HAKMAR 11-18 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

HAKMAR MARKET ZİNCİRLERİNDE 18 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU ÖNCESİ BU HAFTA GELEN ÜRÜNLERİ İNCELEDİK. HAKMARDA BU HAFTA NELER GELİYOR? İŞTE DETAYLAR.

bim 2 ağustos 2019 aktuel

Her hafta Perşembe günü çıkan Hakmar aktüel ürünler kataloğunun bir yenisiyle daha tekrar sizlerle beraberiz. Hakmar 18 Temmuz 2019 aktüel ürünleri öncesi bu hafta gelen ürünleri tanıttı peki bu hafta Hakmar market neler getiriyor? Hemen bakalım.
 
HAKMARDA BU HAFTA NELER VAR? Diye yeni çıkan aktüel broşürlerine baktığımızda birçok kategoriden uygun ürünlerin market şubelerine geldiğini mujdeliyelim. Peki, Hakmar market bu hafta içi itibariyle neler getiriyor? Birinci katalogdan başlamak üzere incelemeye başlayalım. Birinci Hakmar market aktüel kataloğu detaylarına baktığımızda elektronik ürünlerin öne çıktığını görüyoruz. Bu gelen ürün seçeneğinde en dikkat çeken ürün ise phılıps ütü olduğunu görüyoruz. Ayrıca bu katalog ayrıntılarında mutfak ürünleride dikkat çekiyor.

A101 25 TEMMUZ 2019
HAKMAR MARKET BU HAFTA getirdiği diğer ürünler seçeneğinde tekstil ürünleride bolca bulunuyor. Genelikle hanımların daha çok ilgisini çekeceğini düşündüğümüz ikinci ve diğer aktüel ürün broşürlerine tekstil ürünlerinin yanı sıra gıda ürünleride oldukça dikkat çeken ürünler bulunmakta. Yeni çıkan ve Hakmar market şubelerinde 11 Temmuz 2019 ile 18 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerli olacak yeni aktüel broşürler galeriden erişebilirsiniz.

HAKMAR 11-18 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...