Hakmar 10 Ocak 2019 Aktüel Kataloğu Yayınlandı

Hakmar market aktüel ürünlerde gelecek hafta geçerli olacak 10 Ocak 2019 aktüel broşürleri nihayet yayınlandı. Hakmar Aktüel ürünlerde haftaya neler geliyor tüm detaylar yazımızda.


BÜYÜK BOY AKTÜEL KATALOGLAR
 
Türkiye’nin saygın market zincirlerinden biri olan hakmar market Türkiye genelinde açtığı market zincirleriyle büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. Her hafta Perşembe günü getirdiği aktüel ürünlerle adından çokça bahsedilen Hakmar bakalım gelecek hafta geçerli olacak 10 Ocak 2019 aktüel ürünlerinde neler getiriyor hemen ayrıntılara geçelim.
 
Hakmar aktüel ürünlerde haftaya Perşembe günü tüketicilerin almaya bir birleriyle yarışacağı çok güzel kişilik elbiselerin geleceğini buradan duyuruyoruz. Hakmar 10 Ocak 2019 aktüelinde en dikkat çeken elbise çeşitlerinde, farklı renk seçeneği ile Bay Spor Yelek 39,95 TL. Farklı renklerde Bay Kazak kışlık 22,95 TL.  Oldukça şık görünen ve beyler tarafından beğenileceğini düşündüğümüz kapitoneli Bay Mont 59,95 TL.  Değişik renk seçenekleri ile Bayan Triko 24,95 TL. Hakmar market aktüel ürünlerinde gelecek hafta ayrıca evde pratik bir şekilde işlerinizi kolaylaştıracak mutfak gereçlerinin yanı sıra çeşitli elektrikli ev aletleri yine haftaya Perşembe gelecekler listesinde.  Arzum Pratik Süpürge 10 Ocak Perşembe günü gelen ürünlerde en cazip ürün olduğunu rahatlıkla söyleye biliriz. Arzum pratik süpürgenin a enerji sınıfı, toz torbasız kullanım, yıkanabilir filtre ve dikey ile yatay konumda çalışma gibi özellikleride bulunmakta.  Arzum marka ürünlerde haftaya hakmar market zincirlerinde ayrıca Blender Set Speedmix geleceğini de belirtelim.

Hanımların hakmar market zincirlerinde haftaya Perşembe alabileceği mutfak ürünlerinde ise şu ürünler yer almaktadır. 29,95 TL’ye Su ısıtıcı. Mehtap marka Teflon sahan ve tavalar her biri 16,95 TL’den. Cam saklama Kabı Kase 5,95 TL ve son olarak hakmarda gelecek hafta yine desenli tepsi 9,95 TL ile satışa sunulacaktır şubelerde.  Hakmar 10 Ocak aktüeline baktığımızda haftaya oyuncaklarında raflarda yer alacağını gözlemledik. Tekerlekli Oyuncak Kutu, Oyuncak mutfak sepeti, oyuncak itfaiye arabası yine haftaya Perşembe markete gelen ürünler arasında.
 
Böylece bir hakmar aktüel ürünler yazısının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. İncelenen 10 Ocak hakmar aktüel broşürlerinin büyük boy resimlerine aşağıdan erişebilirsiniz

Hakmar 10 Ocak 2019 Aktüel Kataloğu Yayınlandı

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...