BİM 3 EYLÜL 2019 AŞÜRELİK ÜRÜNLER KATALOĞU

BİM MARKET UZUN BİR ARADAN SONRA YENİ AŞÜRLELİK ÜRÜNLER KATALOĞUNU BÜGÜN YAYINLADI. BİM 3 EYLÜL 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İLE GELECEK HAFTA NELER GELİYOR? İŞTE HAFTAYA GELEN AŞÜRELİK ÜRÜNLER.

BİMDE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER
 
Bim market her zaman olduğu gibi bu sene için dede Eylül 2019 ayında geçerli olacak yeni aşurelik ürünler kataloğunu bugün yayınladı. Bim’ de gelecek hafta Salı günü içinde 3 Eylül 2019 günü hangi aşurelik ürünler geliyor? Detaylar incelemede.
 
BİMDE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER arasında Eylül 2019 ayı içinde geçerli olacak aşurelik ürünler şu şekilde. 1000 gr ağırlığında aşurelik şaban marka kuru kayısı 6,50 TL. Efsane marka 5 kg ağırlığında pilavlık pirinç 26,95 TL. Saban marka diğer aşurelik ürünlerde bim 3 Eylül 2019 tarihinde için aşurelik buğday, nohut, ceviz içi badem ve hazır aşure gibi ürünleride getiriyor. Yeni bim aktüel ürünler kataloğunun sonuna doğru yaklaşırken ise haftaya kuru yemiş çeşitler ininde ağır bastığı piyasa fiyatlarının altında ürünlerinde geleceğini müjdeleyelim.
 A101 12 EYLÜL 2019
Böylece bimde haftaya gelen aşurelik ürünleri detaylıca incelemiş olduk. Müşterilerin büyük bir merak içinde beklediği bim 13 Eylül 2019 aktüel ürünler kataloğuda en kısa süre içerisinde siteye eklenecektir. Diğer marketlerin haftaya getireceği aşurelik ürünler kataloglarına ana sayfa üzerinden takıp edebilirsiniz.

BİM 3 EYLÜL 2019 AŞÜRELİK ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...