Bim Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu


2018 yılının yeni bir ayına daha birkaç gün içinde girecez. Müşterilerin Bim'in  Aralık 2018 ayı içerisinde getireceği aktüel ürünleri bu sayfada düzenli olarak takıp edebilecekler. Bim bu ay boyunca tüketicilerin günlük ıhtıyaçlarını giderecek bir çok ürün getirmişti. Müşterilerin beklentisi bunu Aralık 2018 ayınada devam etmesi yönünde.

Peki bim aralık ayının ilk haftası içinde neler getirecek? isterseniz Haftaya Cuma Günü içerisinde gelen aktüel ürünlere bakalım. İlk çıkan yeni Aralık 2018 aktüelinde en öne çıkan ürünün Vestel Venus Cep Telefonu olduğunu söyleyebiliriz. Yerli cep telefonunu kullanarak carı açığı azaltmak isteyen market müşterileri vestel cep telefonuna sadece 949,00 TL'lık indirimli fıyatla sahip olabilecekler.  Bim Aktüel Bu Hafta içinde gelen ürünler'den çok Aralık ayının ilk hafta içinde markete gelen ürünlerin müşteriler tarafından ayrı bir ilgiyle karşılanacağını düşünüyoruz. Bunun nedeni ise marketin daha önceki haftalarda gelmeyen bir çok ürünün getiriyor olmasına bağlıyoruz. Peki bim, aralık 2018 aktüelinde başka hangi elektronik ürünleri getiriyor? gelin bakalım. 

Klpro Yatay Lazer Hizalama makinesi yeni aktüel kataloğunda hemen sol koşede resimlerde yer verilmiş. Kamere takılma,otomatık hızalama gibi bir çok fonksıyonu bulunan makinenin taşıma çantası hediyeli olduğunu;da belirtelim. Bim'de Bu Hafta'dan itibaren gelen diğer elektronik ürünler'de Klpro Elektrikli Çivi Ve Zimba Makinesi ise kartla 6 taksitle ve peşinen 129,00 tl'den satışa çıkacak. 

Aralık ayı bim aktüelin'de gelen ürünleri incelemeyi sürdürüyoruz. Kış mevsimi yeni ayla birlikte daha çok his edileceğinden market ayrıca 2 adet ısıtıcıya'da yer vermiş.  Gelen ısıtıcı ve diğer aktüel ürünlerin görsel resimlerine ve fıyat etiketlerine hemen aşağdakı broşürlerden erişebilirsiniz.

bim aralik 2018 aktüel ürünleri


 

Bim Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...