayıda alabileceklerini aktuel20 olarak buradan müjdeleyelim.
 
İçinde bir birinden sürpriz olduğu kadar piyasa fiyatının çok daha altında gelen bim 26 Temmuz 2019 ürünlerini haftaya Cuma günü kaçırmamanız kesinlikle önerilir. İncelenen yeni bim aktüel ürünler broşür görseline hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

BİM 26 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU YAYINLANDI

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...