Bimde Gelecek Hafta, 1 Mayıs Aktüel Ürün Katalogları Yayınlandı

Bim Salı günü müşterilerine hangi ürünleri getirecek. Ramazan paketi Salı günü içerisinde gelecek mi. Tüm merak edinilen Bim 1 mayıs 2018 aktüel katalog detaylarına bu sayfadan ayrıntılı olarak bakabılırsınız.


BUYUK BOY AKTUEL ÜRÜN KATALOGLARI

Ramazan ayının artık iyiden iyiye yaklaşmasıyla beraber Google aramalarında Bim Ramazan Paketi 2018 en çok arananların başında geliyor. Bizde aktuel20.com olarak,bim 1 Mayıs 2018 kataloğunda ramazana özel erzak paketi gelecek mi ve başka hangi ürünler müşterilere sunulacak, merak edinilen tüm soruları cevaplamaya çalışacağız. Gelecek hafta içinde geçerli olacak Bim market kataloğunu elimize alıp baktığımızda ramazan paketine veya erzak paketine maalesef rastlamadık. Fakat marketin gelecek haftalarda ramazan paketini şubelerine getireceğini düşünüyoruz.

Bim 1 Mayıs aktüel ürünler kataloğunda ramazana özel ürünler olmadığına göre, tüketicilere hangi indirimli ürünler ve kampanyalar sunulacak aktüel katalogları yakından incelemeye başlayalım. 7 kg ağırlığıyla uzun bir müddet yetecek Persil Avantaj Paketi 25.90 TL. Domestos Ultra Çamaşır Suyu 2+2 kilogram ağırlığıyla 23.95 TL. Orijinal Fairy Bulaşık Makinesi Tableti 44.90 TL. Bu saydığımız üç ürün bim’de Salı günü gelecek temizlik ürünleri arasında.Bim marketin Salı günü getireceği gıda ürünleri ise şu şekilde sıralanmış

Doğuş Marka Karadeniz Çayı 49.50 TL.
1000 gr ağırlığıyla Sütaş Marka Kaşar Peyniri 23.95 TL.
4 litrelik Sırma Bitkisel Karışım Sıvı Yağ 22.95 TL.
Nesquik Kahvaltılık Gevrek 12.95 TL.
250 gram ağırlığında Glütensiz Söke Un 3.45 TL.Şok Aktüel Ramazan Paketi

Yukarda listesini verdiğimiz ürünlerde Bim markete Salı günü gelen başlıca gıda ürünleri arasında. 1 Mayıs Bim kataloğunda daha pek çok indirim müşterileri bulundukları yerlerdeki şubelerde bekliyor olacak. Merak edinilen Bim aktüel 1 Mayıs katalog ve büyük boy broşürlerine hemen aşağıda yer alan galeriden erişebilirsiniz. Ayrıca şok aktüel ürünlerde gelecek hafta çarşamba günü gelecek ürünlerde ramazan paketinin yer aldığını belirtelim.  Bu ramazan paketine şok aktüel kategorisinden erişebilirsiniz.

Bimde Gelecek Hafta Salı Günü Gelen Ürünlerin Büyük Boy Broşürleri

Bimde Gelecek Hafta, 1 Mayıs Aktüel Ürün Katalogları Yayınlandı