Bim 4 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Her hafta cuma günü bim aktüel ürün kataloglarını merakla bekleyen müşteriler, bügün'den itibaren bim 4 mayıs 2018 aktüel kataloğunun detaylarina buradan ulaşabilecekler.


Salı günü ve cuma günü dahıl olmak üzere 3 katalogdan oluşan bim 4 mayıs aktüel indirim listesinde mayıs ayına özel bir çok fırsat ürünü mevcut. Şimdi silzeri daha fazla meraklandırmadan bim katalog detaylarına geçelim.

4 mayıs cuma günü gelen ürünler'de elektrkli ev aletlerinin güne damga vuracağından bahsedebiliriz. Hanımların günlük ev işlerini kolaylaştıran bir çok ev aleti bimde gelecek hafta gelen ürünler'de yer almakta. En öne çıkan ürün ise Luxsel Turbo Mini Fırın 145 tl'lık fıyatıyla listemizin ilk sırasında yer almakta. Bunun yanı sıra 2 yıl garantılı olarak yine bimde cuma günü gelen Phılıps Buharlı Ütü 149 tl'lik indirimli fiyatla dikkat çekmekte. 4 mayıs bim aktüel kataloğu deyaylarinda phılıps marka ürünler arasında Saç Sakal Kesme Makinesi 89.90 tl'de bulunmakta. 

Çay tıryakileri için bir çırpıda çay hazırlamak için oldukça ideal olan Altus Çay Makinesi kataloglarda orta bölgelerde bulunmakta. Blue House Saç Kurutma Makinesi ile Fakir marka Blender Robot Set yine hanımların rağbet göstereceği cazip fıyatlı ürünler arasında. 

Mayıs ayına özel aktüel ürünler bim katalog detaylarını süslüyor. Yaz aylarına daha'da yaklaşıyor olmamızdan ötürü 4 mayis indirim kataloğunda Şık Bayan Terlik ile İnce Çift Kişilik Yatak Örtüsü'nede bim'de gelecek hafta gelen ürünler'de raflarda yer ayrılmış.

Bim 4 mayis 2018 aktüel ürünler kataloğunda mütfak'da kullanılmak üzere pek çok gereç katalog görsellerinde mevcut. Tabakların yanı sıra çatal kaşık takımları ile bardaklar yine bimde bu hafta içinden sonra gelecek kataloglarda şimdiden yer ayrılmış bile. 

Bügün ayrıntısıyla incelediğimiz 4 mayıs bim  kataloğunun büyük boy görsel resimlerine hemen aşağda yer alan galeriden erişebilirsiniz.

Bim 4 Mayıs 2018 Cuma Günü Gelen Ürünlerin Büyük Boy Görselleri


Bim 4 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

3 Yorum

  1. sınırlı stok ve sayılarla bim market şübelerine geldiği için aktüel ürünler bu tür sorunlar oluyor. marketin açılma saatinda orda olmakta fayda var. bekir.

Yorum

captcha=

Sending ...