Bim 28 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bimde gelecek Cuma içinde geçerli olacak 28 Aralık 2018 bim aktüel ürünleri Türkiye genelinde yayınlandı. Bimde gelecek Cuma neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler için yeni broşürleri inceliyoruz.


Cuma gününü iple çeken müşteriler için Yeni Bim Kataloğunu inceledik. Kataloglarda kampanyalı ürünlerin yanı sıra bir birinden kaliteli ürünler gelecek Cuma günü raflarda yerini alacak. Bu yazıda bim 28 Aralık aktüel ürünleri detaylıca incelenecektir.
 
Bimde Gelecek Cuma Günü Gelen Elektronik Ürünler Neler?

Getirdiği elektronik ürünlerle müşteriler tarafından takıp edilen bim, gelecek hafta Cuma günü neler getiriyor bakalım. Gelecek Cuma Günü Bime Gelen Ürünler arasında en dikkat çeken ürün ahşap görünümlü Modern TV Ünitesi olduğunu söyleyebiliriz. 175 TL’ye satılan TV ünitesi peşin fiyatına altı taksitlede alınabilecek. Aralık 2018 ayının son Bim Aktüel Ürünleri detaylarına bir diğer dikkat çeken elektronik ürün ise 1800Mah batarya gücü ile Melzu A20 Bluetooth Hoparlör 99 TL’lik indirimli fiyatla gelecekler listesinde.  Fakır marka ürünleri getirmekle ünlenen Bim, Bu haftada fakir ürünleri getirmişti market bunu gelecek hafta gelen ürünler ’dede sürdürecek. Cuma günü Fakır Saç Düzleştirici 65 TL’ye Fakır Saç Kurutma Makinesi ise yalnızca 59.90 TL’lik cazip fiyatla gelen elektronik ürünlerden. Birinci bim market kataloğu detaylarında yer verilen son elektronik ürün ise Tefal Baskül LCD ekran göstergeli ve maksimum 150 kg’a kadar tartma olanağı sunuyor. Böylece Bimde Gelecek Cuma günü gelen elektronik ürünleri inceledik. Bundan sonra markete gelen oyuncakları ve diğer kategorilerde gelen ürünler incelenecektir.
 
Yeni Bim Aktüel Ürünlerinde Başka Neler Var?

Bime gelen oyuncaklar neler? Diye merak eden ebeveynler için yeni broşürlerde yer verilen oyuncakları inceledik. 28 Aralık 2018 günü gelen oyuncaklarda şunlar yer alıyor. 40 cm uzunluğunda Ağlayarak Emekleyen Pilli Bebek 99,90 TL.  Beslenme ve altını ıslatma, gibi özellikleri bulunan Oyuncak Barbie Altını Islatan Bebek 46,90 TL. +3 yaş çocuklar için Lolla’s Köpekli Mini bebek 16,90 TL.  İçinde pili motor düzeneği ile kurarak çalışan Oyuncak Tekno Sanat Seti 29,90 TL.  Bim Aktüel ürünlerinde başka gelen oyuncak çeşitlerinde, Pilsan Eğlenceli Bloklar 19,90 TL.  3 yaş çocuklar için farklı renk desenleri ile oyuncak Araba 29,90 TL.  92 adet parçadan oluşan Oyuncak İtfaiye Seti 55,00 TL ile Yeni Bim Kataloğu detayların ’da yer verilen oyuncaklar arasında.  Mutfak ve tekstil ürünlerinde market aralık ayının son haftası içinde çeşitli ürünler getiriyor. Soley Çift Kişilik Yatak Örtüsü Battaniye 89,90 TL. Bu haftada gelen Deri bot Bimde 28 Aralık Cuma günü yine yer veriliyor. Erkek Fermuarlı Deri Bot haftaya yalnızca 69,90 TL’lik fiyatla gelecek. Kadın Ev Bot ise 12,90 TL ile geçerli olacak.  Market aralık ayının son ürünlerinde çeşitli kışlık ürünlerde getiriyor. Erkek Kışlık Gömlek 27,90 TL.  Kız erkek çocuklar için Kışlık Kazak 16,90 TL. Farklı renklerde Büyük Beden Triko Yelek 12,90 TL. %100 akrılık Kadın Panço 18,90 TL ile gelen kışlık ürünlerden.

Yeni bim ürünlerin'de Paşabahçe marka çeşitli mutfak aletleride bulunuyor. Bunlar, Kar Desenli Heybeli çay Seti, Seramik Oval Salata Kasesi,Kar Desenli Su bardağı, Meşrubat bardağı, Kar desenli silikon kapaklı sı şişesi, Seramik Tepsili Oval kase gibi Paşabahçe cam ürünleri Haftaya Bime Gelecekler listesinde.
 
Böylece 2018 yılının son bim aktüel broşürlerini incelemiş olduk. 2019 senesi içinde aktuel20 olarak her hafta bim aktüel katalogları incelenmeye devam edecektir.

İşte Bim 28 Aralık 2018 Aktüel Broşürleri

Bim 28 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

4 Yorum

  1. Ömer bey bende gelecek hafta gelen ürünleri çok beğendim. Bim market bu pahalilikta en uygun ürünleri getiriyor.

Yorum

captcha=

Sending ...