Bim 27 Temmuz 2018 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu

Temmuz ayının son bim aktüel ürünler kataloğunu sizler için inceledik. Bim 27 temmuz 2018 katalog ayrıntılarına bu sayfadan veriyoruz.


Temmuz ayının son kataloğunda market yepyeni sürpriz ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  Yazlık ürünlerin yanı sıra hanımların ilgisini çekecek bir çok mutfak aleti bim 27 temmuz aktüel kataloğunda yer verilen ürünleri arasında. Peki, bim market 27 temmuz cuma günü başka hangı ürünlere yer verecek? işte tüm ayrıntıları ile yeni bim kataloğundan ayrıntılar.

Gelecek hafta bim'e gelecek birinci kataloğun ürünleri arasında elektronik ürünler damga vuracak. İlk inceleyeceğimiz elektronik ürün olan Hometech Alfa 110A Dizüstü Bilgisayar performans bakımından tatmin eden özellikleri bulunmakta. Bu özellikleri arasında intel işlemciye sahip olması, 11.6 inç ekran özelliği, 2gb bellek, 32 gb hardısk alanı ve en önemlisi'de bana göre ürünü cazip kılan 7000MAH değerinde bataryaya sahıp olması şeklinde sıralanabılır.  Her ne kadar çok yüksek özelliği bulunmayan Hometech Alfa 110A Dizüstü Notebook'un oldukça yüksek kablosuz kullanım seçeneğini bulunduğunu hatırlatalım bu ürünü cazıp kılmakta. Diz üstü bilgisayara sahıp olmak isteyen gençler şimdiden bimde gelecek hafta yerlerini ayırtsa iyi olur diye düşünüyoruz.

Yeni bim aktüel broşürleri'nin devaminda 95 tl ile satılan Xiaomi Mİ Band 2 Akıllo Bileklik yer alıyor. Bu ürün 70 mah batarya ile bluetooth 4.0 bağlantısı'de sunmakta.   Ürünü kredi kartı ile almak isteyen müşteriler 6 taksit ile alabileceklerini'de duyuralım.  Bimde bu hafta cuma günü gelen ürünler'de ziyade biz temmuz ayının son hafta sında gelen elektronik ürünleri daha çok beğendiğimizi söyleye biliriz.  Çünkü bir çok yeni elektronik ürünü alma özgürlüğüne sahıbız yeni katalogda.  Katalogda yer alan diğer elektronik ürünler şu şekilde, bluetooth özelliğine sahip Mikado marka Radyolu Müzik Kutusu Hoparlör 59.90 tl'den.  Trust'tan  ile Taşınabılır Şarz Aleti 12.500 mah batarya ile birlikte 49.90 tl. Bim katalog detaylarinda geçtiğimiz haftalarda yer verilen ve gençleri yine sevindirecek olan Trust Oyuncu Mouse Ve Mouse Pad yine bim'de gelecek cuma günü gelen ürünlerde yer alıyor bu sefer market bu ürünler için 24.90 tl'lik indirimli fıyat sunmuş. Ayrıca Trust Oyuncu Klavye yine 27.50 tl'lık fıyata sahıp.

Haftaya bime gelen ürünler'in ayrıntılarına devam ediyoruz.  Bilgisayar başında bolca vakıt geçiren gençlerin diğer alabıleceği bir diğer elektronik ürün Trust Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı ise 27.50 tl şeklinde satılacak. İnceleyeceğimiz son trust marka ürün ise Youtube Tripodlu Mikrofun 17.50 tl'lık  kampanya fıyatıyla dikkat çekmekte.  27 temmuz bim kataloğunun birinci sayfasının son görselinde yer alan Mini Usb Vantilator 24.50 tl ile yine cuma günü raflarda yerini alacak.

Böylece birinci sayfada bulunan ve bimde haftaya gelen elektronik ürünlerin detaylarini vermiş olduk. Şimdi bim 27 temmuz 2018 broşürlerinin ikinci sayfasında yer alan aktüel ürünlere kısa bir şekilde incelemeye devam edelim.  İkinci bim market kataloğun'da mutfak aletlerinin yanı sıra çocuklar için oyuncaklarda bulunuyor. Hemen detaylarina geçelim.  Mutfak ürünlerinde, Chef's 18 Parça Yemek Takımı 79.90 tl'den. Chef's 26 cm'lık Karnı Yarık Tencere 30 tl'den. 3'lü Sahan Seti 64.90 tl.  26 cm'lık Tava 19.50 tl. 1 sınıf porselenden üretilmiş 12 adet parçadan oluşan Kütahya 12 Parça Fincan Takımı 34.90 tl.  1 adet sürahı ve 6 adet parçadan oluşan toplamda 7 parçadan oluşan Arzum Mavi Su Seti 21.90 tl. İçinde 5 adet çay bardağı ile 6 adet çay tabağı bulunan Paşabahçe Etnik Çay Seti 19.90 tl. Bim market 27 temmuz ürünlerinin devaminda daha pek çok camdan yapılmış mutfak gereçleri yer almakta. İşte devami.. Paşabahçe Tereyağlık 8.95 tl. Paşabahçe Cam Kase Seti 6'li 9.95 tl. Çanta ile birlikte satışa sunulan 3'Lü Sızdırmaz Saklama Kapı 9.95 tl ile bim markete haftaya gelen mufak gereçlerinden olacak.

Temmuz ayının son haftasında bime gelen ürünler'in incelemesine devam ediyoruz. Bim 27 temmuz 2018 aktüel ürünlerinin devaminda tekstil ürünleri ile oyuncaklar incelenecek.  Bim markete gelecek hafta gelen oyuncaklar şü şekilde. +3 yaş çocuklar için tasarlanmış Piccolo Mondi Oyuncak Giysi Dolabim 89.90 tl.  İçinde 6 adet küçük model araba ile birlikte gelen Oyuncak Tır Seti ise  44.90  tl yine oyuncak reyonunda yerini alacak. 

Bime gelen giyim ürünlerinde ise 2'li Lisanslı Bebek Body 9.95 tl. Bebek Önlük 8.95 tl.  3 ile 6 ay beden aralığı ile 2'li Lisanslı Bebek Şort 12.50 tl.  Bebek Biberonu 6.50 tl.  1-2-3 numara aralığı ile ve 2 numara kıraz üçlu Bebek Emziği 3.50 tl ile  yine bim 27 temmuz cuma günü içinde gelen bebek ürünleri olacak.

Uzun bir şekilde incelenen bim 27 temmuz aktüel ürün ve broşürlerinde yer alan ürünler bim market zincirlerinde temmuz ayının 3'cu haftası içinde geleceğini tekrar belirtelim.

Bim 27 Temmuz 2018 Aktüel Ürün Broşürleri


Bim 27 Temmuz 2018 Cuma  Aktüel Ürünler Kataloğu

1 Yorum

  1. Bim markete gelen hometech notebook kullananlar makine hakkında yorum yapsa müşteri ler aydınlanır. Performans konusunda düşük kalıyor diye konuşuluyor forumlarda kararsız kaldim.

Yorum

captcha=

Sending ...