BİM OKUL VE KİRTASİYE ÜRÜNLERİ KATALOĞU 2019 YAYINLANDI

BİM’DE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER NELER SORUSUNU MERAK EDEN TÜKETİCİLER İÇİN BİM 30 AĞUSTOS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİNİ İNCELEDİK. İŞTE BİMDE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER DETAYLARİ.

BİMDE HAFTAYA GELENLER
Her hafta bimde Cuma gününün gelmesini milyonlarca müşteri büyük bir merak içinde beklemekte. Şüphesiz bim market müşteriler tarafından gösterilen bu ilgiyi getirdiği indirimli ürünler ve kampanyalara borçlu. Bizde bugün aktuel20.com olarak bimde gelecek hafta neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler için bim 30 ağustos 2019 kataloglarını inceledik. Yeni aktüel kataloğa göre haftaya bime neler geliyor? İşte detaylar.
 A101DE GELECEK HAFTA 5 EYLÜL
BİMDE BU HAFTA NELER VAR? Öncelikle bu Cuma gelen ürünlere kısaca özetlemekte yarar görüyoruz. Bim 30 ağustos 2019 ürünleri daha sonra incelenecektir. Bu hafta gelen ürünler 2 adet katalog şeklinde bu hafta tüketicilerin beğenisine sunulmuştu. Aktuel20 olarak bimde bu hafta gelen ürünleri beğendiğimizi söyleyelim. Peki, bim 30 ağustos kataloğu öncesi hangi sürpriz ürünler getirecek hemen bakalım. Yeni aktüel kataloğu detaylarının en başında bizi hanımların gelmesine çok sevineceği arçelik servis güvencesi ile satılan keysmart key 3003 bulaşık makinesi 1.049 TL ile bizi karşılıyor. 2 yıl servis güvencesi ile satılan ürünün başlıca dikkat çeken özellikleri arasında paslanmaz çelik gövde, a++ enerji sınıfı gibi müthiş özelikleri barındırıyor. Bimde bu hafta Cuma günü gelen bir diğer öne çıkan ürün ise yine bayanların yoğun markajına gireceğini düşündüğümüz arnica marka blender set 149 TL ile gelecekler listesinde ikinci sırada yerini alıyor. Paslanmaz çelik bıçaklar, çift kademli hız ayarı ve 1.1 litre kapasite sunan arnica karıştırıcı 2 yıl garanti desteği ile bu Cuma günü markete gelecek.
 
BİMDE GELECEK HAFTA gelen 30 ağustos ürünleri öncesi gelen diğer seçeneklerde mutfak ürünlerinin çokluğu bizleri şaşırtmıyor. Bunun nedeni ise büyük market zincirleri genellikle hanımlar tarafından daha çok ziyaret edilmekte, haliyle bunu bilen bim market her zaman olduğu gibi ağustos 2019 senesi boyunca mutfak ürünlerine daha çok getirmekte. Peki, bim 30 ağustos 2019 kataloğuna kadar sürecek kampanyalar ve indirimler arasında katalogda başka neler var? Hemen diğer ürünlere bakalım. Bu hafta bime gelen ürünler arasında en sıra dışı ürün olarak phılıps epilatör cihazını seçiyoruz. Yıkanabilir özelliğe ve temizleme fırçası ile gelen epilator makinesi sadece 99 TL ile hanımları bimde gelecek hafta raflarda karşılıyor olacak. Bimde haftaya gelen ürünler seçeneğinde bir diğer çok dikkat çeken ürün ise smartfit akıllı bileklik olduğunu gözlemliyoruz. 90 mah batarya desteği ve usb girişide bulunan akıllı bileklik 59,90 TL ile alıcılarını bekliyor olacak. Bimde haftaya mutfak ürünleri kategorisinde başka Paşabahçe marka cam ürünleri ile lav marka çeşitli cam ürünleride yine gelecek listesinde yerini almaktadır.

 BİM KİRTASİYE ÜRÜNLERİ 2019 KATALOĞU YAYINLANDI

Lisanslı Anaoklu Çantası 16,90 TL
NortPasific Sırt Çantası 39,90 TL
Studi Beslenmeli İlkokul Çantası 24,90 TL
Lisanslı Beslenme Kutusu 5,95 TL
Studi Beslenme Kabı 3,75 TL
Spor Ayakkabı 29,90 TL
PoloSmart Bluetooth Kulaklık 39,90 TL
KLPRO Akülü Vidalama Seti 10 Parça 99 TL
Nakışlı El Havlusu 45x70 cm 4,50 TL
Kurulama Bezi 3'lü 6,50 TL
Welsoft Ayak Havlusu 46x66 cm 5,95 TL
Çift Kişilik Sıvı Geçirmez Alez 150x200 cm 9,50 TL
Studi Ortaokul Çantası 29,90 TL
Studi Çekçekli İlkokul Çantası 34,90 TL


İçinde bir birinden güzel ürünlerin geldiği ve bimde haftaya gelecek ürünlerin toplu ürün resimlerine sizler için hemen aşağıda galeri şeklinde hazırladık. Yazının en başında verdiğimiz bim 30 ağustos 2019 aktüel ürünleri en kısa zamanda aktuel20’ye eklenecektir.

BİM OKUL VE KİRTASİYE ÜRÜNLERİ KATALOĞU 2019 YAYINLANDI

2 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...