Bim 27 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim markete gelecek hafta salı günü gelen gıda ürünlerini tüketiciler için inceledik.  Bim 27 Kasım 2018 aktuel kataloğu incelemesi bu sayfada.


Bimde salı aktüel kataloğunu çıkmasını dört gözle bekleyen müşteriler, bu yazımızda 27 kasım aktüel kataloğunun ayrıntılarına bu sayfadan erişebilirler. Peki bimde gelecek cuma gününden hemen önce geçerli olacak salı günü ürünlerinde neler var? hemen yeni bim broşürlerini incelemeye başlayalım.Ayrıca Şok 28 Kasım aktüel ürünler kataloğundan hemen önce gelen ürünler arasında 25 tl ve üzeri alişverişler için 2 adet kampanyalı ürünün'de bulunduğunu belirtelim. İçinde birçok fırsat ve indirimli ürünlerin yer aldığı bu broşürlerin detaylarina aşağdakı galeri detaylarindan ulaşa bılırısınız.

HAKMAR AKTÜEL GELECEK HAFTA

Bim aktüel 2018 aktüel ürün kataloglarında şimdiye kadar bir çok devrim niteliğinde ürünlerle müşterilerin karşısına çıkmıştı. Bu geleneği bozmayan bim, salı günü içinde indirimli olarak bir birinden kaliteli Gıda Ürünlerini getirdiğini mujdeliyelim. 1 adet sayfadan oluşan 27 kasım bim kataloğu görsellerinde en çok reçel çeşitlerine yer verildiğini belirtelim.

GELECEK HAFTA BİME GELEN ÜRÜNLER-30 KASIM 2018

Bime cuma gününden hemen önce gelen kampanyalı gıda ürünleri arasında,  Tariş 380 gr incir reçeli 6,50 tl.  760 gram ağırlığında kara üzüm pekmezi 15,90 tl. Keçi boynuzu pekmezi 11,90 tl.  Bimde Haftaya Gelen Ürünler yanlız bunlarla'da sınırlı değil devaminda, 250 gr ağırlığıyla Kuru incir 9,95 tl. Acılı veya acısız şalgam suyu seven tüketiciler için 1 litrelik Şalgam Suyu 2,95 TL. Kuru meyve kokteyli 250 gr 5,95 tl.  Cam şişe içerisinde oldukça şık görüntüsü ile Tariş 300 ml Limon Kolanyası 9,95 TL ve son olarak Gelecek Hafta Bimde 200 ml kapasitesi ile Yeşil çay ve zeytin yağı karışımıyla Kolonya yine 9,95 tl'lık kampanyalı fıyatla salı gününün ürünleri arasında yer almaktadır. 

ŞOK AKTÜEL GELECEK HAFTA

Her hafta düzenli şekilde incelenen bir bim aktüel kataloğunun daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. İncelenen bim 27 kasım ürünlerinin görsel resimlerine aşağdan bakabılırısınız.

Bim 27 Kasım 2018  Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

=

Sending ...