Bimde Bu Hafta Salı, 12 Şubat 2019 Aktüel Ürünleri

Bimde Bu Hafta Salı günü neler geliyor? Yarın geçerli olacak bim 12 Şubat 2019 aktüel kataloğunu müşteriler için inceledik. İşte Yarın Bime Gelenler.


Her zaman olduğu gibi bimde bu hafta Salı günü market 1 adet katalogla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Bim 12 Şubat 2019 Kataloğu ayrıntılarında Rize ilimizde yapılan çay öne çıkıyor. Hemen bimde bu hafta Salı günü gelenlere geçelim.
Katalogda bol bol çay içmeyi seven müşteriler için değişik paket ve ebatlarda ürünlerin görsellerde yer verildiğini gördük. Piyasa fiyatının çok daha altında satılan ürünlerde bu Salı günü neler gelecek bakalım. Orman meyveli Karışık meyve çayı paketleri yeni kataloğun hemen başında bizi karşılıyor. 3 adet paketin bulunduğu bu bölümde yer alan çaylar tanesi 4.95 TL’den bimde yarın geçerli olacaktır. 12 Şubat bim aktüelinin devamında 1 kg ağırlığında Efsane Siyah Filiz Çay 20,95 TL ile yine yarın gelecekler listesinde mevcut. 

bim aktüel gelecek hafta 22 şubat 2019

YENİ BİM KATALOĞU sayfalarının altına doğru indikçe bizi daha değişik indirimli bim ürünlerinin beklediğini gözlemledik. Müşterilerin yarın market şubelerinden alabileceği uygun fiyatlı ürünler arasın dada ayrıca, Antep fıstıklı gofret, muzlu kek, bonbon şeker, çikolatalı süt, mısır cıpsı ve kakaolu fındık kreması gibi gıda ürünlerinin ’de yarın itibari ile bime geleceklerini söyleye biliriz. Peki, bim 12 Şubat aktüel ürünleri ayrıntılarında başka hangi ürünler var? Dolu dolu tam sayfa ile yer verilen büyük boy katalog görsellerine hemen aşağıdan ulaşabılırsınız.

Bimde Bu Hafta Salı, 12 Şubat 2019 Aktüel Ürünleri

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...