HAKMAR 20-27 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU YAYINLANDI

HAKMAR MARKET ŞÜBELERİNDE BU HAFTA PERŞEMBE GÜNÜ İÇİNDE GEÇERLİ OLACAK 20 HAZİRAN 27 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ YAYINLANDI. HAKMARDA BU HAFTA NELER VAR? İŞTE DETAYLAR.

 BİM 5 TEMMUZ 2019
Belli aralıklarla çıkan bir Hakmar market kataloğu inceleme yazısı ile tekrar sizlerle beraberiz. Bugün tüketiciler tarafından merakla beklenen ve bu hafta Perşembe günü içinde gelen Hakmar 20 Haziran- 27 Haziran 2019 aktüel ürünler kataloğu detaylarına ulaşmış bulunmaktayız. Yeni çıkan Hakmar aktüel ürünler kataloğuna göre bu hafta neler gelecek? İşte tüm ayrıntılar.

 BİMDE GELECEK HAFTA NELER VAR? 28 HAZİRAN 2019 KATALOĞU 

HAKMARDA BU HAFTA NELER VAR? Sorusunu merak eden tüketiciler bu yazı boyunca 20 Haziran ile 27 Haziran arası geçerli olacak ürünlerin detaylarına ulaşabilirler. Yeni çıkan ve hakmarda bu hafta gelen ürünler arasında neler var? Hemen başlayalım. Yeni çıkan ve Türkiye genelinde yayınlanan broşürlere göre 4 adet sayfa şeklinde ürünler tanıtıldı. Genel itibari ile Hakmar 20 Haziran 2019 aktüel ürünlerini kendimizce beğendiğimizi söyleye biliriz. Peki, sizlerde bu hafta Perşembe günü içinde gelen bu ürünleri beğenecekmişsiniz? Hemen detaylara geçelim.
 
HAKMAR MARKET 20-27 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ürünler broşürleri toplamda 4 adet sayfadan oluştuğunu görmekteyiz. Birinci sayfada yer alan en dikkat çekici ürünler seçeneğinde şu ürünler bulunmakta. Gold marka çelik kaplama termos 59,90 TL. Paşabahçe marka cam sürahi 14,95 TL. Mehtap marka mutfak ürünleri seçeneğinde bu hafta Hakmar market zincirlerinde indirimli olarak biri 20 cm sahan granit ve diğeri de iç ve diş 5 kat emaye kaplama sığ tencerenin geleceğini hanımlara mujdeliyelim. Hakmar 27 Haziran 2019 kataloğuna kadar geçerli en dikkat çeken bir diğer ürün ise fakir marka seramik tabalı ütü olduğunu belirtelim.

 ŞOKTA GELECEK HAFTA NELER VAR? 26 HAZİRAN 2019 KATALOĞU

Bu hafta Hakmar market kataloğunda yer alan seçenekler yalnız bu saydıklarımızın dışında muhteşem fırsat ürünler içerdiğini belirtelim.  27 Haziran ile bu hafta 20 Haziran arasında geçerli ürünler resimlerine hemen aşağıda yer alan galeriden bakabilirsiniz.

HAKMAR 20-27 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU YAYINLANDI

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...