Bim Aktüel 24 Kasım 2017 Kataloğu

Haftalık aktüel 2017 inceleme serilerini incelemeyi sürdürüyoruz. Bugün kasım ayının son haftası geçerli olacak 24 kasım bim aktüel ürünler kataloğunu inceliyor olacağız.


Marketçilik sektöründe devrim yaratan bim, diğer büyük market zincirlerinin ’de referans market olma konumunda. Haftanın iki günü aktüel ürünler getiren bim, en çok müşterisi bulunan market olma özelliğini de koruyor. Bimde gelecek hafta gelecek ürünlerde neler var sorusunu merak eden müşteriler için kataloğu elimize alıp enine ve boyuna doğru incelemeye aldık. 24 kasım ürünleri listesi ve fiyatlarına ’da bu sayfadan erişebileceksiniz.

Bim 24 kasım ürünleri luxell mini fırın, luxell fanlı ısıtıcı konvektör


24 kasım Cuma günü içerisinde raflarda yerini almasını beklediğimiz  luxell fırın ayrıca gelecek haftanın ’da favori ürünlerinde yer alıyor. Pratik yemek yapmak için bayanların yoğun ilgi göstereceği ürünün başlıca özellikleri şu şekilde.

bim aktüel 24 kasım luxell mini fırın

Zaman ayarlı yemek pişirme özelliğini üzerinde barındıran fırının otomatik kapanma ile zil uyarı sistemi ’de yer almakta. En çök merak edilen ürünün garanti ve fiyatına gelince. Bim market luxell fırını 2 yıl garantili ve 129 tl olarak fiyat etiketi belirledi. Her zaman olduğu gibi önerimiz almak isteyenler için, ön hazırlık olarak markette yer almaları olacak.

bim 24 kasım ürünleri luxell fanlı ısıtıcı konvektör
Bim 24 kasım kataloğunda indirim listesinde yer alan luxell fanlı ısıtıcı konvektör müşterilerin yoğun talep göstereceği ikinci alet olacağını düşünüyoruz. Duvara monte edebilme özelliğide bulunan ısıtıcı konvektörün 2 yıl garantısıde bulunmakta. Kış günlerini sıcak karşılamak isteyen müşteriler, devrilme anında devreye giren kesici özelliğine ’de sahip bu ürünü 75 tl’ye sahip olabileceksiniz.

Bim aktüel ürünlerde bu hafta her nekadar güzel ürünler gelmişse de, biz gelecek hafta Cuma gelecek ürünleri daha çok beğendik. Özellikle tekstil ürünleri müşteriler tarafından ayrı bir önem verileceği kanısındayız.

Bim aktüel ürünler 24 kasım erkek mont, bayan çocuk bot

Aralık ayına artık günler kala aktüel ürünler yayınlayan tüm büyük marketler kışlık ürünleri ’de getirmekte. En çok tercih edilen kişlik giyim ürünlerinin yanı sıra bot gibi temel kişlik ürünler yeni bim aktüel kataloğu detaylarında bulunan ürünlerden. En dikkat çeken ürün ise tabiki erkek mont 99 tl gibi bir fiyatla satışta olacak. İki farklı model ile gelecek olan erkek casual mont su geçirmez özel kaplama kumaşla üretildi ve siyah ile lacivert renk seçenekleri ile alınabilecek.

bim merkek mont 24 kasım

Kışlık markete gelen ürünlerde erkek, bayan ve çocuk bot çeşitli numara ve fiyatlarla satılacak. Çocuk bot 30 ile 35 numaraları, bayan ile erkek botta 36-44 numaraları seçenekleri ile gelecek. Ayrıca mikro fiber çift kişilik yorgan 34.90 tl ile müşterilerin uygun fiyata alabileceği indirimli ürünlerden.

bim 24 kasım aktüel erkek çocuk bayan bot

Bim 24 kasım 2017 cuma günü gelecek diğer indirimli ürünler


24 kasım  2017 Cuma gelen aktüel ürünlerde çocuk pijama takımı hem erkek hemde kız çocukları için geçerli olacak. Unisex termal içlik takım kadın ve erkek beden seçenekleri ile 34.90 tl. Ve son olarak polyester ile koton içeren erkek gömlek yine 19.90 tl ile bim aktüel ürünlerde gelecek hafta satın alınabilecek tekstil ürünlerinden olacak.

Merakla beklenen bim 24 kasım aktüel ürünler kataloğuna yer alan elektronik ürünlerde yer alan ürünlere giriş yapalım. Oyucuların bim ’de uygun fiyatla alabileceği ürünlerde gaming klavye 24.90 tl ile gaming Mouse 19.90 tl’de bulunuyor.  Oyuncak kategorisinde gelecek hafta fazla bir seçeneğin yer almadığını gördük yeni katalog görsellerinde. Sadece bir adet +15 ay çocukların oynamasına göre tasarlanmış çak-tak 9.90 tl ile yer vermiş. Yine kataloğun en sonunda bulunan atkı bere 19.90 tl ile kadın şal 4.90 tl yine bim 14 kasım 2017 Cuma gelecek başlıca ürünlerden.

Bim Aktüel 24 Kasım 2017 Kataloğu

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...