Bim'de Bu Hafta,16 Ekim Salı Aktüel Ürünleri

Bim market şübelerinde 16 ekim salı günü gelen ürünler tanıtıldı. İşte yeni bim aktüel kataloğundan detaylar..Yeni bir bim aktüeli inceleme yazısıyla daha sizlerle birlikteyiz. Bügünkü yazımızda yarından itibaren geçerli olacak 16 ekim kataloğunu inceliyez. Salı gününün iple çeken müşteriler bu hafta salı günü içinde marketten yine indirimli bir çok ürünü alabilecekler. Peki yeni çıkan 16 ekim bim kataloğunda neler var? işte tüm detaylar..

bim türşü çeşitleri bu salı

Sonbahar ayının gelmesiyle beraber hanımlarda turşu yapma telaşı başladı. Neyseki bim market hazır turşu almak isteyen tüketicilere uygun fıyattan turşu çeşitlerini market şübelerine bu hafta salı günü içinde getiriyor.

hakmar market aktüel 18 ekim


Acı biber turşusu başta olmak üzere salı günü içinde salatalık ve fasulye turşusuda indirimli fıyatla reyonda yerini alacak. Bimde bu hafta gelen diğer ürünler arasında makarna çeşitleri'de yer almakta. Peki bim market şübelerinde bu hafta salı günü gelen ürünler hepsi bu kadarmı? tabıkı hayır yeni çıkan broşürlerin büyük boy kataloğuna hemen aşağıdan bakabileceğinizi müjdeliyelim.


Bim'de Bu Hafta,16 Ekim Salı Aktüel Ürünleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...