BİM 9 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

YENİ DÖNEMDE BİM’DE BU HAFTA SALI KATALOĞUNDA NELER VAR? BÜGÜN BİM 9 TEMMUZ 2019 AKTÜEL BROŞÜRLERİNİ SİZLER İÇİN İNCELİYORUZ. İŞTE BİMDE SALI GÜNÜ GELECEK ÜRÜNLER.

 
Her hafta içi Salı günü müşteriler büyük bir merak içinde yeni bim aktüel kataloğunun çıkmasını beklemekteler. Bimde Cuma günü kadar olmasada Salı günü gelen ürünler bazı müşteriler tarafından takıp edilmekte. Peki, bu hafta bim 9 Temmuz 2019 günü neler getiriyor? Tüm detaylara ve kataloglara buradan erişebilirsiniz.
 
BİM’DE BU HAFTA SALI KATALOĞU ayrıntılarına baktığımızda 2 adet sayfadan oluştuğunu görüyoruz. Bim 9 Temmuz 2019 kataloğu birinci sayfasında hanımların daha çok beğeneceği temizlik ürünleri bolca bulunurken ikinci katalogda ise gıda ürünlerine ağırlık verildiğini belirtelim. Öncelikle yeni bim aktüel kataloğu içinde birinci sayfada bu hafta neler var? Ayrıntılara geçelim. Bim temizlik ürünleri kategorisinde gelenler arasında 79 TL ile satılan 132 adet tablet şeklinde satılan Finish Bulaşık Makinesi Tableti ilk sırada bulunuyor. Elbiseleri yıkamada en çok tercih edilen markaları arasında bulunan persil bimde bu hafta Salı günü 7 kg ağırlığında Toz Deterjan ile müşterileri karşılayacak market şubelerinde. Temizlik ürünlerinde 9 Temmuz günü bimde gelen ürünler arasında Yumoş marka temizlik seçeneği’de bulunmakta bu ürün seçeneğinde bimde Salı günü Yumoş 1440 Ml Çamaşır Yumuşatıcı Ekstra 17,90 TL ile gelmektedir.
 BİMDE BU HAFTA NELER VAR?  19 TEMMUZ 2019 KATALOĞU YAYINLANDI
BU HAFTA BİMDE NELER VAR? Diye diğer katalogda yer alan ürünlere baktığımızda el yıkamada banyo temizliğinde iş görecek seçeneklerde bulunmakta. 2 litrelik ART Sıvı Çamaşır Deterjanı 12,90 TL. 650 ml kapasiteli Sıvı Bulaşık Deterjanı Desto Premium 6,50 TL. MRGreen marka bulaşık süngeri 2’li set halinde 3,25 TL. Selpak 24’lü Tuvalet Kâğıdı Parfümlü 37,90 TL. Bim'de bu Cuma gelenler temizlik ürünleri fazlaca bulunmuyordu neyseki bim market bunu yeni dönemde gelen ürünlerle telafi ediyor. Çocuk bezi ile banyo temizliğinde dikkat çeken seçenekler yine bim markete bu hafta gelenler arasında. Dev Paket sloganı ile Jenny Çocuk Bezi 8 ile 18 kg arasındaki çocuklar için 47,90 TL. Yüzey temizliğinde en çok tercih edilen marka olan Aks yüzey temizleyici 9,95 TL. Özel seri ile bu hafta bim’e gelen MrBree lavabo fayans temizleyici 3,95 TL. Arab sabunu ile temizliğe önem veren müşteriler Salı günü yine indirimli olarak 5,75 TL ile 1 litrelik sabunu alabilecekler.
 
Yeni hafta içinde Türkiye genelinde geçerli olacak bim 9 Temmuz 2019 aktüel ürünlerini böylece uzun bir şekilde inceledik. İncelenen ve Salı günü bime gelen ürünlerin büyük boy resimlerine sizin için hazırlanan galeriden aşağdan takıp edebilirsiniz.

BİM 9 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...