Bim'de Haftaya Gelen 11 Ocak 2019 Aktüel Ürünleri

Bimde Haftaya Cuma gelen 11 Ocak 2019 aktüel ürünlerinde neler var? İşte merakla beklenen bim 11 ocak 2019 kataloğunun tüm ayrıntıları.


Yeni yılın ikinci haftasında gelen ürünlerin resimlerinin yer aldığı ve Bimde Haftaya Cuma Günü geçerli olacak Bim 11 Ocak 2019 Kataloğu ayrıntılarını inceledik. Bimde Gelecek Cuma Günü Neler Geliyor sorusunu merak eden tüketiciler yeni yıla özel çıkan ürünlerin detaylarini bu yazıda bulabilecekler. İşte Gelecek Hafta Bime Gelen Ürünler.

Şok 2 Ocak 2019 Katalog Detaylari Broşürlerde

şokta haftaya 2 ocak 2019 aktüel

Yeni yıl katalogları müşteriler tarafından büyük bir merak içinde bekleniyordu. Türkiyede yer alan büyük market zincirleri bir bir yeni yıl kataloglarını çıkarmaya başladılar. A101 ve şok marketten sonra Bügün nihayet Bim 11 Ocak aktüel ürünler kataloğuda yayınlandı. Kataloğu elimize alıp incelediğimizde marketin 2019 senesi boyunca sürpriz ürünlerin getirmeye devam edeceği izlenimi yarattı. Peki Bim market Gelecek Hafta çıkan sayısında 11 Ocak Cuma Günü müşterilerine hangı ürünleri sunmayı düşünüyor? Hemen yeni katalog detaylarini vermeye başlayalım.

Kumtel üçlüsü olarak bilinen ve geçtiğimiz sene bir çok kez market zincirlerine gelen Kumtel 3’Lü Ankastre Set Bimde Gelecek Hafta Cuma Günü en dikkat çeken ürünlerin başında bulunduğunu görüyoruz.  57 litrelik iç hacimle ve 2 adet paslanmaz emaye tepsi ile gelen Kumtel  Ankastre Fırın 799 TL’lık fıyatın içinde bulunduğunu belirtelim.  2 yıl garantılı olarak müşterilerin kullanımına sunulan bir diğer Kumtel Davlumbaz ise sökülebilir 2 adet aliminyum filtre ve 5 buton kontrol gibi kullanım özelliklerini sunmaktadır. Set ile birlikte son gelen ürün ise Kumtel Ankastre Ocak 4 gözlü gazlı ve gaz emniyet sistemi gibi güvenlik için önemli özellikler içerdiğini almak isteyen müşterilere belirtelim.

220x240 cm boyutlarıyla Soley Yatak Örtüsü ve Battaniye Takımı en dikkat çeken tekstil ürününden bu ürünün satışı ise 99,00 tl olarak belirlenmiş market tarafından. Bim 11 Ocak 2019 kataloğunun devaminda daha hanımların almak isteye bileceği pek çok fırsat ürünleri bulunuyor. Devaminda Bimde Haftaya s-m-lxl-xxl beden seçeneği ile Kışlık Oduncu Gömleği her biri 29,90 TL. Kadınlar için Termal Tayt 14,90 TL.  Lisansli ürün almak isteyen müşteriler Bimde Gelecek Hafta Cuma günü ayrıca pamuk,polyester karışımı Lisansli Pijama Takımı erkek ve kadın seçeneklerinde 34.90 tl’ye ve çocuk seçeneğinde ise 23,90 tl’den satışa sunulacağını yine müjdeleyelim.

Bim Yeni Yıl Kataloğu ayrıntılarının devaminda devrilmeye karşı emniyetli Kumtel Elektrikli Isıtıcı 75,00 tl.  Dahılı ve şifreli kilit sitemli, 360 derece dönebilen 4 teker sistemli Valiz Çeşitleri küçük,orta ve büyük boy olmak üzere yine bim market şübelerinde haftaya Cuma saılacağını söyleyelim. Bu kataloğun son ürünü mutfakda kullanılmak için biçilmiş, Arnica Çift Taraflı Doğrayıcı 79,00 tl ile yine şübelere gelecek mutfak aletlerinden.

Bim’de Bu Hafta gelen ürünlerden daha çok haftaya gelen ürünlerin müşteriler tarafından daha çok beğenileceğini düşünüyoruz. Peki neden? Yeni kataloğu incelemeyi ikinci broşürle devam ediyoruz. Bir evin olmasa olmazı ürün olarak elbet ütünün bir gereklilik olduğunu biliyoruz bim neyseki haftaya gelecek ürünler’de Tefal Fv1538 Buharlı Ütü getireceğini müşterilere buradan bildirelim. Tefal ütünün su damlatmama özelliği ve easy teknolojosi fonksıyonunu sunduğunuda belirtelim. Ütüyle birlikte kullanılmak üzere 85 Tl ile Ütü Masası’nında iyi bir seçenek olduğunu belirtelim. Yeni çıkan 11 Ocak Bim aktüel ürünlerinin devaminda kışlık ve yazlık olarak kullanila bilen 90x190 cm Katlanır Yatak 175,00 TL.  Merdiven inip çıkarken klay kullanım için ideal olan 3 Tekerlekli Pazar Arabası 39,90 TL.  Maxinum 50 kg kapasiteli Çocuk Sandalyesi +3 yaş 17,50 TL.  İçinde oyuncak ördek, şampuanlık ve losyonla beraber satışa sunulan Banyo Zamanı bebek Seti 99,00 TL.  Bim’de Oyuncak kategorisinde 11 ocak Cuma günü çeşitli ürün seçeneklerinin de geleceğini katalog detaylarına bakarak gözlemledik. Oyuncaklarda haftaya Cuma, Ahşap Yap Boz Tren 23,50 Tl,Sök Tak İş Makinesi Ve Trafık Seti 69,00 tl ve son olarak  Bim Oyuncak kategorisinde Doktor Seti yine 13,50 TL’lık indirimle oyuncak reyonunda  yerini alacağını müjdeliyelim.
 
Böylece 2019 yılının ikinci haftası içinde gelen ürünlerin resimlerinin gösterildiği, bim 11 ocak 2019 aktüel broşürlerini inceledik. İncelenen ürünlerin büyük boy katalog detaylarina hemen alt taraftakı galeriden bakabılırsınız.

Bim Yeni Yıl 11 Ocak 2018 Aktüel Katalog Detaylari.

Bim'de Haftaya Gelen 11 Ocak 2019 Aktüel Ürünleri

3 Yorum

  1. apple telefon bim'e ne zaman geliyor boykot devam edecekmi? 2019 yılında bitmesi iyi olur boykotun .

  2. Bim uzun bir süre Apple marka ürünler getirmiyor acaba boykot hala geçerli mi değilse gelecek haftalarda telefon getirse makbule geçer.

Yorum

captcha=

Sending ...