Bim 29 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

 GELECEK HAFTA CUMA GEÇERLİ OLACAK BİM 29 MART 2019 AKTÜEL KATALOĞU YAYINLANDIMI. BİMDE GELECEK HAFTA NELER VAR? İŞTE 29 MART 2019 BİM KATALOĞUNDAN DETAYLAR.

 HAFTAYA GELEN A101 11 NİSAN 2019 ÜRÜNLERİ
Yeni bir Bim aktüel Kataloğu inceleme yazısıyla daha sizlerle beraberiz. Her hafta içinde incelediğimiz Bim aktüel ürünler kataloğundan bu hafta mart ayının son haftasında geçerli olacak, Bim 29 Mart 2019 kataloğunun detaylarını sizlere aktarmaya çalışacağız. Aynı zamanda bimde bu hafta Cuma günü için dede gelen ürünleri kısaca özet bir şekilde ayrıntıları vereceğiz. Müşterilerin merakla beklediği bu hafta ve gelecek hafta neler var? Sorusu bu yazımızla beraber netliğe kavuşmuş olacak. İşte 29 Mart bim aktüel kataloğundan detaylar:

ŞOK MARKET 27 MAR 2019 BROŞÜRLERİ YAYINLANDI
şok 27 mart 2019
 

 
Bim 29 Mart 2019 aktüel  kataloğunun detaylarına geçmeden önce müşterileri bir daha bimde bu hafta gelen ürünler nelerin olduğunu kısaca aydınlatalım. Diğer market zincirlerinde olduğu gibi türkiye’nin bir numaralı marketi olan bim market’te bu hafta gelen ürünlerde bahar ayına yönelik ürünlere ağırlık verdiğini görüyoruz. Bir sayfa boyunca market nerde ise tümüyle bahar ayına yönelik ürünlere ağırlık vermiş. Peki, Bu Hafta Bim Markette hangi ürünler gelecek? Hemen yeni ürünleri inceleme başlayalım. Güvenli ve hızlı şarj için akıllı akım korumalı sistemle gelen Trust Taşınabilir Şarj Aleti bu hafta içinde gelen ürünlerde hemen birinci kataloğun sol üst köşesinde 75 Tl’lık indirimli fiyatla bizi karşılıyor. Yeni Bim Aktüel Ürünleri devamında birkaç adet daha elektronik ürün seçeneği mevcut. Bu elektronik ürünlerden biride yağ, kemik yüzdesi ölçümünü hassas bir biçimde yapan ve max 162 kg kadar ağırlığı ölçe bilen Polosmart Vücut Analiz Baskülü 79,90 TL. 10 metreye kadar çekim mesafesi ile uyum içinde çalışan ve usb bellek uyumuda bulunan Bluetooth Hoparlör 75 TL. 3.5 milimetre kulaklık girişi, esnek boyunluk yapısı ile Bimde Bu Hafta Cuma günü gelen Sporcu Kulaklık 49,90 TL. Bim 29 Mart aktüel ürünlerinden önce geçerli olacak market ürünleri seçeneklerinde bol sporcu ürünleri mevcut olduğunu tüketicilere mujdeliyelim.  Bim market bu hafta içinde ayrıca askı ve zincirlik içinde gelen Boks torbası 39,90 TL. Tek fiyat ürün seçeneği ile Futbol, basketbol ve voleybol topu 24,90 TL. Dışı PVC diş kaplamalı 2’Li Dumbell Set 34,90 TL. 2.79 metre çelik iple gelen Atlama İp Bilyeli 14,90 TL. 60x100 cm Kapı Barfiksi 29,90 TL. Karın göğüs, kol ve omuz kaslarını çalıştırmak için tasarlanan Tekerlekli Karın Egzersiz Aleti 19,90 TL. 6mm kalınlığa sahip olan Pilates Matı 29,90 TL. İçinde pompa ile birlikte gelen Pilates Topu 29,90 TL. Omurga ile ilgili çalışma yapmayı isteyenler için Pilates ve Yoga Silindiri 36,50 TL. Ana kas ve gruplarını çalıştırmak için ideal olan Pilates Çemberi yine 29 Mart Bim Kataloğu çıkmasından bir hafta önce yine gelecek hafta içinde gelen sporcu ürün seçenekleri arasında.
 
 HAKMAR AKTÜEL 28 MART 2019 KATALOĞU YAYINLANDI
 
BİMDE GELECEK HAFTA içinde gelen diğer sporcu ürün seçeneklerinde, çift yönlü esnek malzemeden imal edilmiş ve günlük kullanım için uygun olan Dizlik 13,90 TL.  Şık taşıma kutusu içinde sunulan Pilates Band yine müşteriler bim market bu hafta içinde alabileceklerdir. Yeni kataloğun sonuna doğru bimde gelecek hafta içinde 40 ile 43 numara aralığında Erkek Spor Ayakkabı 34,90 TL. Kadın Simli Spor Ayakkabı 29,90 TL. Su geçirmez malzemeden imal edilmiş Spor Çanta da bu Cuma günü sadece 24,90 tl’den satışa çıkacaktır. Bimde Gelecek Hafta Gelen Ürünler neler var diye ikinci sayfaya baktığımızda ise özellikle hanımların çok sevineceği ürün seçeneklerini gördük.  Beyaz renk seçeneği ile gelen ve otomatik çakmaklı kullanılan Kumtel Set Üstü Ocak 249 TL ile yeni kataloğun hemen sol üst köşesinde bizi karşılıyor. Ce sertifika sunta lamdan imal edilmiş4 Kapaklı 2 Çekmeceli Çok Amaçlı Dolap ise Bimde Haftaya yine 2 yıl garantili olarak indirimli olarak 225 tl’den satışa çıkacaktır. Bim mutfak ürünleri seçeneğinde haftaya Cuma günü ayrıca Chef’s marka Tava seti, karnıyarık tencere, derin tencere yine ayrı ayrı fiyat seçeneği ile ev hanımları düşünmeden alacaklardır. Haftaya Bim Market ayrıca mutfak ürünleri kategorisinde Chef’s Granit Efektli Köşeli Tepsi 29,90 TL.65 cm ebatinda Sini 24,90 TL. 38 cm genişliğinde Çiğ Köfte Tepsisi 13,50 tl’ye raflarda yerini alacak. Bim 29 Mart 2019 ürün broşürleri çıkmasından bir hafta önce tekstil kategorisinde gelecek ürünler arasında, su geçirmeyen Erkek Anorak Yelek 59,90 TL ve Uzun Kollu Kadın Body de bulunuyor. Bimde haftaya gelen oyuncaklarda ise Bultak oyuncak ev ve Pilsan Poly yer karosu uygun fiyat seçeneği ile gelecek Cuma raflarda yerini alacaktır.
 BİMDE-HAFTAYA GELEN 5 NİSAN 2019 ÜRÜNLERİ
Uzun ve ayrıntılı bir biçimde bimde gelecek hafta gelen ürünleri böylece incelemiş olduk. Başlığını verdiğimiz ve mart ayının son haftası içinde gelen ürünlerin resimlerinin bulunduğu Bim 29 Mart 2019 aktüel kataloğu görseli galeride işte detaylar

Bim 29 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...