BİM aktüel, 8 Aralık 2017 Cuma Ürün Kataloğu

Yeni bir bim aktüel ürünler kataloğu inceleme yazısıyla daha sizlerle birlikteyiz. Bügün Cuma günü içerisinde geçerli olacak bim 8 aralık aktüel ürünler kataloğu içerisinde bulunan ürünleri inceliyeceğiz.


Cuma günü için market iki katalog çikarmiş. Genel itibari ile baktığımızda bu iki katalogdada yer alan ürünlerden en çok hanımların ilgisini çekecek ürünlerin bulunduğunu görüyoruz. Şimdi gelin yeni bim 8 aralık aktüel kataloğunu inceleyelim. İlk önce bime gelen ürünler içerisinde yer alan tekstil ürünleri ile başlayalım. M-L-XL beden seçenekleri ile gelen ve siyah petrol renklerle bayanların seçimine bırakılan, Uzun Fermuarlı Polar Bayan Mont 29.90 tl. Yie aynı şekilde S-M-L beden seçeneği ile Kısa Fermuarlı Polar Bayan Mont 19.90 tl. Siyah ve lacivert ,mavi renk seçenekleri ile Kısa Fermuarlı Polar Bay Mont 19.90 tl. Uzun Fermuarlı Polar Bay Mont ise 29.90 tl’den geçerli olacak. Bay ve bayan polar mont ortak kullanim özellikleri ise şu şekilde. Kumaş antilop özelliği sayesinde tüylenme yapmama özelliği. Ekstra sıcak tutma özelliği. Fermuarlar özel su ıtıcı özelliğine sahiptır böylece montun su geçirmemesini en yüksek düzeyde tutar.  Bim 8 aralık kataloğu detaylarında en dikkat çeken tekstil ürünü ise rüzğar ve su geçirmez özelliklerine sahip ve S-M-L-XL-XXL beden seçenekleri ile bimde bu hafta içerisinde market raflarında yerini alacak Softshell Mont 59 tl  bulunuyor.

Yazının en başında bim aktüel ürünlerde bu hafta gelen ürünlerin detaylarına baktığımızda en çok bayanların sevineceğini söylemiştik. Şimdi bayanların zevkine hitap eden 8 aralık bim kataloğu içerisindeki ürünlere bakalım. Bayanların mutfak gereçleri içerisinde alabileceği en dikkat çeken ürün, oldukça kaliteli olan ve türkiyede en çok tutulan tencere markalarından olan bonera tencere setleri yer almakta. Güveç Model Düdüklü Tencere 75 tl. 5’li Granit Efektli Bonera Set ise 89.90 tl’den şübelerde geçerli olacak. Ayrıca yine bim 8 aralık 2017 aktüel ürünlerinde 4’lü Chef’s Granit Set yine rağbet görecek ürünler arasında. Bu set içerisinde bulunan ürünlerin fiyat listesi ise şu şekilde. Granit Efektli Dilimli Kek Kalıbı 12.90 tl. Granit Efektli İkili Set 26.90 tl. Granit Efektli Sütlük 9.90 tl. Granit Efektli Sosluk 9.90 tl’den bimde bu hafta Cuma günü gelecek mutfak gereçlerinden olacak.

Bim 8 aralık aktüel ürünler kataloğunu incelemeyi sürdürdüğümüzde mutfak ürünleri yine bizleri karşılıyor. Bunlardan 7 adet parçadan oluşan  Chef’s Tencere Tava Seti 89.90 tl. 28 litre yemek yapma olanağı sunan Bonera Derin Tencere 85 tl  gibi indirimli fiyat etiketiyle yine gelen mutfak ürünlerinden.

şok aktüel ürünler

Birinci bim katalog detaylarında Cuma günü gelecek ürünler bu şekilde. İkinci katalogda yer alan ürünleri ve fiyat listesine aşağdan büyük boy broşürlerden bakabilirsiniz. 

BİM aktüel, 8 Aralık 2017 Cuma Ürün Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...