Bimde Bu Hafta, 14 Eylül 2018 Aktüel Ürünleri

Bim market 14 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu 4 adet sayfa sayısıyla beraber yayınlandı. İşte bimde gelecek Cuma günü gelen ürünlerin incelemeleri.


Gelecek Cuma günü içinde gelen ürünlerin bulunduğu bim 14 Eylül 2018 kataloğu detaylarına bugün ulaştık. 4 adet katalogdan oluşan yeni bim kataloğu detaylarinda muhteşem ürünler yer alıyor. Öyleki daha önce hiç gelmeyen ürünler bile raflarda yerini alacağını söyleyebiliriz. İşte yepyeni ürünlerle bim 14 Eylül 2018 aktüel ürünler incelemesi..

4 adet broşürden yer alan bim kataloğun'da bir birinden sürpriz ürünler yer alıyor. Elektronik ürünlerin yanı sıra gelecek Cuma günü diğer farklı türde ürünlerde müşterilerin alımına sunulacak. Hemen birinci broşürden başlamak üzere yeni kataloğu incelemeye başlayalım. Core işlemci ve 16 GB dahılı hafıza özelliklerine sahip Zte A 506 Cep Telefonu 525 TL ile 14 Eylül birinci broşüründe bizleri karşılıyor. Hemen peşinden bir diğer dikkat çeken ürün ise öğrencilerin gelmesine çok sevineceği, 18 mm kalınlığında 1 sınıf sunta lamdan yapılmış Raflı Çalışma Masası 119 TL’lik indirimli fiyatla satışa sunulacak. Birinci bim aktüelin'de ayrıca ilkokul öğrencileri için Dede Çalışma Masası 49.90 TL. 18 parçadan oluşan Çantalı Pastel Boya 18.90 TL.  Kalem kutusu, dış fırçası, diş macunu ve koruma kapağı ile set halinde satılan Banat Ağız Bakım Seti 7.95 TL.  Yine bu katalog detaylarında ayrıca farklı renk ve model seçenekleri ile beraber Taç-Toka çeşitleri 2.45 TL gibi uygun fiyatla hemen broşürün sonunda yer verilmiş.

 
Yeni bim aktüel ürünlerin'de 14 Eylül Cuma günü gelen ürünler daha farklı seçeneklerde ürünlerde içermekte, sizleri fazla meraklandırmadan hemen ikinci kataloğa geçelim. İkinci katalogda öğrencilerin işine okul dönemi boyunca işe yarayacak Hp Deskjet 2620 All One Yazıcıda bulunuyor. Hp yazıcının wifi bağlantı desteğinin ’de bulunduğunu ayrıca söyleyelim. Geçmiş dönemler içerisinde bim market şubelerinde gelmesine alışık olduğumuz Hometech Alfa 600c Notebook bu sefer 995 TL’lik fiyatla raflardaki yerini alacak. Son dönemlerde oldukça popüler olan drone bim’inde dikkatini çekiyor olmalıkı gelecek Cuma günü içerisinde Drone Corby 179 TL’lik gayet uygun fiyata getiriyor. Dronenin kullanım özellikleri arasında telefonla kontrol mesafesi 20 metre, azamı ırtıfa 70 metre, ağırlık 128 gram, havada sabitleme özelliği, otomatık kalkış iniş özelliği, fotoğraf ve video çekme özellikleri ’de bulunmakta. Bime gelen diğer elektronik ve elektrikli ürünler arasında 8 metre çekim mesafesine sahip Trust Kablosuz Mouse 17.50 TL.  30 dakika boyunca kablosuz kullanım özelliğine sahip Phılıps Tıraş Makinesi 99 TL.  Esnek kauçuk kulak kancaları ile ve yaklaşık 3 saate yakın müzik dinleme özelliklerine sahip Trust Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 59.50 TL.

Bim market gelecek Cuma günü gelen ürünler ’de ayrıca nalbur iye ürünlerindede yer veriyor. Markaya önem vermeyen amatör kullanıcılar için Proware Çift Akülü Matkap Vidalama Seti 175 TL ile getiriyor.  Yeni bim aktüel kataloğun'da inceleyeceğimiz son ürün ise Akıllı telefon ve tabletlerle uyum içerisinde çalışan 10.000 mah Trust Taşınabilir Şarj Aleti yer alıyor, bu ürünün 45 TL’lik fiyat etiketi bulunuyor.

14 Eylül bim aktüel ürünler kataloğunda en dikkat çeken ürünler üçüncü broşürde yer aldığını söyleyelim. Bu katalogda yer alan ürünler en çok hanımları sevindirecek çünkü birçok mutfak ürününe bu katalogda rastlamak mümkün.  Bu aktüel katalogda Çelik kordonlu Erkek- Bayan Casıo Kol Saatları 129 TL ile 89 TL’lik fiyatlarla yer verilmiş. Tekstil ürünlerinde , M_L_XL_XXL beden seçenekleri ile Kappa Eşofman Takım Erkek 75 TL. 37 ile 43 numara aralığında Kappa Erkek-Kadın Spor Ayakkabı 49.90 TL.  M_L_XL beden seçeneği ile Kappa Kadın Eşofman Takım 75 TL. Bimde gelecek Cuma günü gelen diğer tekstil ürünleri arasında Kabın Tipi Kumaş Valız Çeşitleri de bulunuyor. Orta boy ve büyük seçenekleride bulunan bu valızlerin kullanım özellikleri arasında çek çek sistemi, traktör teker, şifreli kılıt gibi kullanım özelliği bulunuyor.

Bim aktüel ürünlerde bu hafta içinde gelen ürünlerden daha çok gelecek Cuma günü gelen ürünleri daha çok beğendiğimizi söyleye biliriz. Katalogları inceledikten sonra sizlerle bizlere hak vereceğinizi düşünüyoruz. Şimdi sizleri gelecek Cuma günü gelen bim 14 Eylül 2018 aktüeli ile baş başa bırakıyoruz.

Bimde Bu Hafta, 14 Eylül 2018 Aktüel Ürünleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...