Bim 9 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM KURBAN BAYRAMI KATALOĞUNU YAYINLADIMI? BİM 9 AĞUSTOS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİNDE HANGİ ÜRÜNLER VAR? MERAKLA BEKLENEN YENİ KATALOĞUN TÜM DETAYLARİ BU SAYFADA. 
  BİM MARKET GELECEK HAFTA

Her hafta cuma günü ile hafta içi salı günü çıkan yeni bir bim aktüel ürünler kataloğu ile tekrar beraberiz. Bügün bimde haftaya gelen ürünler içerisinde yer lan 9 Ağustos 2019 katalogları incelenecektir. Bim kurban bayramı kataloğu içinde gelenler neler ve bu hafta içinde’de gelen ürünler detaylica bügün bu yazıda ele alacağız. İşte Bim'de haftaya gelen ürünler neler? detaylar. 
A101 22 AĞUSTOS 2019
BİMDE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER NELER? detaylara geçmeden önce tüketicilerin hafızalarını tekrar bu hafta içinde gelen ürünleri inceleyerek aydınlatmaya çalışalım. Bim 9 Ağustos 2019 kataloğuna kadar geçerli olacak yeni broşürlerde neler var? diye baktığımızda tüketicilerin bu hafta cuma günü içinde tatmın eden ürünlerin geleceği söylenebilir. Peki bim yeni katalog ayrıntıları içinde hangi ürünlere yer ayırmış? hemen inceliyelim. Bim aktüelde haftaya cuma günü içinde gelenlerde en dikkat çeken ürünün şüphesiz 349 tl ile gelen kumtel fanlı turbo fırın olduğunu gözlemliyoruz. Kumtel fanlı turbo fırının öne çıkan özellikleri arasında ev hanımlarının güzel yemek yapmaya elverişli kullanım özelliklerinin bulunduğunu mujdeliyelim. Başlıca kullanım özelliğinde 2500 watt güçle çalışma, 70 litrelik iç hacımle bir çok yemeği pişirme ve en son 2 yıl garantı desteği ile geleceğini görüyoruz turbo fırının. 

BİMDE BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER NELER?  diye inceleme yapan müşterilerin bir dğer önereceğimiz ürün ise gün içinde evde veya ofiste çok kahve tüketip fakat yapmaya üşenenler için ideal olan king türk kahve yapma makinesinin olduğunu söyleye biliriz.  Bim 9 Ağustos aktüel ürünlerine çıkana kadar geçerlilğini koruyacak king türk kahve yapma makinesi indirimli olarak sadece 219 tl ile tüketicileri raflarda karşılayacak. Bim'de gelecek hafta gelen ürünler yukarda incelenen ürünler dışındada fırsatlar sunmakta. Peki, başka hangi ürünler haftaya bime gelen ürünler içerisinde yer alıyor? hemen ikinci katalogda yer alan ürünlere bakalım. Yeni çıkan ikinci bim aktüeli detaylarina baktığımızda yazının hemen girişinde incelenen kumtel'den yine bir seçenek bizi karşılıyor. Ev hanımlarının daha çok almak isteyeceği doğalgazlı çalışma seçeneğide bulunan kumtel Set Üstü ocak yine kurban bayramı öncesi katalogda yer verilen süpriz ürünlerden biri. 9 Ağustos bim market şübelerinde geçerlilğini koruyacak başka ürün seçeneklerinde, arzum buharlı ütü, arnıca marka cylone süpürge ve orta büyük boy valızler yine tüketicilerin haftaya alabileceği ürünler arasında bulunmaktadır. 

Bim kurban bayramı ürünleri henüz yayınlanmasına rağmen çok yakında çıkacağını düşünüyoruz. Bim Ağustos 2019 ayına mühteşem ürün seçenekleri ile tüketicilerin karşısına çıkmıştı bunu 9 Ağustos 2019 ürünlerindede sürdürmesini düşünüyoruz. Bim aktüelde gelecek hafta geçerli olacak 9 Ağustos ürünleri çok yakın bir zaman içinde aktuel20'ye eklenecektir. Bu yazıyı eklenme tarihi itibari ile haftaya bimde geçerli olacak ürünlerin broşür ve kataloglarına alt tarafta hazırlanan galeriden erişe bilirsiniz. Yeni bir bim aktüeli inceleme yazısı ile görüşmek üzere hoşçakalın. 

Bim 9 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...