Bim 8 Aralık Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim market raflarında yerini alacak ürünlerin görsel resimlerine yer verildiği, ekim ayının son kataloglarından bim 8 aralık  aktüel kataloğu yayınlandı.


Bir katalogdan oluşan ve bimde Salı günü içerisinde geçerli olacak ürünlerde çeşit çeşit paket çaylara yer verilmiş. Ülkemizin sadece iki ilinde Rize ile Trabzon’da yetişen çay, yetişme aşamasında çok zahmet gerektirmeyen bir sanayı bitkisi olmasına rağmen toplanması ve taşınması çok zahmet gerektiren sanayı bitkilerin başında yer alıyor.

Bim 15 Aralık 2017 Kataloğu Yayınlandı Büyük Broşürler İçin Resme Tıklayınız

bim aktüel
Peki, bunca zahmetin ardından çeşitli aşamalardan geçerek, paket halinde tüketicilerin alımına sunulacak olan çay çeşitlerinde neler var kısaca özetleyelim. Rize’nin yörelerinde zorlu şartlar altında toplanarak paket halinde vatandaşlara sunulan ofçay marka efsane siyah filiz çay 19.95 lira. Altınbaş’tan 500 gr siyah çay 14.90 lira.
8 aralık bim aktüel kataloğunda yer verilen poşet çay seçenekleri ise şu şekilde sıralanmış.


Siyah demlik poşet çay hazine 13.45 lira. Altınbaş siyah poşet çay 9.45 lira. Siyah poşet fincan çay 16.95 lira.
Küçük paketler şeklinde tüketicileri raflarda bekleyecek olan çay seçeneklerinde, Karışık ve yaprakla karıştırılmış Karışık meyveli siyah çay ve buna benzer olarak satılan portakal aromalı siyah çay yine bimde Salı günü gelecek ürün seçeneklerinde.

Bim aktüel kataloğunda bunca çay seçenekleri görüp, Paşabahçe marka ufak bardaklara yer verilmeseydi ayıp olurdu. Neyse ki market bunu düşünmüş bu çayları ufak bardaklarla içilecek Paşabahçe bardaklara ’da yer vermiş.
İşte bim 8 aralık 2017 aktüel kataloğunun tüm görselleri.

 

Bim 8 Aralık Aktüel Ürünler Kataloğu

2 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...