Bim 7 Eylül 2018 Okul Ve Kirtasiye Ürünleri Kataloğu

Bim market zincirleri 7 eylül 2018 cuma günü içinde geçerli olacak Okul ve Kirtasiye Malzemeleri aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. İşte bim 7 eylül kirtasiye ve okul malzemeleri katalog detaylari.


Bim market zincirlerinde her hafta cuma günü içinde gelmesi beklenen aktüel ürünler müşteriler tarafından 4 gözle beklenmekte. Okulların açılmasına artık sayılı günler kala her sene bu aylarda çıkan okul ve kirtasiye ürünleri kataloğu müşteriler büyük ilgi gösteriyor. Bügün detaylarina ulaştığımız BİM 7 EYLÜL 2018 OKUL VE KİRTASİYE MALZEMELERİ aktüel kataloğunda çok uygun fiyatları ürünlerin bulunduğunu gördük. İşte haftaya bim markete gelen okul malzemeleri kataloğunun tüm ayrıntıları.

Öncelikle birinci katalogdan başlamak üzere eylül 2018 ayının ilk bim katalog detaylarina hemen geçelim.  7 eylül aktüel ürünler kataloğunda en dikkat çeken sağ köşede resimde gördüğümüz 5 Bölmeli Kitaplik haftaya gelen ürünlerde en dikkat çeken ürün olduğunu belirtmede yarar görüyoruz. 1 sınıf 18 mm suntalam malzemeden yapılmış 5 bölmeli kıtaplığın 75 TL'lık çok uygun bir fiayatada satılacak eylül ayının ilk cuma gününde.  Bim aktüel kataloğunda dikkat çeken Okul Malzemeleri ise şü şekilde.  Sırt askılı ve farklı renk seçeneği ile Orta Okul Çantası 23.50 TL. Süper kahramanlar figürlü sırt askılı Lisansli Beslenmeli İlk Okul Çantası 24.90 TL.  Plastık saplı ve tekerlikli olarak imal edilmiş ,çift fermuarlı Lisansli Çekçekli Çanta 28.90 TL ile yine bim katalog detaylarinda gördüğümüz ve haftaya cuma günü gelen okul çantaları arasında.

Bim Okul Çantaları dışında yine diğer okul malzemerine'de yer verdiğini görüyoruz.  Okulların açılmasına sayılı günler kala veliler çok uygun fiyata 30 ile 35 numara aralığında Okul Ayakkabısı'nı 23.50 TL ile alabilecekler.  Farklı renk seçeneği ile gelecek A4 Çıtçıtlı Zarf Dosya ise tanesi 0,50 tl ile gelecek kirtasiye ürününden.  Ayrıca A4 20 yaprak Sunum Dosyası 2.95 TL, 13 Bölmeli Körüklü Dosya 7.95 TL, 100 adet Studi A4 Poşet Dosya 4 TL ve farklı renk seçeneği ile Zimpa ve Tel Seti ise 2.95 TL'lık indirimli fiyatla bime geleceğini belirtelim.

Studi marka kirtasiye ürünlerinde, bim marketin gelecek cuma günü getireceği ürünler arasında ayrıca, 21 gram ağırlığında Stick Yapıştırıcı 4.25 TL, 2 adet bant ve 1 adet yapıştırıcı bulunan 3 Parça Yapıştırıcı Set 1.50 tl,  ve son olarak studi'den Silici Set 4.75 tl ile fiyat belirlendiğini görüyoruz.  Ayrıca yine bim aktüel 7 eylül kataloğunda Lisansli Ahşap Kalemlik 5.50 TL. Yedekle birlikte gelen Metal Pergel Seti 3.25 tl. Fraklı renk seçeneği ile beraber satışa sunulan Flüt 3.75 TL.  Yeni katalogda en dikkat çeken ürünlerden bir diğeri ise 500 ml kapasiteli ve farklı model seçeneği ile satışa sunulacak olan Studi Çocuk Termos ise 19.50 TL'lık dikkat çeken bir fiyatla satıldığını velilere şimdiden belirtelim. 

Böylece birinci bim kataloğu detaylarinda yer verilen aktüel ürünleri inceledik. İkinci bim 7 eylül aktüel kataloğunda yer verilen okul ve kirtasiye ürünleri arasında resim defteri, proje çantası,ince uçlu kalem çantası, yetişkin kalem kutusu,tükenmez kalem setleri ile kalem setleri, lisansli okul defter setleri ve boya kalem setleri'de yer almaktadır. 

Bim marketin 7 eylül 2018 cuma günü içinde getireceği okul malzemeleri sınırlı stok ve sayılarda geleceği için velilere önerimiz marketin açılmasına yakın market şübelerinde yerlerini almalarını kesinlikle öneriyoruz.

Bim 7 Eylül 2018 Okul Ve Kirtasiye Ürünleri Kataloğu

2 Yorum

Yorum

=

Sending ...