BİMDE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER, 13 AĞUSTOS 2019

MÜŞTERİLER BİMDE BU HAFTA SALI GÜNÜ NELER ALABİLECEKLER? HAFTAYA SALI NELER VAR? İŞTE BİM 13 AĞUSTOS 2019 KATALOĞU DETAYLARİ.
 

Her hafta içi Salı günü bim yeni kataloğu yayınlamakta, peki bim gelecek hafta Salı günü içinde hangi ürünleri getiriyor? Gelin haftaya bimde geçerli olacak 13 ağustos kataloğunu inceleyelim.
 
BİMDE HAFTAYA Salı günü geçerli olacak 13 ağustos broşürleri toplamda her zaman olduğu gibi 1 adet broşürden oluşmakta. Genel itibari ile bimde gelecek hafta gelen 13 ağustos aktüel ürünlerini beğendiğimizi söyleye biliriz. Peki, bimde haftaya Salı günü neler var? Hemen geniş bir şekilde yeni kataloğu incelemeye başlayalım.
 BİM MARKET GELECEK HAFTA
BİMDE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER seçeneğinde tamamıyla gıda ürünleri ile dolu olduğunu gözlemliyoruz. Dışarıda marketlerde satılan ürünlerden daha uygun fiyata bu hafta bimde ürünler bulabilirsiniz. Bim 13 ağustos aktüelinde en başköşede bizi 1 kg ağırlığıyla sutaş marka kaşar peyniri 31,50 TL ile karşılıyor. Bim Salı kataloğu diğer seçeneklerinde yine başka bir peynir olan kebir marka 1kg peynir indirimli olarak 42,50 TL ile satılacak. Bitkisel sıvı yağını yemek yapmada kullanmayı seven ev hanımları bu hafta içinde 17,95 TL vererek sızma sıvı yağı alabilecekleridir.  Sabah kahvaltılarında kullanılan gıda ürünleri seçeneğinde bu hafta kampanyalı seçeneğinde labne pınar 400 gr 9,50 TL. Keçi sütünden imal edilen 400 gr tulum peyniri 12,95 TL ve son olarak Sabah kahvaltısında vazgeçemeyeceğiniz aknaz gurme beyaz peynir yine bimde bu hafta gelen ürünler arasında bulunmaktadır.
 
BİMDE BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER yalnız yukarda incelenen indirimli ürünlerle bitmiyor. 13 ağustos bim kataloğu içinde başka sürpriz seçeneklerde bulunmaktadır.  Bu seçenekler yine gıda ürünlerinden oluşuyor. Ketçap, çiklet, kahve sütü ve diğer içecek seçenekleri bim markette haftaya müşterileri raflarda karşılayacaktır.
 A101 22 AĞUSTOS 2019
Bu haftaki yeni bim kataloğu incelemesini böylece bitirmiş olduk. İncelenen bim 13 ağustos 2019 katalog resimlerine hemen aşağıdan büyük boy resimler şeklinde erişebilirsiniz.

BİMDE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER, 13 AĞUSTOS 2019