HAKMAR 2-9 MAYIS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU YAYINLANDI

9 MAYIS 2019 TARİHİNE KADAR GEÇERLİ YENİ HAKMAR AKTÜEL KATALOĞUNUN DETAYLARİNA ULAŞTIK. PEKİ, HAKMARDA BU HAFTA NELER VAR? İŞTE DETAYLAR.

 BİMDE GELECEK HAFTA GELEN 17 MAYIS ÜRÜNLERİ
Bugün yeni Hakmar market kataloğunun detaylarına ulaştık. Hakmar 9 Mayıs 2019 kataloğu çıkana kadar geçerli ürünlerde bu hafta neler gelecek işte detaylar.
 
Hakmarda bu hafta Perşembe günü müşteriler yine piyasa fiyatının çok daha altında ürünleri market zincirlerinden alabilecekler. Hakmar 9 Mayıs 2019 kataloğu çıkana kadar geçerli olacak ürünler seçeneğinde bu hafta Perşembe nelerin geleceğini hemen incelemeye başlayalım. Bu hafta Hakmar market kataloğu 4 adet sayfadan oluşuyor. Hakmar ramazan paketi 2019 dahil daha farklı ürün seçenekleri bu hafta içinde gelecekler listesinde. Yeni çıkan Hakmar market kataloğu ilk iki sayfası ramazan ürünlerinden oluşuyor kalan 2 katalogda yer alan ürünler ise her zaman olduğu gibi marketin düzenli şekilde getirdiği ürünler şeklinde.

A101 GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER,16 MAYIS 2019

Hakmarda gelecek hafta içine kadar geçerliliğini koruyacak ürünler seçeneğinde ilk sırada akel marka davul fırın olduğunu gözlemledik. Devamında porselen çay seti, dijital mutfak terazisi, Paşabahçe marka servis tabağı, desenli sürahi ve sunum tepsisi gibi mutfak ürünleride Hakmar aktüel ürünlerde bu hafta içinde satılacak ürünler arasında. İkinci Hakmar market kataloğu ayrıntılarında farklı desen seçenekleri ile müşteriler zemzem seti 39,95 TL vererek alabilecekler. Kataloğun orta bölgelerinde tekstil ürünleri kategorisinde taşıma ve ana kucağı ile anne yanı bebek yatağı indirimli seçenekler bu hafta Perşembe raflarda yer alacak en dikkat çeken ürünler arasında. Bu katalog içerisinde yine 20 jant bisiklet 299 tl’lık fiyata sahip olduğunu görüyoruz. Hakmar 9 Mayıs 2019 Perşembe tarihine kadar sürecek diğer ürünler arasında ise bay spor ayakkabı, alt eşofman, bay ve bayanlar için terlikler, desenli seyahat çantası ve ince askılı bustiyer gbi giyim ürünleri bu Perşembe içinde tüketicilerin uygun fiyata alabileceği tekstil ürünlerinden oluşuyor.

ŞOK AKTÜEL 11-8 MAYIS 2019 AKTÜEL KATALOGLARI
Yeni çıkan Hakmar market kataloğunda yer alan ürünler yalnız bu kadar ilede sınırlı değil ramazan ayında ucuz fiyatlarla buzdolabını doldurmak isteyen müşteriler bu Perşembe içinde Hakmar şübelerinden ramazana özel ürünleride alabilecekler. 4 adet katalogdan oluşan ve 9 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerli Hakmar aktüeli'nin büyük boy resimlerine hemen aşağıda sizler için hazırladık.

Hakmar 2-9 mayıs 2019 aktüel ürün broşürleri

HAKMAR 2-9 MAYIS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU YAYINLANDI

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...